Хора внимавайте със сайтовете за запознанства

  • 9 036
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз съм получавала като студентка заплахи по мейла. В началото не им обърнах внимание, но в един момент ме достраша, защото човекът знаеше доста неща за мен. Къде ходя, какво правя и т.н. Споделих с родителите ми и баща ми се свърза с нет доставчика ни ( приятели са със собственика) , той ( собственика) поиска мейла на човека , намериха го и после разбрах кой е- мой колега от курса  Tired   Споредм мен много лесно може да се разбере кой е, няма невъзможни неща.  Тъпото е, когато разбереш, че е абсолютен путьо, който можеш с 1 шамар да го набиеш - като в моя случай, най-задръстения и невзрачния 

# 16
  • Мнения: 385
Той за разлика от мен не е публикувал снимка,имената са му псевдоним,написа само,че е полицай,но това колко е вярно не е ясно.
Единствения вариант е да отида при колегите и за този ден да извадим подадените молби ако нещо от там излезе,но така всички ще разберат каква наивна глупачка съм.

# 17
  • Мнения: 2 229
В сайтове за запознанства не съм се регистрирала, но в АйСиКю или Скайп никога не съм казвала къде уча/работя/живея. Понякога съм лъгала, понякова си казвам, че не е тяхна работа, а ако ми задават прекалено много въпроси - директно в игнор! Naughty
За телефон да не говорим, даже се чудя на някои познати, които си ги пишат в профилите, сякакви откачалки има! newsm78

# 18
  • Мнения: 431
Защо му вярваш, че е идвал във фирмата ви? Доколкото схванах от първия ти пост, вие сте от различни градове дори?

# 19
  • Мнения: 385
Защо му вярваш, че е идвал във фирмата ви? Доколкото схванах от първия ти пост, вие сте от различни градове дори?
Градовете ни са един до друг на 30 км. разстояние,не знам дали вярвам. Просто се уплаших.

# 20
  • Мнения: 5 647
В сайтове за запознанства не съм се регистрирала, но в АйСиКю или Скайп никога не съм казвала къде уча/работя/живея.

Аз в кюто говоря само с приятели и колеги. В повечето случаи го ползвам служебно. Няколко пъти непознати са се пробвали да си пишат с мен, но директно ги слагам в списъка с блокирани. А и за да си чатя с някой трябва да му дам оторизация.

# 21
  • Мнения: 230
Много приятели съм намерила в нета, но не мога да отрека, че има и доста откачалки. Случвало ми се е да попадна на такива, но мноооого рядко. Никой не е застрахован. Казват, че има интуиция, с която може да прецениш кой стои отсреща, но, все пак ...

# 22
  • Мнения: 431
лу_детина,

целта му е да те плаши. Нещо може ли да се направи по въпроса - не може. Нито ти ще си смениш работата, нито можеш да ходиш 24 часа в денонощието с бодигард. Иди в магазин за оръжия и си купи спрей, щом те е страх толкова. Много филми гледаш, струва ми се.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Лизбет , не ти пожелавам да попадаш в такъв филм  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 385
Лизбет, проблема е че съобщенията му бяха просто уникални и шокиращи аз ви спестих най-отвратителните. Аз също се надявам всичко да е филм.

# 25
  • Мнения: 1 092
Хора!!!Внимавайте докато вървите по улицата/може да ви срещне някой луд/
Внимавайте и в ресторанта докато обядвате!..........


все едно обяснявам на децата си,а те са на 5 години.Та даже и те знаят ,че такива лични работи не се разправят на всеки .

мила лу_ детина,помисли мааалко повече преди да пишеш,преди да говориш.

имам профили в доста сайтове за запознанства,имам ги от доста време.Имам и доста добри познанства от там.

а лудите ги има на всякъде.
и по лошото е че те са и на улицата,пред нас,до нас.
ако са само тия в сайтовете-здраве му кажи!!!пу пу пу

# 26
  • Мнения: 4
Стряскащи са такива думи,случвало ми се е и на мен.Важното е да не им се връзваш.Кой го знае какъв комплексиран глупак е,дето никоя жена не му се връзва...и като не стане на неговата и почва със заплахите. #2gunfireКато е толкова отворен,защо не ти се е обадил като те е видял?Щото не му стиска bash bash

# 27
  • Мнения: 385
Пуснах тази тема с идеята някой друг да не направи грешка като моята,един само да си вземе поука и да мисли малко повече преди да разкрие така в Интернет значи си е струвало да се излагам така пред вас.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Лудетина, успокой се бре!!! Нещо сторила ли си му на тоя муньо? Не си. Някой ненормалник си избива комплексите, а ти му трепериш. Недей така. Куче, което лае не хапе.

# 29
  • Sf
  • Мнения: 978
Погледни нещата от хубавата им страна. Добре е, че от самото начало ще се научиш на повече предпазливост. Правилото е да не споделяш лична информация. При условие, че търсиш приятелство и кореспонденции, не е нужно да слагаш снимка, пък особено да споделяш къде работиш.

Интернет общуването може да те научи на много неща, ако твоят сегашен негативен опит не те откаже. Това, че не виждаш, и дори не познаваш събеседника ще изостри възприятието ти и ще се научиш много добре да усещаш хората. Такива откачалки като този ще ги надушваш още като им погледнеш профила или от първите две-три думи.
Трябва ти малко опит и по-леко да гледаш на тези неща.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт