Отговори
# 285
  • Мнения: 167
Ами когато почнат да я захранват ще нося кърма,но не знам кога ще е това.Засега е на сонда.

# 286
  • Мнения: 2 531
SLADKA MAMA  а какво и пускат през сондата??? Не  е ли по добре да е от коластрата ти?

# 287
  • Мнения: 410
радвам се за добрите новини за малката Дари  bouquet.аз също пишкам често но досега не ме е боляло.хайде болните мами да се оправят.лека вечер мами и до утре

# 288
  • Русе
  • Мнения: 154
Здравейте момичета  Hug !!!
СЛАДКА МАМА браво на  борбената ти дъщеричка  Hug   bouquet .
За Русенската среща и на мен ми е удобно за петък 17:30ч.Значи се разбрахме  Wink .
Sisee защо да не ставаме за вестоносци като сме в началото на април бе  newsm78 ???Нали трябва да има вестонисци и от началото и от края.Ние най-вероятно ще си минем от реда малко по-рано и ще звъннем на някой вестоносец от края на месеца,пък когато дойде тяхния ред те ще звънят на нас(примерно де  Wink )
Лека вер на всички   bouquet !!!

# 289
  • Русе
  • Мнения: 154
Току що измислих и предложение за нова тема.
Априлчето расте на топло във мама и чака си кротко свойта поява

# 290
  • София
  • Мнения: 7
Априлчето си рита във корема бясно, дали пък вече не започва да му става тясно Simple Smile

на мене пък това ми хрумна Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 22:22 от Barbie^girl

# 291
  • София
  • Мнения: 7
или тази е за по - нанатъка може би Simple Smile  newsm78 newsm78 newsm78

# 292
  • Мнения: 82
Ох Сладка мама разлаках се от вълнение-вярвам ,че скоро ще гушнете Дари!!! baby
asja в първите няколко месеца бях постоянно хремава и кихах като за световно първенство-док ме изпрати на УНГ -той каза ,че е от някакъв хормон на бременноста и ми изписа капки сега и аз понякога само сутрин се сополява ама явно и това е нормално newsm62
ето едно предложение и от мен Януари бързо отминава-осми месец почва в коремчето априлчето на мама

# 293
  • Мнения: 794
asja в първите няколко месеца бях постоянно хремава и кихах като за световно първенство-док ме изпрати на УНГ -той каза ,че е от някакъв хормон на бременноста и ми изписа капки сега и аз понякога само сутрин се сополява ама явно и това е нормално newsm62

Моля теее, кажи името на капките!!!

# 294
  • Мнения: 82
asja разбудих цялата къща да ходя да ги търся  на всички им се спи само на мен не-олежах се по лекарско предписание  #Milti луда и бременна.Та капките са нео-ринактив/Neo-Rinactive-спрей за нос.Специалиста УНГ ми е приятел и си спомням че много се бъзика за симптомите на бременните-но се консултира и гинеколог

# 295
  • Мнения: 794
asja разбудих цялата къща да ходя да ги търся  на всички им се спи само на мен не-олежах се по лекарско предписание  #Milti луда и бременна.Та капките са нео-ринактив/Neo-Rinactive-спрей за нос.Специалиста УНГ ми е приятел и си спомням че много се бъзика за симптомите на бременните-но се консултира и гинеколог

Много благодарности!!!  Hug Ние с мъжа ми още не сме си легнали, ама е време...

# 296
  • Мнения: 794
Първо бебче е Дарина, през април ще са дружина! Става ли за заглавие?

# 297
  • Мнения: 1 080
Ася, твойто заглавие много ми хареса:
Първо бебче е Дарина, през април ще са дружина!

# 298
  • Мнения: 794
Ей ме на! Будувам и гледам "Дързост и красота" по канал 1. Задушавам се и не мога да спя!

# 299
  • София
  • Мнения: 62
Добро утро,момичета.
Искрено се радвам на хубавите новини  за малката Дари и едно голямо благодаря на Сладка мама,че ни информира редовно.
За новото заглавие-на мен ми харесва" Първо бебче е Дарина, през април ще са дружина!"
И да ви пожелая весело изкарване на срещичка!
asja ,ходи ли на лекар за това задушаване?Звучи ми много обезпокоително Thinking Да не би бебчо да притиска диафрагмата и това да го предизвиква newsm78?

Общи условия

Активация на акаунт