За поредната бабина деветина

  • 7 204
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31
Това са щуротии, не е здравословно да се робува на суеверия. Включих се в темата, за да честитя-  да е живо и здраво детенцето и много да ви радва!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 734
Иди си и да не ти мига окото.Нищо неможеш да му направиш на детенцето

# 17
  • Мнения: 27 524
Не мога да повярвам, че млади хора вярват в такива неща.

И аз така  Laughing Отивай и стига глупости  Hug

# 18
  • Мнения: 911
Чувала съм за тази дивотия, но по повод събирането на жени на питка за 40-ия ден на бебето. Сред жените не трябва да има такива в цикъл - нечисти били и можели да повлияял кофти на бебето.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Уффффф, ама че  нещо.
Не бях чувала до сега.
Ако бях на твое място щях да отида при бебчето и нямаше да ми мигне окото.
Комшийката ми казва, че едно време нямали компютри да се занимават и мислили дивотии  Laughing

# 20
  • Мнения: 6 461
Тази глупост съм я чувала.... Mr. Green
....ама да допълня нещо...ако случайно жена в цикъл отиде при новородено ,да не забрави да огласи пред майката в какво положение е. Joy

# 21
  • Мнения: 1 440
Поредната глупост!

# 22
  • Мнения: 99
Да, наистина, поредната глупост...Тази и на други места съм я чела из форума.
Струва ми се безумно и обидно да ти кажат, че не можеш да видиш бебето, защото си в цикъл...!
А аз имам две колежки на по 30тина години в офиса, които имат деца и вярват в това също...УЖАС!!!  Sick

# 23
  • Мнения: 770
Не е истина просто! Докога с тези суеверия?!

# 24
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Grinning Я си отиди и очакваме да ни разкажеш как е бебка Peace

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Отиди ,но  не казвай.Не можем да искаме от по-възрастните изведнъж да спрат да вярват в неща с които са закърмени.Още доста години ще е така.

# 26
  • София
  • Мнения: 448
Аз също съм го чувала,но не вярвам.По тази логика и майката е "нечиста".Бабите казват,че и на майката това влияело зле,че щяла да и спре кърмата.....дрън,дрън ooooh!
Моята баба пък ми се скара,че съм обяснила на сина ми,че в корема ми има бебе,не било правилно.А какво да му кажа като коремът ми расте и той забелязва и пита? newsm78

# 27
  • Мнения: 5 940
През първия месец на сина ми се бяха появили малки пъпчици, което е нормално при новородените, но бабата на една приятелка коментира това "ами като пускаш приятелките ти преди 40-ия ден да гледат детето, ще се появят пъпки, как не...." Сега разбрах защо е казала това жената Laughing

# 28
  • Мнения: 173
Това вече е върха.Егати тъпотията,честно.не трябва дори и да се изричат тези тъпотии.Та то е смешно ooooh!

# 29
  • Мнения: 14 490
аз пък се чудя едно време като са живеели цялата рода - синове и снахи в една къща, като се роди бебе се някоя се е улучвала да е в цикъл, то какво говоря  ooooh!, за 40 дена всичките се изреждат сигурно, е как са си "опазвали" бебетата тогава?!

Общи условия

Активация на акаунт