Ида от древността-отивам в бъдещето!-Ямбол (17)

  • 16 707
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро!
Не ми се смейте, но не можах да спя от мрънкането на Маги. Нагласям климатика да се изключи към 4-5 сутринта и явно и е станало топло и започна да мрънка и пуфти.
Дима, не се изтезавай в тия жеги. Аз съм се убедила, че болестите идват единствено и само от вируси. Маги още с прибирането от родилното й пуснах климатика, защото само така спеше спокойно и непробудно цяла нощ. И така досега - всяко лято. И сладолед яде, и студено пие - не е боледувала, докато не тръгна на градина. И пак леко го изкара(без Т). Явно е някакъв летен вирус, защото и свекървата е с изгубен глас. Ние останалите все още не сме повалени и дано се задържим.
Успешна нова седмица на всички и здраве!

# 226
  • Мнения: 83
Оле Диме.......ама сте се подредилиииии,жал ми стана.В къщи работят и двата климатика,защото не се диша,отворила съм вратите и на 4-те стаи да охлажда,че като гледам термометъра на рибките сочи 28 градуса,и те милите ще се сварят.Аз съм сама с двете хлапета в къщи,почти не излизаме заради жегите,те милите издивяват в къщи но като се разхлади ги водя въм да поиграе Нинка.Не ще и да чуе за градина,каза че не било хубаво на сборната група и щяла да ходи само на нейната група(септември).....така че ме чака щуро лято,а на всичкото отгоре имаме още довършителни работи по рамонта..........и аз ви се наоплаквах

# 227
  • Монреал
  • Мнения: 631
Дианче, аз се замислям дали да не спра Боби за лятото. Иначе ходи с желание, но ....ето пак сме с вирусната чревна инфекция с повръщане и разстройство. Скъпия АБ вече няма да му го давам, минаваме на Суметролим. Цял доктор вече станах. Само дето се шашкам много като видя темп. почти 40 и го водя по спешни кабинети. 
А вкъщи се се избият. Единия хапе, нищо че е само с 4 зъба, другия все затваря вратите под носа на брат си и Гого е с прискрипани пръсти. Картинка.  Laughing Само когато са навън са много спокойни и послушни. Мечтая си за къща, където да тичат на воля колкото искат. И си оставам само мечтите.

Педиатърката каза, че имало салмонела в една от градините!!!

# 228
  • Мнения: 135
Здравейте.Дима ти си много силна да знаеш,аз да съм се издухала .Браво
Вкъщи аз съм болната.Преди месец бях на инжекции заради гърлото.Сега пък ме боли много.Ограничавам се от безалкохолно и бира,на които съм им фен.Мъка,мъка  ooooh!
Наистина е много горещо,освен ако не съм на работа не мърдам от вкъщи.А като гледам майки с деца на кафето стоят до 13-14 часа ми става лошо чак на мен.(нали работя срещу кафетата,всичко виждам  Twisted Evil )
Стягайте се мами,юли го дават по-топъл...

# 229
  • Монреал
  • Мнения: 631
Стягаме се, дааааа. Довечера с половинката ще ходим за избираме климатик. Кажете вие с какви марки климатици сте? На мен ми трябва само за летния сезон за охлаждане.

А Боби е на градина. Не е чревна инфекция, последно  Laughing, не е повръщал, нито е разстроен, в понеделник само му къркориха червата. Може да е странична реакция от ЦЕК-а. Айде, стига съм ви занимавала. Важното е, че е добре.

Иве, аз вече сериозно се замислям за дърпането на уши. На "ген. Заимов" имало някакъв човек. Все се каня да мина от там с количката и да попитам някоя баба, но тия дни ще го направя. В 8- клас ми дърпа ушите един дядо в Каргона и бях ОК! След като родих Боби, обаче, започнах пак с ангините. От Ангин Хил /хомеопат./ имам полза, но трябва постоянно да ми е под езика.

# 230
  • Мнения: 9
Диме аз мога да ти кажа къде има човек който дърпа ушите. До зъболекарска е.
Бях на 8 години, когато ми ги дърпа и чак след 10 години се разболях, защото прекалих с безалкохолното. От тогава си боледувам и преди 2 год. ходих пак, но без ефект, че и Деби подложих на мъките, но без ефект.

# 231
  • Мнения: 83
Аз също съм с три огромни и вечно проблемно сливици,лукчета и чай с мед до безкрай или докато повърнеш Mr. Green
Климатици,ОСАКА-инвертурни ,12-ка за хола и 9-ка за детската,цяла зима топло,че чак ги изключвахме или пък тя и дограмата пази май май newsm78,но с монтажа и поддръжката нямат равни ,ако се интересуваш давам координати,ако не е късно де.
Е аз децата ще ги гледам цяло лято в къщи,докато не стигна до клинично заведение Rolling Eyesне се знае може и да е лудницата Wink
лека

# 232
  • Монреал
  • Мнения: 631
Момичета, да знаете някой да продава столче за кола, на старо, за малкия ми мушморок, т.е. столчето да е за дете до 18 кг.?

# 233
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Много скоро продадохме нашето. Свиркай по- с време, Дима Wink

Как сте иначе?
Ние решихме, че Маги няма да я бъде с градината лятото, че тези инфекции не спират. Трети антибиотик за един месец. Сега е при майка ми, а след две седмици съм в отпуск и ще е с мен, после ще я мислим.

# 234
  • Мнения: 83
сложих нови снимки в албумчето на Явор

# 235
  • Мнения: 7 430
ХелоУ от Сливен Wink
момичета, искам да Ви попитам понеже ми казаха, че в Ямбол имало някакъв магазин, където предлагат печки, тип камина за локално парно - та искам да ви попитам къде се намира newsm78 или въобще ако знаете за някои друг...
В СЛивен за срамотиите няма никакъв избор  Confused

Благодаря   bouquet

# 236
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Миналата година със сигурност знам, че магазин "Контраст" предлагаха такива печки, но за тази не съм сигурна. Ще се поинтересувам и ще пиша пак. А магазинът се намира на улица Търговска, срещу клон на ОББ. Който и в Ямбол да попитате мисля, че ще го знае този магазин. Но ще питам пак за да съм сигурна.

# 237
  • Монреал
  • Мнения: 631
Здравей, комшийке.
 Ние сме с такава камина. Преди 4 г. я купихме от специализиран магазин, който се намира до кооперативния пазар, в уличката на ВиК. Фирмата е семейна...Не се сещам как се казваха, но имено им едва ли има значение за вас.
 Миналата есен купихме и конвектор за едната стая пак от тях. Продават всичко за инсталацията на локалното парно, вкл. тръби, радиатори, конвектори /по-добри са от радиаторите/, лира за баня, разширителен съд, въобще каквото ви трябва. Взехме си и серпентина за бойлер и зимата имаме топла вода, без да ползваме ел.ток.  Камината ни е Прити, но може и други марки да имат. Ние от нета си бяхме харесали тази и такава търсехме.
 
П.П. В града ги знаят като Киндалови, така им е фамилията.
Доволна съм, даже върнахме без проблем това, което остана от тръбите, понеже бяхме взели повече метраж.  Laughing

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 19:44 от dima

# 238
  • Мнения: 7 430
Благодаря ви  Hug

Ще гледаме да наминем тия дни през Ямбол, че тук точно такава камина - печка, каквато трябва да купим, 15кв. мощност е само един вид на Прити и никакъв друг избор Tired

Хубав ден Wink

# 239
  • Мнения: 33
здравейте мами,
извинявам се, че нахлувам в темата Ви, но имам  въпросче относно детската кухнята. Ще гостуваме с малкия за 2 седмици в Ямбол и ми се ще да го запиша. Как се купуват купони, как се заверяват и колко буркани трябва да се носят и с какви капа4чки. Предварително Ви благодаря и пожелажам здраве на болните малчугани   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт