Зехтинът

  • 12 370
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 603
Зехтина го ползвам за косата, мажа си цялата коса по дължина със зехтин, когато на коренети съм сложила друга и седя така 2 часа. Много по-здрава ми е косата и по-малко цъфти.
Като ви чета ще почна и да го прилагам в употреба за лицето и тялото...

# 16
  • Мнения: 5 705

а вътрешно - картофките пържени със зехтин нямат нищо общо с тези пържени със слънчогледово олио. страхотни стават!
[/quote]Аз знам ,че зехтина не се използва за пържене,а само в сурово състояние,иначе се унищожават полезните му съставки!

# 17
  • Мнения: 8
Зехтинът е супер. Ползвам го заедно с жълтъка на яйце. Поне веднъж седмично. Косата ми става мека, с блясък и не цъфти изобщо. Но корените ми се омазняват твърде бързо. Налага се да я мия всеки ден.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 511
... Поне веднъж седмично. Косата ми става мека, с блясък и не цъфти изобщо. Но корените ми се омазняват твърде бързо. Налага се да я мия всеки ден.

Това ми си струва,че е твърде често.
Аз знам,че веднъж в месеца се прави маска на косата,иначе идва обратният ефект. Затова ти се омазнява бързо. Peace
Пробвай да разредиш малко процедурите и виж дали ще има ефект.
Всекидневното миене ще съсипе косата ти.   bouquet

# 19
  • Мнения: 71
Здравейте,
В маските ми коса понякога слагам зехтин, но задължително с него и яйце, за се измие. Не съм забелязала кой знае каква разлика, но по принцип зехтинът нали е за заздравяване на косъма! Ефектът не може да е моментален!

# 20
  • Мнения: 1 168
Дъщеря ми като беше бебе, я мажех  след къпане с преварен на "водна баня" зехтин. По- добре и действаше и от най-скъпата козметика newsm10

# 21
  • София
  • Мнения: 4 752
Пролетта се мажех цялата със зехтин, ефектът е невероятен. Подсетихте ме да започна отново Flutter Кожата ми е суха, а след зехтина става невероятна на допир и придобива един особен вид- хем изглежда влажна и лъскава, хем не  е мазна като след някои лосиони.

# 22
  • Мнения: 3 036
Аз си вземам малко шише,делим си го с дъщеря ми и си слагаме тоалетна вода(от тези наливните парфюми) и става страхотно олио за тяло  след баня.
Кожата наистина става мека и гладка.

# 23
  • Home sweet home
  • Мнения: 54
Една лриятелка ми каза че си слага зехтин ЕКСТРА ВЪРДЖИН в крема за лице и аз реших да опитам и наистина ми хареса,  става много хубава кожата. Simple Smile

# 24
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз си вземам малко шише,делим си го с дъщеря ми и си слагаме тоалетна вода(от тези наливните парфюми) и става страхотно олио за тяло  след баня.
Кожата наистина става мека и гладка.
Страхотна идея,хем се чудех,провокирана от темата,дали да не започна и аз да се мажа,че кожата ми е много суха през зимата,въпреки тоновете лосиони,които измазвам,но все съм си мислела,че няма да ми понесе миризмата на зехтина.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Наистина е много добра идеята за зехтина да се сложи в шишенце и аз ще взема да провам  Wink само на косата съм си слагала и съм  много доволна  Flutter и аз знам че най-добре е да е екстра върджин Simple Smile

# 26
  • Мнения: 646
Blagodarq momi4eta........i sega 6te padne edno golqmo mazane:))))))))........ Laughing...........

# 27
# 28
  • Мнения: 1 318
Аз от време на време като се сетя, си наклепвам косата със зехтин, стоя така няколко часа или колкото издържа и после като я измия, е една мекичка и лъскава... Тялото не съм мазала със зехтин, но може и да пробвам Thinking

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 415
...напоследък преди да си измия косата си я мажа със зехтин, но само по дължина...иначе го слагам в маската за коса...знам, че действа страхотно на коса и кожа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт