АГ клиника в Сливен- моля за съвет!

  • 1 291
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
Здравей,аз раждах в Окръжна болница,много съм доволна-страхотни специалисти,идеални условия,бебето беше по цял ден при мен.Остана ми прекрасен спомен от там.За Ева също съм чувала добри отзиви.Но не мога да кажа същото за Пенков-две мои познати раждаха там - и двете са разочаровани.Каквото и да решиш - успех!

# 16
  • Мнения: 67
Време ми е да се включа и аз Simple Smile. Аз родих преди 6 месеца в Ева при д-р Марчева. Изключително съм доволна от нея като специалист, но не зная дали само при мен така се случи или по принцип е така, но съм на мнение, че в тази болница имат прекалено много работа и още по-малко персонал.  В деня на раждането ми доктор Марчева сновеше между мен и поредната операция, та когато дойде момента да раждам бях съвсем сама в коридора със система окситоцин и ужаесен напън. Бебето вече излизаше и добре, че детската сестра по случайност беше излязла от залата та ме видя и ми се притече на помощ, но аз вече  не можех да се движа почти. В резултат на това се паникьоахме и двете. Тя с е разкрещя и една от санитарките се появи отнякъде и извика д-р Марчева. Родих за 10 минути, но бях изпаднала в шок и се наложи първо д аме успокояват,че тогава д апристъпим към самото раждане. И още една забележка имам към тази болница- родилната зала е в непосредствена близост със стаите и ми се наложи да изживея предварително поне 5-6 раждания с всичките му писъци и болки. А самата аз по принцип родих бързо и лесно, ама много се бях изплашила, въпреки че ми беше второ раждане.

# 17
  • Мнения: 411
Мда,клиниката е малка и докторите имат много работа.Но отношението е това,което ми направи впечатление.Ходих вчера и ми направиха пълни изследвания.Определено ще раждам там.Знам,че където и да отида няма да е някаква приказка,но какво да се прави  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт