Първи симптоми след 1-вата седмица

  • 58 534
  • 194
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 91
Да тази сутрин още с отварянето на очи я мерих,беше 37.Но по вашия съвет спирам да се навивам ще видим другата седмица вторник,сряда.

# 16
  • Мнения: 395
Ще продължавам да стискам  fingerscrossed
Хайде ще чакам да се похвалиш вторник сряда  Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 260
Преди да почнем опити за бебок никога не съм имала ПМС. Нито подуване на гърди, нито гадене пък за придърпване в яйчниците не бях чувала.
Откакто почнах да чета за първите ранни признаци ... получих всичко накуп. И овулацията си усещах и ПМС си имах и се чувствах бременна по 3-4 пъти на месец.  Joy
Момичетата си ти дали добър съвет. Изчакай закъснение и тогава си прави тест, защото на няколко пити съм правила тестове преди да ми дойде и ми е показвало положителен резултата. После е много гадно като ти дойде  Rolling Eyes
И все пак стискам палци този месец да е твоя  Peace
 

# 18
Абсолютно всеки месец имам всички познати и не познати симптоми,  Embarassed дори предчувствия си измислям
Това е ужасно  #Cussing out
 На всичко отгоре знам, разбирам че е внушение и че няма нищо и въпреки това продължавам да си ги измислям
Но аз съм трагичен случай  hahaha

И днес дори утре ми е деня за гости и знаете ли колко ми е гадно защото
имам всички симптоми ама имам и трезва преценка че не е станало и ,,,,,,,,,така

А на съмняващите се искрено желая да имат точки в коремчетата, ни и им пожелавам ако все пак сега не е станало да гледат да не търсят симптоми защото по някога човек може направо да врътне ..  Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 1 248
Мили момичета за две години ходене по мъките се убедих, че такова чудо "ранни симтоми за бременност" (в първата или втората седмица от зачеването) май изобщо няма...Да и аз като се побърках на тема бебеправене всеки месец усещах придърпване тук, болчица там, виене на свят, пишкане...и какво ли още не, но  с течение на времето неволята ме научи да определям това като обикновен ПМС, та нали всеки месец е едно и също...е понякога гърдите болят повече, понякога почти не болят, понякога пишкаш по-често, та дори и от самовнушение (например често като някой ми каже, че му се пишка и мен внезапно ме спохожда същото желание), понякога корема се подува, но това е нормално след овулация, нормално е и да се усещат леки болки в яйчниците след овулация, защото там се образува жълто тяло след пукане на фоликула  и при неговото нарастване може да се появи лека болка. Всичко това е нормално, ненормално е да си мислим, че сме бременни при положение, че усещаме обикновените месечни неразположения на всяка една жена във фертилна възраст...Не пиша това, за да ви отчаям, а за да бъдем обективни-както вие, така и аз самата, да разграничаваме действителността от илюзията, защото имено илюзията ни кара да се чувстваме като парцали всеки път когато цикъла се появи и да си казваме "ама нали бях толкова бременна този месец, защо пак се провалих"... Да, аз също гледам с интерес темата за първите признаци и аз често се изкушавам да направя тест по-рано от датата, но вярвам че ви е добре известно какви крокодилски следват след визуализацията на самотната черта...Колкото и да е клиширано, милички чудесата се случват спонтанно, едва ли когато най-малко ги чакаш (защото това ние чудо го чакаме денонощно), едва ли когато спрем да мислим за тях (защото за нас това е невъзможно), но те идват като дар, а не като просия...така че нека не се отдалечаваме от тях, като съсипваме себе си и психиката си-нали знаете, че една от най-важните роли за фертилитет играе точно тя...И като пример, искам да ви кажа че моя близка позната наскоро разбра, че е бременна-беше в четвърти месец, когато се случи това и каза че по нищо не е подозирала освен по цикъла (но той и бил нередовен, така че не го взела под внимание)...едва напоследък започнала да усеща напрежение в гърдите и нищо повече...Така че както е казал някой народен мъдрец някога- "Нека не търсим под вола теле!!!". Аз вярвам, че всички ще бъдем доволни и щастливи много скоро, повярвайте и вие-мисля че това е достатъчно!

# 20
  • Мнения: 122
Хайде да се присъеденя и аз защото мисля че вече маи полудявам,5дена след овулацията започнаха да ме болят адски гърдите а така наистина не са ме боляли ,усещам и придърпване в областа на яйчниците ,имам мисед аборт преди 6 м и съм с високо кръвно от този месец започнахме опитите и си викам като се знам какъв съм карък защо ли изобщо ще стане от първия път ама нали съм си любопитна днес си направих тест и както се досещате е отрицателен ,трябва да ми доиде на 27 и тогава ще повторя теста пак защото надеждата умира последна smile3511

# 21
  • Мнения: 817
Мойте симптоми се оказаха лъжливи - преди  малко ми дойде  Sad. И дори доста рано, цикълът ми беше за 25-ти. Надявам се следващия месец да успеем  Praynig
На другите момичета с "бременилски" симптоми пожелавам да видят двете чертички още този месец.  Hug

# 22
  • Мнения: 49
[5дена след овулацията започнаха да ме болят адски гърдите а така наистина не са ме боляли ,усещам и придърпване в областа на яйчниците ,




И при мен е така  bombs почти веднага след овуто и в момента все още  съм така newsm12 . Аз НЕчакам  сега 23-25-ти.
да си стискаме палците заедно. Дано края на този месец има повече по две черички  Hug  Hug  Hug
прегръщам ви всички   bouquet

# 23
  • Мнения: 122
Даи боже всекиму и дано това да е нашият щастлив месец а ако ли не ще стиснем зъби и ще продължим напред ,защото живота е една борба и нищо не се поднася на тепсия ,но все пак толкова е приятно да се надявам  Praynig

# 24
  • Шумен
  • Мнения: 403
моите сомптоми се оказа че ги имам само в главата.днеска лелката ме посети  Cry

# 25
  • Мнения: 122
Съжелявам мила и горе главата живота продължава и се надявам скоро да се похвалиш  Embarassed

# 26
  • Мнения: 246
Не се втренчвайте в никакви симптоми, освен ако не са стряскащи.  Признаците са абсолютно същите както преди да дойде М. Никаква разлика. Казах стряскащи, защото два дни преди да ми датата на лелката месото ми миришеше на мърша. Имах чувството, че е пропила миризмата в дрехите и  косата ми. Иначе 12 години съм се дзерила за симптоми. Гаденето идва седмица - две по-късно, когато тестовете отдавна са направени.

# 27
  • Мнения: 122
ДА мисля че си права и се опитвам да не се втренчвам но истината е че никога не са ме боляли гърдите а сега ме болят ,немога да спя и постояно ми пулсират краката та се налага да ги държа все нависоко ,при предишната бреченост макар и завършила неуспешно краката ме боляха по същия начин ,но това не пречи да не съм бремена и аз го зная,чакам да ми доиде на 27 и ако това стане това ще ми е за урок и ще спра да обръщам внимание просто ще се оставя на течението пък каквото стане.Желая успех на всички Peace

# 28
  • Мнения: 206
Аз да се разпиша имам горчивия опит от втренчване и откриване на симптоми, които са меко казано фалшиви. Първият месец в който бебеправихме си открих цялата гама симптоми на началната бременност, ама всичко повярвай ми което съм чела - и тогава взе че лелята се стовари с целия си блясък и от година съм нямала толкова дълъг цикъл, та оттогава гледам да не се вглеждам в сигналите на тялото си, з-то те могат да се дължат на много неща тези дребни неразположения, а разочарованието после е огромно! Все пак ти пожелава твоите да са от сладките симптоми Hug

# 29
Симптоми нямах нито първата, нито втората седмица. Дори и след като разбрах, че съм бременна пак нямах до втория, третия месец /както изключим липсата на цикъл, разбира се/.   

Общи условия

Активация на акаунт