Първи неуспешен опит....

  • 4 328
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 513
dobrata vest не се притеснявай ще се получи сигурна съм  Praynig То и аз не спрях да рева два дни, но се опитвам да гледам на нещата по философски. Искам го много, но ако ми е писано ще стане ако ли не ....
При мен нещата стават винаги по най-трудния начин и сега се подготвям психически за най-трудния път  Confused

# 16
  • Мнения: 10
Здравейте момичета,
Според мен е твърде рано да се депресирате от 1-2 неуспешни опита.
Ние правим опити от началото на Декември 2007г. и ако знаете до сега колко теста съм си направила (лелята ме пропусна Декември) всеки път се надявах да видя  EFP, но уви. Консултирах се с моя лекар за да регулирам цикъла (сега очаквам до 27.01 да ми дойде) и продължаваме с опитите, силно се надявам всеки път, че е станало и сега не мога да дочакам  края на месеца с надеждата за  EFP, но винаги си казвам ако не стане този мес. ще стане другия. Според мен не трябва да падате духом и да се отчайвате след толкова кратко време, бъдете позитивни и спокойни и    babyuu ще стане. Успех на всички  Praynig

# 17
  • Мнения: 110
Момичета и аз съм от бебеправещите. Със съпруга ми опитваме вече 3 месец. Досега нищо. Надявам се, моля се този месец да имам положителен резултат. Пожелавам на всички бебеправещи и на себе си да не чакаме дълго за здраво и сладко бебче! Praynig

# 18
  • Мнения: 26
Ей,момичета -не се отчайвате!!!! Weary Знам  че е гадно  и всеки месец очаквания,вълнения ,трепети и..... EFN smile3518.Важното е да не се предаваме  лесно -живота е предизвикателство което трябва да  приемем смело и да не се оставяме да ни победи!!!!! ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ УСПЕХИ СЛЕДВАЩИЯ МЕСЕЦ!!!! newsm10  EFP

# 19
  • Мнения: 1 251
Спокойно момичета-ще се получи-вярвайте и ще стане! И аз мислих, че ще стане при нас от първия път, но ни бяха нужни 5-6 месеца-не че и това е много време! Стискам палци и без паника-важното е да сте мноого спокойни-за да бъде и бебето, което искате спокойно! newsm10 

# 20
  • Мнения: 315
Здравейте всички,
аз все още не знам опита дали е неуспешен, но натам отива работата...Със съпруга ми решехме да си имаме второ дете (първото е принцеса на 12 години   Heart Eyes ). За някои мои познати, било късно вече, но ние си решихме, че искаме. Аз съм на 33 години, а съпруга ми на 36 - не сме престарели...И така този месец се "потрудихме", от десетина дни имам болка ниско долу и в кръста, закъснява ми, а тестовете, които направих са отрицателни. Това ме притеснява, започвам да си мисля какво ли не...Запазих си час за лекар, но той е чак за вторник. Мисля си за извънматочна бременност, възможно ли е да е това??Последните 4 месеца цикъла ми е бил през 24 дни, днес ми е 28 -мия ден..И друг път ми е закъснявало, но нищо не ме е боляло предварително. Sad

# 21
 Lora_mum i moia sluchai e podoben  na tvoia. .... Sina na 12 godini.....az sam na 34...a sapruga mi na 42....i az imah bolki nisko dolu i v krasta....zakasnia mi 2 dena i vapreki tova testovte beha  EFN 
I na men cikala mi e 24 - 26 dena ...i az misleh za izvanmatocha bremenost, ama......To kakvo li ne ti minava prez glavata.......Zapochvam da misla, che se vmaniachavam....

Re6ila sam fevruari da ne misla tolkova i samo za tova.....6te se opitam da zanimavam saznanieto si i s drugi ne6ta.....pak ako e pisano da stane.....ako ne prodaljavam......

Kylie, a ti ne se pdogotvia za truden pat, za6toto sled mnogo trudnosti, ako vidi6 pak  EFN / ne dai Boje /
6te si o6te po-razocharovana i 6te ti e o6te po-tejko......za6toto vinagi sled trudnosti, chovek o4akva pozitivni rezultati...

Misli po tozi nachin : dnesi imam da svar6a tova, i tova i tova....utre tova i tova...govori s prijatelki, izlizai po magazinite, cheti kniga....vsja4eski se opitvai da ne taovarva6 saznanieto si.....
To i az sam edna .....davam saveti na teb, a i az reagiram kakto i ti....
No se razbrahme ......drugia mesec DOBRI VESTI .....

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Пишете на кирилица
Тази тема върви към описание на седмичната. Внимавайте с чата.

# 23
  • Мнения: 25
Здравей!
Искам да те посъветвам да бъдеш по-търпелива и да намериш сили и воля да продължиш напред без да се тормозиш.Повярвай ми ,тези сълзи и притеснения допълнително те натоварват и може да имат само негативно влияние.
Аз също преминах през този път и да ,знам какво е усещането.Сега съм бременна и искам да споделя, това, което съм изпатила на свой гръб.
Според мен, най важното е да бъдеш спокойна и да мислиш положително.Особено ако нямаш някакви проблеми,каквито ти явно нямаш.
Второ, никога не се отчайвай ,след който ида е пореден опит.
Трето,не се влияй от чуждите негативни опити или коментари,защото всеки е различен и при различни хора се случват различни неща.
Четвърто,вярвай,че ще се получи ,защото се случват чудеса.
И последно не си поставй като фикс идея забременяването.Просто се отпусни ,правете любов с мъжа си и се наслаждавай на всеки един момент ,защото в един момент ти ще си забременяла и след това ще съжаляваш,че си прекарала толкова време в притеснения и страх.От теб зависи дали ще са хубави или лоши спомените ти около забременявянето ти.
Успех ти пожелавам от сърце!
Споко,хубавите работи стават бавно!

# 24
  • Мнения: 323
Запаси се с търпение и не го мисли толково много. Нямаш повод за момента да се притесняваш. Успех Peace
Peace

# 25
  • Мнения: 71
И за мен първите 1,2 неуспешни опита бяха ужасни, свързани с много тревоги и сълзи. Така е, като решим, че искаме бебе, особено по-нетърпеливите го искаме веднага, на минутата, ако може и да не се чака даже 9 месеца  Laughing   На вторият ден след Ову реших, че имам всички признаци за бременност, хукнах с такси до другия край на града, направих кръвен тест и бях ужасена, че резултатът ще е готов чак след 24 часа. Не спах разбира се, всяка минута ми се струваше час....изобщо побърках се. Отрицателният резултат ме отрезви и накара да изчета този необятен форум и сега вече полу лекар,  съм много по-спокойна, много по-готова, чакаща и молеща се. Желая на всички кандидат-мами скорошно сбъдване на мечтата за бебче. Добрата страна на това чакане е че ни подготвя за бебето, което определено ще има нужда от много търпение, спокойствие и txtloves newsm17 smile3504

# 26
  • София
  • Мнения: 1 220
Определено първия път боли доста, най-вероятно защото всеки смята, че ще стане много лесно, а и за първи път му се случва да се сблъскаш с това разочарование…Трябва малко време за да се заредиш с търпение и да се научиш, че бебетата идват когато те решат, а не когато ние искаме  Peace

# 27
  • Мнения: 174
Мдаммммм...с риск някой да ми тегли една майна...вси4ки тези тръшкания, сълзи и нерви,  4е "не е станало от раз" са резултат на ниската здравна култура на Бг обществото...

От тази страна на океана не съм 4ула никоя жена да преживява преди 6м или 1 година (според възрастта) неуспешно бебеправене, просто защото от у4илище им набиват в главата, 4е вероятността за бременност при всеки цикъл е под 25% при перфектно функциониращи женска и мъжка полови системи...

Пове4ето ми колежки решили да забременяват първо отиват на профилакти4ен преглед лекар, оправят си зъбите, променят си при4еската, така 4е да не изисква ежемесе4но боядисване, спират алкохола (и цигарите, въпреки 4е напоследък пуша4ките май са на из4езване), запо4ват да се хранят с екологи4но 4исти плодове и зелен4уци, пият си витамините, спортуват пове4ко, интересужат се какви лекарства и храни не се препоръ4ват на бременни и 4ак след няколко месеца до година решават да запо4нат със същинското бебеправене...(междудругото мъжете също 4есто намаляват алкохола и попроменят на4ина си на живот преди "офанзивата")

Ако след 1 година бебе още няма, не изпадат в истерия а си записват 4ас в най-добрата фертилна клиника която могат да си позволят...

С две думи, ако приемете съвет от една леля (на 35 съм) която 4ака своето мъни4ко 4удо по4ти 3 години... не си хабете нервите с глупости от типа "Не стана от първия път", а се замислете какво можете да направите за да осигурите най-добрия старт на вашето бъдещо дете...

Успех!

  bouquet

# 28
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте! Аз може и да прозвучи малко грубичко ама...
Чакам мойто бебе повече от година и половина.Не мога да кажа че не ми е било гадно и не съм проронвала по някоя и друга сълза когато ми е идвало, но не съм се тръшкала.И дойде момента когато взе че не ми дойде - хоп, бях бременна.Ама съзнателно бях бременна за месец и половина и всичко свърши - кухо яйце.Не знам кое е по-добре да не видиш 2те чертички или да ги видиш ама за кратко и всичко да рухне.Мисля, че това е по-страшно.1-2 месеца не са фатални, не ги приемайте за края на света.Повече спокойствие, секс ама не по график, щото няма смисъл и така.всичко ще е наред.
сега като се сетя даже знам кога точно ми е станало бебето, щото с доктора го засякохме.същата вечер точно 3 секунди след като приключихме аз се разплаках, разплаках се щото не става и щото през цялото време си мислех що не става. е къв е тоя секс, за кого е удоволстие такъв секс...
не се вманиачавайте това ми е съвета
успех

# 29
  • Мнения: 945
Спомних си за моите първи разочарования, когато не смеех с никого да споделя, дори със съпруга си лошото си настроение. И онази безумна надежда, която ме подемаше на следващия цикъли отново нищо и нищо и нищо и така 5 години. В момента съм задействала всички артилерии и имам надежда. Щеше ми се да стане от раз, но не стана. Дано при вас стане!

Общи условия

Активация на акаунт