Какво е виждането Ви за елементарна хигиена?

  • 2 432
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 257
Аз също мисля, че и прекалената хигиена е крайност. Но това, което изброяваш е нещо съвсем нормално.
newsm10 newsm10 newsm10
Не е нужно да е стерилно все пак трябва да глътне некоя прашинка,но есествено трябва да е чисто newsm75 newsm79

# 16
  • Мнения: 491
Мия пода всеки ден,все още и мия играчките особено след разходка.Мия ръцете преди ядене след разходка.За спане си има др дрехи а не тези с които се е търкаляла цял ден.

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Всичко това се прави у дома,само дето миехме пода всеки ден,когато децата пълзяха. Peace

# 18
  • Мнения: 872
Същото го правя и аз,само дето не мия пода всеки ден,защото моето не пълзи,а и нямам необходимото време,защото нямам помощници с гледането.

# 19
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
"Елементарната хигиена" е разтегливо понятие. Майка ми не ме е пускала да пълзя, защото на пода по презумпция е мръсно.
Не пипа дръжките та вратите, защото са мръсни. Мие ключовете на лампите чест, защото са мръсни. Не сяда на дивана с дрехите, с които ходи навън, защото са мръсни ... и т.н.

# 20
  • Мнения: 2 553
Никога не съм мила пода всеки ден  Mr. Green Дъщеря ми лазеше в хола на мокета, а не в коридора (където се мие).Прахосмукачка също пусках през ден, а не всеки ден. Играчките миех всяка вечер (а при необходимост и по-често).Ръцете на детето - преди и след всяко ядене, както и след прибиране от разходка, моите ръце - по-често Mr. Green Слагала съм я следобяд да спи с дрехите, с които е играла  Mr. Green Незнам може би съм ненормална  Rolling Eyes

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Това са абсолютно нормални неща Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
Това, което изброяваш и за мен е напълно нормална хигиена. С разликата обаче, че аз мия пода всеки ден.

# 23
  • Мнения: 4 362
Аз също мисля, че и прекалената хигиена е крайност. Но това, което изброяваш е нещо съвсем нормално.

 Peace И аз така мисля

# 24
  • Мнения: 4 496
Това, което изброяваш и за мен е напълно нормална хигиена. С разликата обаче, че аз мия пода всеки ден.
Съгласна съм. Само, че на мен ми се налага всеки ден да пускам прахосмукачката, а нерядко и по два пъти. Деца са, цапат, разливат, разсипват...

За навън си нося антибактериален гел. Crazy

# 25
  • Мнения: 9 973
права си Peace

# 26
  • Мнения: 636
Точно така - това, което си изброила е елементарна хигиена. По-малко от това е мърлящина Close.

# 27
  • София
  • Мнения: 672
Точно така - това, което си изброила е елементарна хигиена. По-малко от това е мърлящина Close.
Peace

# 28
  • Мнения: 323
Всеки ден миех пода като пълзеше и  пусках прахосмукачка.
Вечер обличах пижама.
Елементарна хигиена и да се измиват ръцете след като се приберем в къщи и след посещение в тоалетната.
Ти си права според мен, но явно за всеки е различно.
Peace

# 29
  • Мнения: 1 900
Мисля, че няма нужда ние да те убеждаваме, че си права. Това е ясно. Мърлявщината, както и обикалянето по цял ден с парцала и дезинфектанти, вманиачаването, ме дразнят еднакво много. Трябва да е чисто, но и да имаш време за детето, да се занимаваш с него, а не само да чистиш.
Казала си го много точно Peace

Общи условия

Активация на акаунт