Първи симптоми след 1-вата седмица

  • 58 906
  • 194
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 617
Здравейте и от мен  мами...моля някои да коментира това:Последния ми цикъл беше на 21 юли,на 4 август,бях в овулация(както смятах и по календара)тогава и направихме опит за бебче както си следва.Незнам дали си въобразявам,но от тогава имам страшно подут корем,постоянни газове,оригвания,леко главоболие и страшни болки в гърдите,жъзможно ли е да съм хванала или е рано да се каже...и кога най-рано мога да си направя тест за да разбера.Благодаря предварително

Да, възможно е да си бременна, естествено, нали сте правили секс.
Да, рано е да се каже.
Изчакай си датата на цикъла (или две седмици след овулация, значи 18 август) и си направи тест. По-рано няма смисъл да правиш каквото и да било.
Симптомите може да са от бременност, от внушение, от смяната на времето, от пълнолунието и от каквото друго там се сетиш.
Успех и после да се похвалиш!

# 151
  • Мнения: 20
здравейте момичета аз съм на същото положене, имам замо зацапване, вече 3 ден. нормално ли е ако съм бременна да имам такова зацапване, точно когато трябва да ми дойде М. ЩЕ изчакам до понеделник и ще пусна кръвен тест, незнам къде тъй като тук нещат не са като в българия..но ще видя. Мислите личе ако има бременност теста вече може да я отчете.
Anitka87 мисля че е много рано за каквито и да признаци и тестове, трябва да изчакаш. Не си прави напразни надежди, прсто изчакай. Иначе и аз имамболки в кръста, не спирам да ям, и все ми се спи, но понякога може и да си търсим признаци коити не съществуват...Просто трябва чакане, ще ви информирам каквото и да стане. Радвам се че имa такива форуми иначе щях да се побъркам.

# 152
  • Мнения: 2 677
Ако е минал деня, в който трябва да ти дойде цикъла - ако на практика имаш поне един ден закъснение - спокойно можеш да си направиш и обикновен тест с урина. На приятелка й отчете бременност в деня, в който трябваше да й дойде Simple Smile Така че, успех ти пожелавам и да се похвалиш с положителен резултат!

# 153
  • Мнения: 20
Ми и аз незнам вече последният ден на последният ми цикъл беше на 17 юли, както вече споменах по горе имах и еднократно зацапвне на 28 (розово кафяво) и само няколко капки. А това не е типично за мен.Иначе цикълът ми е кратък 21-22 дни Правих вече един тест на 4, и беше - , незнам дали е било рано.., а вече имам 1 ден закъснение, но имам и зацапване съвсем леко и пак розово кафеникаво. Дали пaк е цветна бременнст?? Незнам ще изчакам поне до понеделник,мисля. Благодаря ви на всички много сте мили!
 

# 154
  • Мнения: 2 677
Според мен 4-ти е било още раничко за тест, но сега вече може да отчете. Все пак най-сигурен си остава кръвния. Стискам палци  Hug

# 155
zdraveite pak mamita!
iskam da vi spodelq kolko gadni aptekarki ima i kak zalagvat jenite.
onzi den re6ih da si vzema test kato znam 4e e o6te rano do zakusnenieto no vse pak be6e 10ti den ot ovulaciqta.
i si vzeh noviq shure chec i popitah devoikata dali pokazva malko predi zakusnenieto prosto da vida kakvo 6te kaja, i tq kaza spokoino pokazva sled 7miq den .
kogato se pribtah i otorih kutiikata na opatvaneto pi6e6e sled purviq den na zakusnenieto taka 4e vaob6te ne vqrvam na otgovora koito mi dade togava testa

# 156
  • Мнения: 857
Нали имало някакъв тест за ранно отчитане на бременност-отчитал около 7 дни след правенето на секс.някой ползвал ли го е и дали е надежден

# 157
  • Мнения: 802
Аз лично не бих се доверила на тест седмица след овулацията.

# 158
  • Мнения: 2 453
Предполагам, че тестът е Престо. На мен ми е показвал вярно,но има различни мнения за надеждността му, както и за останалите марки.

# 159
Включвам се с надеждата да бъда полезна на момичетата, които се вълнуват в дългите дни на очакване на положителен тест.
Аз имах щастието да видя ++ тази сутрин, четири дни преди датата на цикъла ми.
Симптоми почти нямах, с изключение на леки болки в гърдите - отстрани, като преминаване на електричен импулс и за няколко секунди. И странно "бълбукане" ниско долу (съвсем различно от чревни проблеми).
Но това, което ме накара да направя теста 4 дни преди датата, беше отсъствието на кафявото зацапване, което получавах винаги 3-4 дни преди началото на менструалното кървене.

Пожелавам успех на всички и много ++++++ тестове!

# 160
  • Мнения: 2 453
Verne, честито. Лека бременност ти желая.  bouquet

ПП
Аз пък чакам точно такова зацапване, защото точно по него разбрах, че съм бременна с първата ми, но неуспешна бременност.

# 161
  • Мнения: 914
Verne, Честито и от мен!

# 162
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Verne тихичко честито и от мен.  bouquet

# 163
  • Мнения: 9 472
Verne честито! Hug
Аз съм доволна от Престо!

# 164
  • Мнения: 3 695
Verne, честито и лека бременност  Hug

Общи условия

Активация на акаунт