Отговори
# 75
  • Мнения: 182
Ментина   love001 за снахичката

# 76
  • Мнения: 361
Ми, Жоре и аз така съм чувала, ама е на Хип и пише след 4 месец.

Мentina страхотна е стаята.Вие ли си я измислихте или си е готова на някоя фирма.

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 18:29 от adriana d

# 77
  • Мнения: 243
mentina супер сте го измислили!!!  Peace
Много благодаря за снимките  Hug  А Ния е невероятно сладка  Heart Eyes

# 78
  • София
  • Мнения: 5 754
Марсиди даваш си цяла доза!
На пазара има кус-кус на Плазмон за след 4 месец Mr. Green

# 79
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ид еми да я нацелувам Рошличка- голям бонбон.
Ментина, много рационално и интересно сте я обзавели тази стая. Фирма ли ползвахте или някой от вас измисли дизайна. Евала   bouquet
Мойто чудо още спи, може да е от ваксината. Дори при пускането на блендера не се събуди, а той е много шумен  newsm78

# 80
  • Мнения: 514
Да Ви е честита новата кола на Валери!Да си я ползвате с здраве!  bouquet  bouquet
Колкото до яйцето мойта лична каза да изчакаме до 8-9 месец!Много алергий правели децата!То като погледнеш в почти всичко има някакви добавки кой знае с какво ги тъпчат и кокошките!Димяни много сте големи пожелавам Ви да растете все така и да те радва!
Ментина стаята е разкошна как я обзаведахте,сами ли измислихте дизайна?
Искам да попитам мойто детенце има нещо на кожичката при дясното ушенце прилича ми на лишей но няма никаде другаде!Кожата е твърда на допир слагах кремче но без промяна !Аз ще питам и личната но искам и Вие да дадете мнението си!Благодаря предварително!Целувки на всички мами и техните бебчета! newsm03 newsm03

# 81
  • София
  • Мнения: 5 754
Наведи нямам идея мила Thinking
А за големинта педи каза че сме нормални след като сме родени 3,200 сега на 5 и 10 дни да сме 7,480 Peace

# 82
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Мерси, мацки  Hug

Жорка, шапката не й спарва, обаче нещо не й пасна на главчугата - хем й е голяма, защото като си мърда главата и тя се мести свободно, хем вързанките й са много глупави - едни тънки връвки, все ме е страх да не й прерязват вратлето и не ги стягам  Rolling Eyes Обаче дръга шапка, която долу-горе да й става така и не намерих  ooooh!
Марсиди, спокойно даваш АМ, няма ритуали  Heart Eyes Ния хем е на АМ, хем се буди доволно 1-2 пъти да яде /нощно време/.
За стаята - аз /на 1-во място/  Mr. Green и мъжа ми я мислехме, голямо ровене падна в нета за идеи, после фирма ни я изработи. На искащите легло нависоко да ви кажа от опит да не го правите твърде във висините, че трудно се оправя сутрин  Laughing Да не говорим за смяна на чаршафите - там мъжът ми е абониран  hahaha Иначе съм си наумила като преместим Рошлето при Йоан, да я "разделя" някакси на момичешки кът и такъв момчешки, нещо със заигравка с цветовете на стените и/или нещо друго ...

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 18:48 от mentina

# 83
  • Мнения: 4 546
Валерия, честита нова придобивка! Със здраве да си я ползвате  Party

Гита, благодаря, че си ни включила в колажа   bouquet

ние днес 6 часа бяхме навън и направо краката ми се откачиха  Crazy

# 84
  • Мнения: 243
На искащите легло нависоко да ви кажа от опит да не го правите твърде във висините, че трудно се оправя сутрин  Laughing Да не говорим за смяна на чаршафите - там мъжът ми е абониран  hahaha
Аааа, аз това си го знам- имам опит от 2 години housekeeping в Щатите. Някакъв малък ад е смяната на чаршафи  ooooh!

# 85
  • Мнения: 324
За яйцата - купувайте само от магазини, където зареждат често.
Като студентка работих в едно хранително магазинче в Студентски град. Веднъж шефовете заредиха с яйца от "свободни кокошки", които бяха тройно по-скъпи от другите яйца; хората се подсмихваха, като им обяснявах каква е разликата между яйцата и разбира се, купуваха по-евтините. Яйцата от "свободни кокошки" престояха около месец в слабо работещ хладилник. И идва една майка с бебе да иска точно от тези яйца. Отказах да й ги продам, за което после ме глобиха (имаше камери в магазина). За търговеца е по-важно да си продаде стоката, отколкото здравето на някакво си чуждо бебе, така че трябва да внимаваме много.
Ментина, страхотно измислено! Много добре оползотворено пространство! А бебката ви е кукличка!

# 86
  • Мнения: 243
Мацки, сега се сетих нещо:
Някой да си спомня имаше едно като стихотворение, ама се сещам само първия ред:
"Пиле, пиле, аз те знам, искаш нещо да ти дам..."
знаете ли как продължаваше? Беше нещо кратичко, ама  Blush не си го спомням  Blush

# 87
  • София
  • Мнения: 5 754
На мен само Фимози са ми в главата,луднах Rolling Eyes Confused

Бейби тва ли

Пиле, пиле,аз те знам,
искаш нещо да ти дам.
На ти житце да кълвеш,
че петле
да порастеш! bowuu

# 88
  • Мнения: 324
Бейби Или, http://biblioteka.biberonbg.com/klasika/index.php?section=1&page=97
Димяни, в Здравния има цяла тема за това. Хирург от Пирогов (мисля) дава консултации по въпроса.
Аз така съм се наплашила от срастване и все проверявам Мая Simple Smile

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 19:17 от Нели*

# 89
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 934
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА МАЛКИТЕ МЕСЕЧКОВЦИ!!!


Франи, а това е специално за малкия адаш на щерка ми, който освен всичко друго е роден на моя рожден ден.


Връщам се сега да чета назад, че гледам пак много сте писали. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт