Ида от древността-отивам в бъдещето!-Ямбол (17)

  • 16 700
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 922

Я кажете къде мога да намеря дрехи и бельо за децата, по възможност български, особено за големия(10г.)?



На магазин Авелин - ул. Кабиле.

# 256
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

Я кажете къде мога да намеря дрехи и бельо за децата, по възможност български, особено за големия(10г.)?



На магазин Авелин - ул. Кабиле.
А коя е тази улица? Аз знам за един магазин техен до данъчно. Но там размерите са малки. Май вече трябва да търся юношеска номерация. Особени трудности имам с бельото. Не искам да му купувам китайско и турско.

# 257
  • Мнения: 216
Здравейте на всички! Аз съм съвсем нова във форума и току що намерих ямболската темичка. Все още нямаме детенце, защото две години се борим за бебче, но се надявам въпреки това да ни приемете във вашите редици. Скоро се надявам да можем да ви правим компания и с наше детенце. Вече преживяхме два аборта, но с помощта на софийските доктори се надяваме третия път да бъде успешен.

Аз съм Таня, след месец ще стана на 32, живеем в "Хале". Може да се видим с вас на някоя от срещите.  Hug

# 258
  • Мнения: 919
Здравейте на всички! Аз съм съвсем нова във форума и току що намерих ямболската темичка. Все още нямаме детенце, защото две години се борим за бебче, но се надявам въпреки това да ни приемете във вашите редици. Скоро се надявам да можем да ви правим компания и с наше детенце. Вече преживяхме два аборта, но с помощта на софийските доктори се надяваме третия път да бъде успешен.

Аз съм Таня, след месец ще стана на 32, живеем в "Хале". Може да се видим с вас на някоя от срещите.  Hug
От сърце ти желая скоро да гушнеш едно бебче!Добре си дошла! Hug

# 259
  • Мнения: 83
Здравейте на всички! Аз съм съвсем нова във форума и току що намерих ямболската темичка. Все още нямаме детенце, защото две години се борим за бебче, но се надявам въпреки това да ни приемете във вашите редици. Скоро се надявам да можем да ви правим компания и с наше детенце. Вече преживяхме два аборта, но с помощта на софийските доктори се надяваме третия път да бъде успешен.

Аз съм Таня, след месец ще стана на 32, живеем в "Хале". Може да се видим с вас на някоя от срещите.  Hug
От сърце ти желая скоро да гушнеш едно бебче!Добре си дошла! Hug
и аз Hug


П.П.ingdonika, аз живея във Възраждане и често ходим на барченцето на  Васил Левски 7 Peace

# 260
  • Ямбол
  • Мнения: 38
Здравейте мами, бихте ли споделили къде раждахте и при кой лекар?

# 261
  • Мнения: 919
Здравейте мами, бихте ли споделили къде раждахте и при кой лекар?
Аз раждах тук,но преди 4 години .При един млад доктор....забравих му името сега Embarassed

# 262
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте мами, бихте ли споделили къде раждахте и при кой лекар?
Тук в Ямбол при доктор Желев. Той ми следеше бременностите и двете си деца родих с негова помощ. Доволна съм.

Hot iceberg, днес видях дъщеря ти Анелия(нали така се казваше малката), слизаше по стълбите в градината. Маги е в отсрещната група.

# 263
  • Мнения: 919
Hot iceberg, днес видях дъщеря ти Анелия(нали така се казваше малката), слизаше по стълбите в градината. Маги е в отсрещната група.
Да,аз като отидох в 5  и вашите тъкмо слизаха по стълбите  Laughing и се оглеждах и аз,дори спрях да говоря с лелката,но ти явно си я била взела вече. Wink

# 264
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, и аз към 5 я взимам. Разминали сме се, защото когато я взех, те се обуваха в коридора.

# 265
  • Мнения: 919
Някога ако искаш,можем да се уговорим и да отидем на кафе като ги вземем Wink
Аз минавам от задния вход на двора,явно затова се разминаваме.

# 266
  • Мнения: 83
Аз и двата пъти раждах в Сливен,при Костадинов,втория път го нямаше в града и Пенков извади бебето.
Днес е 15 септември,спорна и успешна година!

# 267
  • Мнения: 922

Я кажете къде мога да намеря дрехи и бельо за децата, по възможност български, особено за големия(10г.)?



На магазин Авелин - ул. Кабиле.
А коя е тази улица? Аз знам за един магазин техен до данъчно.

Точно там е. Имат и големи размери. Аз съм купувала. Имат дори за възрастни.

# 268
Здравей krastavichka.Aз раждах в Сливен при Костадинов.4 мои познати също докато беше в Ева.Много е добър.Дори при едната имаше усложнения.Спаси и живота..Но от микропедиатрите не съм доволна..Сега много се говори за клиника Хаджи Димитър.Ходила съм там по друг повод и не знам подробности.Мога да разпитам?Успех

# 269
  • Мнения: 13
Здравейте на всички! Аз съм съвсем нова във форума и току що намерих ямболската темичка. Все още нямаме детенце, защото две години се борим за бебче, но се надявам въпреки това да ни приемете във вашите редици. Скоро се надявам да можем да ви правим компания и с наше детенце. Вече преживяхме два аборта, но с помощта на софийските доктори се надяваме третия път да бъде успешен.

Аз съм Таня, след месец ще стана на 32, живеем в "Хале". Може да се видим с вас на някоя от срещите.  Hug
От сърце ти желая скоро да гушнеш едно бебче!Добре си дошла! Hug
и аз Hug


П.П.ingdonika, аз живея във Възраждане и често ходим на барченцето на  Васил Левски 7 Peace
Сега не се сещам кой беше 7ми,ние всеки ден ходим на Делината,ако някои ходи там ще се радвам да се запознаем

Общи условия

Активация на акаунт