Да се забрани ли пушенето на обществени места?

  • 6 154
  • 164
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 961
И аз не съм пушила никога (е, не, че не съм опитвала, но не ми хареса). Въпреки това, когато излизах с приятели, толерантно се съгласявах да седнем на маса за пушачи, за да могат те да пушат. Откакто забременях обаче това се промени. Карам ги те да се съобразяват с мен, а не аз с тях. Техния избор да пушат не трябва да вреди на мен и моето бебе.
Гласувах за опция 1.

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Опция 1!
Наложи ми се да прекарам половината от бременността сои в офис, в който всички пушат по близо 1 кутия.

 В нашата фирма пуснаха наредба за забрана на пушенето в офисите!Важи за всички и се спазва стриктно, направиха специални места за пушене.Доколкото бях разбрала това е закон който забранява пушенето в офисите.

# 17
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Опция 1!
Наложи ми се да прекарам половината от бременността сои в офис, в който всички пушат по близо 1 кутия.

 В нашата фирма пуснаха наредба за забрана на пушенето в офисите!Важи за всички и се спазва стриктно, направиха специални места за пушене.Доколкото бях разбрала това е закон който забранява пушенето в офисите.
Така е! При нас обаче всички сме сътрудници и по-лошото е, че жена, която е пушила по време на бременността си, няма начин да я убедиш, че е вредно за бебето.

# 18
  • Мнения: 7 474
Аз съм ЗА абсолютна забрана  Peace

# 19
  • Мнения: 6 442
И аз съм за забраната на всички обществени места,но като знам в какво държава живеем и как се спазват законите,дори и да се приеме,няма да се спазва.(Дано да греша)

# 20
  • Мнения: 2 000
И аз съм за забрана във всички обществени места. Но едва ли това някога ще стане в България.

# 21
  • Мнения: 4 668
Аз съм ЗА абсолютна забрана  Peace
И аз ! Така и гласувах !

# 22
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Аз съм ЗА пълна забрана!

# 23
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не съм за забрана,просто според мен трябва да има места за пушачи и непушачи.

# 24
  • Мнения: 160
За пълна забрана!

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Твърдо ЗА! Много мразя цигари, а няма отърване от пушачите!

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Може да ви се стори прекалено, но избирам първа опция

# 27
  • Мнения: 14 654
за пълна забрна гласувам.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Като гледам май само аз съм против(и то твърдо),всякакви такива забрани.Пуша от 11 години/кога минаха.../и то по кутия и половина на ден.Няма забрана/поне според мен/,която да накара страстен пушач да откаже цигарите.Не го ли реши човек сам за себе си,нито глоби,нито забрани,нито нищо може да го накарат да спре.Мен са ме глобявали 4-5 пъти на бившото ми работно място,и то точно заради пушенето,а пак си пушех където сваря.Бях сервитьорка и шефа беше забранил в заведението да се пуши.Е,няма шеф,който да ме накара да не пуша,та ако ще и да ме глоби....Но това съм аз.И не е вярно,че пушенето ограничава майките с деца от социалния им живот.Просто няма да ходят на кафе с децата и готово!Аз също имам дете и пия кафе,пуша много и не бих завела детето си на завадение в което се пуши.Ами ок-няма да го взимам с мен във въпросното заведение и това е!Не виждам къде е проблема!Знам че 90% от вас ще ме упрекнат за начина ми на мислене и откровеността ми,но да ви кажа-не ми пука особено.Нали за това е тема-за изразяване на мнение.Това е моето-няма забрана,която да ме спре да пуша/може само да ме ядосват и да се създават безброй неудобства/.И според мен такъв закон за забрана на пушенето на всички обществени места няма да излезе никога в Б-я.Само помислете какви хора държат повечето барове и големите ресторанти.....едва ли бизнеса им ще процъвтява без пушачи в заведенията им,как мислите?А дали няма пак да се пуши вътре,ако един такъв собственик,направи нужното/даде хубавка сума парици на когото трябва/? thumbsup newsm78

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Въпреки, че ще пропуша след като спра да кърмя съм за - "Да, на всички обществени места" Peace

Общи условия

Активация на акаунт