Зехтинът

  • 12 418
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ползвам го само във домашни маски за косата.
На вътрешен прием - не ми е по вкуса нещо  Sick
И АЗ ТАКА

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Дъщеря ми като беше бебе, я мажех  след къпане с преварен на "водна баня" зехтин. По- добре и действаше и от най-скъпата козметика newsm10
Да,това е много вярно,аз също го мажа със зехтин и кожичката му го приема най-добре от всичко.

# 32
  • София
  • Мнения: 10 858
Ползвала съм го по време на двете си бременности за мазане против стрии. Предполагам, че в доброто му действие в/у кожата нямам нито една.

Иначе за мазане на лице не е добър вариант, не за друго, а защото при ежедневно и продължително ползване кожата посивява.

# 33
  • Мнения: 4 371
Ползвах на Долива крем за тяло със зехти, добре ми беше до преди да забременя, но сега кожата ми е много суха и не ми върши работа.
Иначе в чист вид, само вътрешно Simple Smile

# 34
  • Мнения: 872
И аз само вътрешно. Laughing
Но ще си открадна някой идеи за приложения на зехтина от вас. Wink

# 35
  • Мнения: 2 414
Как го приемате вътрешно  ooooh!

# 36
  • Мнения: 3 050
Много лесно -със салата примерно.  Mr. Green Много е полезен и на мен лично ми допада като вкус... ти опитвала ли си или  newsm78

# 37
  • Мнения: 872
Свиква се със вкуса. Аз например на салата олио не слагам, само ако ми е свършил зехтина.

# 38
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
аз го ползвам също само вътрешно.Simple Smile имам чувство, че ако си намажа която и да е част от тялото със зехтин, ще ми е адски мазно, а не понасям мазнотии.

# 39
  • София
  • Мнения: 7 858
Как го приемате вътрешно  ooooh!

Ти какво си представяш ?  Laughing

# 40
  • София
  • Мнения: 175
Като си намажете тялото със зехтин, попивате ли го или чакате да се абсорбира от кожата?  Flutter

# 41
  • Мнения: 1 318
Попива много бързо, просто изчакваш 5-10 минути.

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 12:46 от Shirley-Ann

# 42
  • Мнения: 646
ne e mazno sled 10-15m.......ve4e vtori den se maja:).....tqloto se uviva v golqma karapa,za6toto sega e studeno....posle efekta e super

# 43
  • Мнения: 911
Понеже кожата ми е суха,може би ще е добре да се мажа,но имам въпрос:дали трябва да се преварява или някаква друга обработка?Аз също съм мазала дъщеря ми със зехтин,но го преварявах.

# 44
  • Мнения: 51
ne e mazno sled 10-15m.......ve4e vtori den se maja:).....tqloto se uviva v golqma karapa,za6toto sega e studeno....posle efekta e super
 #Cussing out o4akvai 4udesa za 2 dena

Общи условия

Активация на акаунт