Спамо - чат темичка (21.01-27.-01) СРЕЩА ГОРЕЩА!!!

  • 58 757
  • 6 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Имаме две нови теми. Mr. Green

Изчезвам за малко. Blush
Какъв парадокс  Crazy

# 16
  • Мнения: 10 758

Доста дълъг филм с незабравим край,мисля че ще ни отнеме цяла нощ  smile3521
Извинявай, но от тези двете малко не виждам надписите  ooooh! Whistling Ще си сложа ръцете под одеялото, че верно е студено  Whistling Crazy
о дааа...няма проблем....та кой....ооохххх...беше.....лелеее....филмаааааа Crazy

# 17
  • Мнения: 13

Доста дълъг филм с незабравим край,мисля че ще ни отнеме цяла нощ  smile3521
Извинявай, но от тези двете малко не виждам надписите  ooooh! Whistling Ще си сложа ръцете под одеялото, че верно е студено  Whistling Crazy
о дааа...няма проблем....та кой....ооохххх...беше.....лелеее....филмаааааа Crazy
ъъъъъ... давай така... ааа филма ли ? мм хубав е да, един такъв американски май... искаш ли по бързо.... смисъл да превартим напред..ахх...  Stuck Out Tongue

# 18
  • Мнения: 10 758
ъъъъъ... давай така... ааа филма ли ? мм хубав е да, един такъв американски май... искаш ли по бързо.... смисъл да превартим напред..ахх...  Stuck Out Tongue
по-бързо ли?....мммм...защо?....ох, майкоууу...не ти ли харесва?......

# 19
  • Мнения: 13
ъъъъъ... давай така... ааа филма ли ? мм хубав е да, един такъв американски май... искаш ли по бързо.... смисъл да превартим напред..ахх...  Stuck Out Tongue
по-бързо ли?....мммм...защо?....ох, майкоууу...не ти ли харесва?......
..много дори.. страшна си....... аа филма е страшен  Crazy.... за какво се разказва... май пропуснах нещо.. трябва по-често да гледаме филми... харесва ли ти ?  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 7 474
Лека нощ  newsm46

# 21
  • Мнения: 152
вдървих се...така като чета и... ше си пусна и аз филм накрая!  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 7 723
вдървих се...така като чета и... ше си пусна и аз филм накрая!  Mr. Green
Кой?  Whistling
 

# 23
  • Мнения: 10 758

..много дори.. страшна си....... аа филма е страшен  Crazy.... за какво се разказва... май пропуснах нещо.. трябва по-често да гледаме филми... харесва ли ти ?  Twisted Evil
да, страхотен е.... Crazy...ох....и аз нещо май езпуснах една-две сцени.....ох, кой засили парното....нещо много горещо ми стана.....

# 24
  • Мнения: 7 723

..много дори.. страшна си....... аа филма е страшен  Crazy.... за какво се разказва... май пропуснах нещо.. трябва по-често да гледаме филми... харесва ли ти ?  Twisted Evil
да, страхотен е.... Crazy...ох....и аз нещо май езпуснах една-две сцени.....ох, кой засили парното....нещо много горещо ми стана.....
....абе и у нас е нещо горещичко..... Crazy Whistling

# 25
  • Мнения: 152
вдървих се...така като чета и... ше си пусна и аз филм накрая!  Mr. Green
Кой?  Whistling
 
той  Sunglasses
майтап бе мила...аз без жива сила не мой се издигам

# 26
  • Мнения: 13

..много дори.. страшна си....... аа филма е страшен  Crazy.... за какво се разказва... май пропуснах нещо.. трябва по-често да гледаме филми... харесва ли ти ?  Twisted Evil
да, страхотен е.... Crazy...ох....и аз нещо май езпуснах една-две сцени.....ох, кой засили парното....нещо много горещо ми стана.....
..леле .. цялата гориш..  Shocked навсякъде си топла, на някой места дори си вир-вода ! ..... това твоята рака ли е там  Crazy ......

# 27
  • Мнения: 5 393
Разписвам се и аз в новата тема и казвам лека нощ Hug
До утре Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 10 758

..леле .. цялата гориш..  Shocked навсякъде си топла, на някой места дори си вир-вода ! ..... това твоята рака ли е там  Crazy ......
оххх...я го превърти малко, че....да, да, точно....задръж така...

# 29
  • Мнения: 13

..много дори.. страшна си....... аа филма е страшен  Crazy.... за какво се разказва... май пропуснах нещо.. трябва по-често да гледаме филми... харесва ли ти ?  Twisted Evil
да, страхотен е.... Crazy...ох....и аз нещо май езпуснах една-две сцени.....ох, кой засили парното....нещо много горещо ми стана.....
....абе и у нас е нещо горещичко..... Crazy Whistling
Няма ли да дойдеш при нас, ще пуснем филма от начало, така и така не разбрахме нищо до сега  Rolling Eyes Whistling

Общи условия

Активация на акаунт