Зехтинът

  • 12 404
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 51
ne e mazno sled 10-15m.......ve4e vtori den se maja:).....tqloto se uviva v golqma karapa,za6toto sega e studeno....posle efekta e super
 #Cussing out o4akvai 4udesa za 2 dena
Toest ne o4akvai tolkova barz efekt

# 46
  • София
  • Мнения: 10 858
Понеже кожата ми е суха,може би ще е добре да се мажа,но имам въпрос:дали трябва да се преварява или някаква друга обработка?Аз също съм мазала дъщеря ми със зехтин,но го преварявах.

Не, не е необходимо. За децата се преварява, за да няма някакви бактерии.

# 47
  • Мнения: 906
Дори за лицето?

# 48
  • София
  • Мнения: 10 858

Лицето не е препоръчително да се маже със зехтин, защото от него кожата придобива сивкав оттенък.
Ако те притеснява все пак, можеш да си го превариш на водна баня ( за тялото)  Peace

# 49
  • Мнения: 872
Виждала съм на плажа една жена да се маже със зехтин, имаше добър тен, равномерен...
Някой дали го е използвал плажно масло? newsm78

# 50
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Лицето не е препоръчително да се маже със зехтин, защото от него кожата придобива сивкав оттенък.
Ако те притеснява все пак, можеш да си го превариш на водна баня ( за тялото)  Peace

За пръв път чувам такова нещо ... не мисля, че е вярно, защото от както се мажа съм с по- розова кожа от преди

# 51
  • Мнения: 646
Toest ne o4akvai tolkova barz efekt smile3534

# 52
  • Мнения: 2 414
Как го приемате вътрешно  ooooh!

Ти какво си представяш ?  Laughing
Ами аз съм чувала,че е много полезно да се пие една супена лъжица на гладно. newsm78
Иначе и аз го консумирам в салати. Laughing

# 53
  • Мнения: 3 050
Дори и на салати пак е полезно, не е нужно да се мъчим по тоя начин-то на кой ще му е приятно на гладно(т.е сутрин) да пие масло(каквото и да е)  newsm78 #Crazy

# 54
  • Мнения: 4 371
Освен салати, аз готвя със зехтин. Изобщо олио не ползваме у дома.

Виждала съм на плажа една жена да се маже със зехтин, имаше добър тен, равномерен...
Някой дали го е използвал плажно масло? newsm78
Едно време рускините се мажеха с краве масло, пак ставал хубав тен казват Simple Smile
Не бих рискувала. Няма никаква слънчева защита.

# 55
  • София
  • Мнения: 10 858

Лицето не е препоръчително да се маже със зехтин, защото от него кожата придобива сивкав оттенък.
Ако те притеснява все пак, можеш да си го превариш на водна баня ( за тялото)  Peace

За пръв път чувам такова нещо ... не мисля, че е вярно, защото от както се мажа съм с по- розова кожа от преди

Ми знам ли, чела съм го на доста места и затова.
Може би имат в предвид при наистина редовна употреба в/у лицето, но аз личен опит нямам. Просто съм го чела в разни книжки и списания.

# 56
  • Мнения: 779
 newsm78....
слагате в салатката и хапвате

# 57
  • Мнения: 452
за суха коса е прекрасен !

# 58
  • Мнения: 242
аз пия по една супена лъжица студено пресован зехтин БОРХЕС и съм много доволна-действа мигновено и ефикасно срещу запек:)така пит е полезен и за чувствителни стомаси, защото образува защитен филм в стомаха...

# 59
  • Мнения: 2 414
за суха коса е прекрасен !
Как точно го нанасяш на косата?

Общи условия

Активация на акаунт