Към мамите с Jane

  • 7 742
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
meg76, аз я купих преди 2 седмици от Палнет Бейби - те са официалните вносители и имат всички цветове. В сайта на вносителите има телефон - обади им се и ще ти кажат най-близкият магазин до теб. Според мен количката може да се ползва от новородено. Факт е, че кошниците за кола са почти 90 гр., а са за  новородени.
Ето снимка от близо с летен кош http://images23.snimka.bg/004937278.jpg

Леко раждане ти желая  bouquet

Diana, благодаря ти, така и ще направя!!! Много ми хареса твойта разцветка, става и за момче и за момиче, цветовете са много свежи и наситени! Харесва ми също, че гумите са по-големички. От твоята снимка добре се вижда, че сенника е плътен и откъм главичката е добре уплътнен, т.е. няма процепи и на бебето няма да му е студено. Искам да те питам, към количката има ли покривало и др.аксесоари? Поставката за крачета регулира ли се за по-голямо дете?
И на теб безпроблемно бременеене още 45 дни, леко раждане и здраво бебче  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
Отговарям ти аз - сенника е плътен, непромокаем също така. Към летния вариант на количката има дъждобран, който е просто уникален, много е хубав - аз го ползвам цяла зима за да спи детето на топличко. Чувалчето за крака се купува отделно, струва 145 лв. и също е много хубаво и топло. Поставката за крачетата се регулира, дръжката за бутане също. Когато се сгъне количката седи изправена сама без да е нужно да я подпираш някъде.

# 17
  • Мнения: 360
И аз да питам. От колко месецеа може да се ползва летния кош,т.е. този наклон от кой месец не е проблем?

# 18
  • Мнения: 360
И аз да питам. От колко месецеа може да се ползва летния кош,т.е. този наклон от кой месец не е проблем?

# 19
  • Мнения: 24
Отговарям ти аз - сенника е плътен, непромокаем също така. Към летния вариант на количката има дъждобран, който е просто уникален, много е хубав - аз го ползвам цяла зима за да спи детето на топличко. Чувалчето за крака се купува отделно, струва 145 лв. и също е много хубаво и топло. Поставката за крачетата се регулира, дръжката за бутане също. Когато се сгъне количката седи изправена сама без да е нужно да я подпираш някъде.

Щом към летния вариант няма покривало, задължително ще трябва да избирам един от следните варианти:
-чувалче за крака
-кош за новородено
-столче за кола (кошница)
и се замислям дали при положение, че чувалчето също не е никак евтино, не е по-добре да дам още толкова пари за кош за новородено, което е хем с покривало, хем има положения на гръбчето (вкл.180гр.), а може да се ползва и като кошница. newsm78
Мъжът ми ще ме убие вече. #2gunfire

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
Joy
Няма да те убие, споко, и моят ми замисляше нещо подобно, но като побута малко количката се увери, че всичко си е заслужавало!
Според мен коша за новородено си е най - добре за толкова малко бебче, щом е и зимно. Плюс това цял кош струва колкото два чувала, чувалчетата наистина са скъпи. Аз не съм купувала никакви кошове, че всичко си имаме от преди тази количка - и кошница и столче за кола, но ако имаме второ бебче няма да се колебая и ще си взема такъв кош. Даже вече и цвят съм избрала.  Laughing

# 21
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Към кошницата за кола Матрикс има покривало.
Joy
Няма да те убие, споко, и моят ми замисляше нещо подобно, но като побута малко количката се увери, че всичко си е заслужавало!
Laughing
И моя реагира така. Simple Smile
Мег, ако имате кола ще ви трябва кошница задължително.

# 22
  • Мнения: 902
Проверете цената на Номада в Премаман.
Аз си купих Слалом Про и сравнявах цените в Бейби планет и Премаман. В Премаман излезе по-добра цена. Единственото неудобство е, че те продават всичко в комплект, но Номада (дано не греша) върви с летен кош + Матрикс (зимен кош с три позиции, който се ползва и като кошница за кола).

# 23
  • Мнения: 4 877
Проверете цената на Номада в Премаман.
Аз си купих Слалом Про и сравнявах цените в Бейби планет и Премаман. В Премаман излезе по-добра цена. Единственото неудобство е, че те продават всичко в комплект, но Номада (дано не греша) върви с летен кош + Матрикс (зимен кош с три позиции, който се ползва и като кошница за кола).

Аз също съм ЗА  Премама. Наистина провери там. Едно от най-важните неща в случая са  ГАРАНЦИЯТА (гаранционното обслужване) + допълнителните опции при проблем с количката, например, предоставят ти друга количка докато трае ремонта на твоята. Слава богу, не съм ползвала тази опция, но всички екстри и глезотийки, които ни предлагат като техни клиенти обезмисля ходенето по други магазини. Аз съм с Карера Про, едноцветна. Страхотна количка! Препоръчвам Ви я горещо. Кошът за новородено е доста широк, има разлини положения за гръбчето, колан (който се оказа изключително важен и полезен за скокливото ни бебе), вентилации, комарници и т.н. Все още сме с този кош, а сме на почти 6 месеца. Дори и с космонавт ни е доста широчко. Най-важното е, че този кош има СЕРТИФИКАТ според нормите на ЕС за пътуване в кола. По тази причина кошницата за кола сме я ползваки 2-3 пъти. Зимното чувалче ни го поръчаха отделно от Премама. Много е хубаво. Гумите са "среден клас" - нито малки, нито от най-големите. Количката е много маневрена. Има включена чанта (доста е хубава и удобна) и дъждобран.
В друга тема за магазина Бейби планет се изказах и няма да се повтарям тук.

# 24
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Гаранцията в Бейби планет е 2 години. Не ми се вярва вносителите да дават по-малка гаранция от други.
В Премаман, когато аз ходих да гледам Номад и КАрера бяха старите модели, а Слалом нямаше изобщо.
Цента с коша МАтрикс в Бейби планет ми излезна грубо 1350 лв.
В моемнта в Премама има и намаление. Възможно е и количките да имат някакво намаление

# 25
  • София
  • Мнения: 6 011
Дияна, ти кога си я купувала твоята количка от Бейби планет? Моята е купувана от там през септември и гаранцията е една година.

# 26
  • Мнения: 360
В Премама няма Номад. Само Слалом и Карера.Иначе ако се вземе целия комплект от 3 части излиза по-евтино, ако са поотделно цената е същата. Вчера бях там.

# 27
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Дияна, ти кога си я купувала твоята количка от Бейби планет? Моята е купувана от там през септември и гаранцията е една година.
Грубо преди 2 седмици.. +- няколко дни.

# 28
  • Мнения: 24
Момичета, имам още въпроси, пак нещо не съм доразбрала Embarassed, но нали трябва да изтъкна точно предимствата на различните варианти пред мъжо, та да го убедя в добрия избор. Иначе и той много я харесва количката, ама си беше предвидил около 900 лв нааай-много. Wink
Както и да е, въпросите ми са: моля ви, кажете ми точно каква е разликата междукош за новородено и кош Матрикс (освен цената, разбира се). Аз подозирам, че коша за новородено може би не се фиксира като столче за кола в колата (ама се изказах), така ли е, или....? Diana, аз дори не знаех, че има стари модели, дано не ги объркам при покупката.
danybon, можеш ли да ми кажеш цената на целия комплект Карера Про и преди колко време си я купувала, какво означава едноцветна - стар/нов модел или....?
Благодаря за търпението, да отговаряте момичета!  bouquet

# 29
Меги 76 правилно подозираш Wink,матрикса става и на кошче(столче) за кола,а коша за новородено(аз съм с капацо) е само легнало,като може да се повдига гръбчето,което е удобно когато го храниш например,ние сме почти на 6м. и още го ползваме,матрикса е по-малък,но пак си зависи и от бебето.Аз съм много доволна от коша за новородено,както казаха по-горе има колани за сигурност,и от новородено возя бебето си именно в този кош на задната седалка,поради тази причина столчето за кола си го ползваме само в къщи за хранене.Ние сме със Слалом про.

Общи условия

Активация на акаунт