Отговори
# 270
  • Мнения: 6 713
И още нещо да ви питам: вие с хрема ли сте? Аз постоянно съм хремава, и то от месеци...

asja, и аз съм същата! Винаги сутрин имам много хрема и вечер понякога. Ползвам Стеримар - доволна съм Peace

Калли, обади се на док за това сърцебиене!

# 271
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
За пишкането и аз започнах да ходя като, че ли по-често .
За срещата моля ви се решете , за да знаем . Аз нямам нищо против да е друг ден , когато на повече от вас им е удобно.Просто ако може тази вечер да се знае. newsm78

# 272
  • Мнения: 167
Здравейте милички.

Дари днес вече е без апарат и диша сама.Казаха ми че ще я сладят и ако не успява да се справи пак ще и пуснат малко кислород.Стискайте палци да се справи и утре да ми кажат ,че все още диша без апарат.Жълтеницата и е почти преминала.Тежи 990 гр,а вчера беше 1010.Казаха да не очакваме да надава в следващата една седмица.Аз се надявам поне да престане да губи тегло.

Това е от днес за Дари.

Аз от снощи имам коластра и ще опитам да си потдържам кърмата.Дано успея.

Прегръщам ви и приятна вечер.

# 273
  • Мнения: 3 116
Сладка мама, страхотни новини за малката госпожица. Голям борец е тя  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много се радвам че ще се опитваш да си запазиш кърмата, сигурна съм че ще бъде много полезна на беба. В кърмаческия има много мами които биха ти помогнали и да му се не види, не можеш ли да намериш връзки да носиш кърма в Майчин Дом  Thinking

За сърцебиенето рядко ми се случва, но пък не ми стига въздух. Правиха ми ЕКГ, ами всичко му е наред  Thinking

# 274
  • Мнения: 319
Браво за хубавоте новини,които ни носиш Сладка мама Praynig Все по-добре ще става Дари.......стискам й палци да започне да диша сама и да не губи тегло Praynig

Трябва да помислим за заглавие на нова тема Thinking

# 275
  • Мнения: 4 308
SLADKA MAMA, браво на твоето момиче! Нека утре чуеш още по-добри новини!
Няма ли начин да носиш кърма и да й дават акушерките? Наскоро една близнашка мама роди преждевременно и носеше кърма да ги хранят. Самата тя ми каза, че като ги захранили с кърма видимо "дръпнали" и започнали да наддават.

# 276
  • Мнения: 269
Аз май не ставам за вестоносец newsm78 Термина ми е за началото на април. Най- подходящи за тази цел ми се струват мамчетата с термин края на април.Аз лично си записах номера на asja неямисля да ползвам като щъркела :lo]

Аз също съм си дала телефона за вестителка, не знам защо Ясмина не ме е написала на първа страница!! Термина ми е на 21.04.

# 277
  • Мнения: 165
SLADKA MAMA  новините са прекрасни и все по-хубави ще  бъдат Hug
vercho наистина е много фотогиенична ,може да стане някой известен фотомодел Peace
за ходенето до тоалетна и аз съм така. ако съм по магазините цял ден няма да се сетя ,но когато съм в къщи ходя през половин час и ако не отида ми се втвърдява корема и ме боли.
започна вече да ми тежи ,нощем трудна се обръщам ,боли ме и мен чатала както сисси се оплака /най вече нощем/ ,кокалите на таза и те ме болят , трудно се обувам. още три месеца не знам как ще се кара Shocked първия път не си спомням да се оплаквах толкова newsm78 / но бях на 20г./
кали , снощи след преяждане и аз имах малко сърцебиене . може би като е по-голям корема и допълнително още като го напълним и нещо се притиска Thinking

# 278
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Сладка мама много се радвам за малката Дари HugСтскам и аз палци вече да си диша самостоятелно и да не смъква повече теглото Praynig

# 279
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Sladka mama Новините са супер! Браво на малката Дарина! Скоро четох във форма за недоносените,че загубата на тегло в първите дни след раждането е добър признак - означавало, че организмът функцинира нормално. Дано да можеш да й носиш кърма, майките на недоносени бебета имат много силна кърма. Това, че не е на кислород, нали означава, че рискът за зрението й е по-малък? Много ме зарадва твоя пост. Утре ли ще я видиш? Може ли да я снимаш и да ни я представиш. Разбира се, ако е удобно.  Hug

sisee Когато раждах последно нямаше ВИП-етаж, всичко беше едно. Ако искаш мога да ти кажа как беше тогава или ти се интересуваш само за ВИП етажа? В Здравен справочник има няколко теми за раждането в АГ и Окръжна болница.

Предлагам да отложим срешата на варненки до другата седмица. Надявам се да се съберем повече, и може часът да е към 18:00 за да присъстват и работещите до късно  Hug

# 280
  • Мнения: 100
Сладка мама,желая на теб и малката Дари възможно най-скоро да сте си в прегръдките Praynig!!  bouquet
Относно по-горната статия за спането по гръб-струва ми се,че нещо не са в час тия хора newsm78..Ако бебчето се слага само по гръб през първите дни и месеци от живота му,то със сигурност черепът му ще се оформи лошо,понеже костите са още крехки и меки,тилът му ще се изглади(така да го кажа) и главичката му ще изглежда плоска отзад Rolling Eyes....И без да съм специалист,само по пътя на логиката мога да го твърдя.
На моят син, по препоръки на педито, съм му сменяла посоките на спане-един път на ляво,един път на дясно,за да се избегне именно това неправилно деформиране.И не мисля,че съм сгрешила.Дори много се притеснявах,ако понякога забравях на коя страна е спал,за да преценя на коя да го сложа...,но..оказаха се бели кахъри тези мои притеснения.

# 281
  • Мнения: 54
За срещата утре в София, аз съм за, ако желаете да променим мястото, но просто незнам какво да предложа. Ако има някакви идеи, моля да ги споделите, а в края на краищата ако не се организираме днес до края на деня, май ще е по-добре да отложм срещата за друг ден, за да дойдат повече мами. Има ли някой предложения за утре?

# 282
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте

Аз още съм на работа и най-вероятно (ейййй това да се занимаваш з държавни институции е повече от кошмар) и утре ще е така, така че мен не ме бройте за срещата Sad Вече нямам търпение да дойде другата седмица и повече няма да стъпя в офиса, знам че много ще ми липсват колегите, защото много си ги обичам, ама напоследък много ми е тежко на работа, явно се ядосвам повече от необходимото... Sad

СЛАДКА МАМА браво на Дари Simple Smile Сигурна съм че утре новините ще са още по-добри, стискам палци Praynig Hug Аз също съм чувала че бебчетата в първите дни след раждането им спада теглото малко, ама незнам как е при недоносените, но въпреки всичко аз смятам че след като лекарите са доволни от борбената ни Дарина значи всичко е наред и ще получаваме все по-добри новини за първото ни бебче Simple Smile

Приятна вечер Simple Smile

# 283
  • Мнения: 96
Сладка мама, цял ден чаках новини, радвам се, че са добри Heart Eyes Дано да спре да губи тегло. Има ли шанс да те пуснат да й носиш кърма?

Анилейн, и мен точно така ме боли и пишкам по малко Blush
Сиси и КрисиHug Много е сладка, нали? Не мога да й се нарадвам. Казах на баща й за коментара на Криси, че може да стане фотомодел, а той вика, че според него ще иска да става космонавт  Joy

# 284
  • Мнения: 200
vercho наистина много ти е  хубава бебката  Heart Eyes ПУ–ПУ да не и е уруки както се казва  newsm51
Браво на Дари, ей това се казва борбено момиче! Всичко ще бъде наред сигурна съм че ще почне да наддава съвсем скоро! Hug

Общи условия

Активация на акаунт