Отговори
# 60
  • Мнения: 1 900
Ира и аз днес се сбъсках с такъв проблем. Бяхме излязли на двора и комшийката ни видя и дойде. Докъто се усетя какво става тя целува ръката на малкия #Crazy, леле прилоша ми ooooh! Close

# 61
  • Мнения: 525
Ей сега пуснах смс на Гинеколога...
Нали празник имат.

# 62
  • Мнения: 195
Здравейте и от нас днес! И тук е много хубаво времето, дано и утре е така.
Честито  месече на малкият сладур Теди!  Heart Eyes
Нели, супер заглавия, както винаги!  bouquet
Марти, оздравявайте бързо! Praynig
Вале, използвай си ги спокойно и тогава мини на 2-та.
Шоши, супер пиратчета си имаш, ама и тортата ви е върхът! Браво!
Лоли, от доста време само ни поздравяваш и не пишеш нищо за вас, как сте? Hug
Бобченка, за мъжете.... без коментар, ни с тях, ни без тях Mr. Green
Аз днес купих пюре спанак+картофи+мляко+сметана, обаче май от него някой спомена, че са се изринали. Дали да изчакам?
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 30 нови отговора.  hahaha

# 63
  • Мнения: 660
Абе Весе слагам му аз,ама днес  ми се видя много топло тука в Плд и му  ги свалих,та пак го напипаха  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 361
Ох, това с целуването на ръцете ми е болна тема.
Тея хора деца не са ли гледали, та чак като им кажеш се и сърдят Tired

# 65
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Честити нови бубута, мами  bouquet

С жълтъка и аз не знам.Аз имам от къде да вземам домашни, ама каква ми е гаранцията, че са по-добри.Нали всичките кокошки ги снасят-и домашни и купешки newsm78

Бейби, и майка ми ми домъкна такива.В едното има и домат и царевица newsm78



Мииии, разликата е, че кокошките, дето снасят купешките яйца са блъскани с АБ и хормони.

А царевицата какво те притеснява? Айде домата е ясен-алерген.

А, да, забравих...Шоши, супер са пиратите ти, явно екстра е било партито.

# 66
  • София
  • Мнения: 5 738
Царевица можеее Mr. Green

# 67
  • Мнения: 195
Валерия, Бейби Или, честити возила! Да си ги карате със здраве и безаварийно! Peace

# 68
  • Мнения: 361
Ми не ме притеснява царевицата, ама е на едно с домата #Crazy

# 69
  • София
  • Мнения: 5 738
На мен отдавна ми каза да давам и домат та в връзка с това понеже искам да го въведа вече искам да питам какво пюре да взема хубаво безмесно в което има доматче newsm78

# 70
  • Мнения: 525
На мен отдавна ми каза да давам и домат та в връзка с това понеже искам да го въведа вече искам да питам какво пюре да взема хубаво безмесно в което има доматче newsm78

 newsm78 Че то има ли такова..

# 71
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Шоши, пропуснах да кажа, че си имаш страхотни пирати  Hug

Една снимка на захилената ми дъщеря от днес:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=168034&photo=31

Бейби Или, Кроки, а и всички останали /който иска/, вече може да гледате  Mr. Green Не е нещо особено, гледах да има място за всички играчки и т.н. Имайте впредвид, че стаята не е малка, по предназначение е правена за хол. В момента мъжът ми си е сложиш дори тренажора там /временно, разбира се/ и пак има доволно място за игра  Peace

# 72
  • Мнения: 182
чЕСТИТО НА ВСИчКИ ПОРАСНАЛИ БЕБЧЕТА!  Heart Eyes
ЗА ЖЕЛТЪКА НА НАС ДОКТОРКАТА ни каза да изчакаме след 6 месец, т.е. някъде около 7 м. , защото много алерголизирал каквото и да значи и аз естествено не бързам.
Имам един въпрос: Като се дава АМ за първи път спазвали се някаква процедура??? от рода на захранването  Rolling Eyes, простете за невежеството ми ама съм забравила преди 13 г. и то пак се кърмехме и тогава до 6м. искам да го пробвам довечера, защото много взе да се буди вечер и искам да разбера дали не огладнява и затова да се буди. Ако пак се събуди значи не е от глад.

# 73
  • Мнения: 361
Незнам Тонка!В това има и шунка и макарони newsm78

Марсиди няма специално.Ама ако мислиш, че не си дояжда дай му кърма и дохрани с АМ.Ако не му стига ще яде и 2-те Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 525
Ментина, много сладка мацка е Ния:)
Виждам, че имате шапка от вида, който и аз съм харесала. Не спарва ли?  newsm78

Марсиди, не знам какво да ти кажа, защото ние отначало смесвахме с кърма.. И така може би стана постепенно.
Но пък после смених вида на АМ-то от раз..

Ади, кви макарони бе моме Joy
Те не са ли за след 7,8 месец...

Общи условия

Активация на акаунт