до мами на момиченца

  • 2 603
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
# 16
здравейте,
аз мисля и така правя с моята малка бебка, че хубавото измиване на течаща вода е най-доброто почистване на акито от малката Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 408
Аз я мия на чешмата след всяко акане и след това с тампон за грим напоен в преварена вода почиствам мястото отгоре надолу

# 18
  • Мнения: 1 197
влиза и то всеки път все пак налягането е голямоо Mr. Green,почиствам с мокра кърпичка и с вода за всеки случай

# 19
  • Мнения: 546
Почиствам първо с мокра кърпа и после задължително измивам с водичка.

# 20
  • Мнения: 58
Измивам под течаща вода

# 21
  • Мнения: 97
Аз не ползвам клечки за уши.... с кърпички и когато "положението е страшно" (,много наакана) мия с вода.Но от педиатъра знам ,че прекалено много миене и то със сапун всеки път не е добре....Затова я къпя всяка вечер,но през деня действам предимно с кърпички...още повече ,че сега е зима и колкото и да е топло ,все пак може да стане по- голяма беля.
И аз така Grinning

# 22
  • Мнения: 63
Да и аз винаги я мия след като се наака,а и почивствам с мокра клечка за уши понякога за да съм съвсем сигурна ,че няма нищо.

# 23
  • Русе
  • Мнения: 526
   След всяко акане почиствам с мокри кърпи и след това я мия с топла вода и сапун на чешмата, вечер също я измивам преди лягане.

# 24
  • Мнения: 636
С мокра кърпа най-много да й набутам това, което искам да избърша, още по-навътре. Винаги, задължително, след всяко акане - на течаща вода със сапун. И изобщо при всяка смяна на памперса.
Peace Peace Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 627
Когато започва да ака се разбира и веднага и свалям памперса. По този начин избягвам голямото цапане  Mr. Green След това се мием задължително.

# 26
  • Мнения: 61
С мокри кърпи почиствам само ако нямам възможност да я измия. На всяка смяна мия само с вода (освен ако положението не налага миене със сапун).  Peace

# 27
  • Мнения: 92
Мами, благодаря ви за отговорите.  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 171
Почиствам хубаво с морките кърпички и няма проблем Peace

# 29
  • Мнения: 151
Под чешмата със сапунче когато има аки,а когато е само пики без сапупче само под чешмишчката.Да му олекне на детенцето .От мокри кърпи не може да ти олекне.

Общи условия

Активация на акаунт