Къде в Бургас (7) ...

  • 64 036
  • 665
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Благодаря за отговорите - този на "Хан Аспарух" ми е удобен Peace
По-големи номера дънки има на Александровска в горната част - Ред стар мисля че се казваше магазина. Като цени - 65-70 лв.

# 16
  • Мнения: 644
И на мен ми е полезна, макар и по рядко да влизам тук!
Благодаря ви за отговорите от предната тема, момичета!
  bouquet

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 334

И аз да попитам: Искам да си купя дънки, а съм с "рубинсови" форми. Може и по-скъпички да са/е не над 150 лв./, но да си струва. Или подобен на дънки панталон. Къде има по-големи размери по-принцип?Българска номерация нося различно - 42 или 46.

В Бианка - В Триа на  2 етаж и другия по-надолу от х-л България .Цените бяха около 100 лева,при намаление съм си купувала за 80 лв .Възможно е и да са малко вдигнати цените вече. В Рила стил също е имало понякога.

# 18
  • Мнения: 784
Имате ли впечатления в кой рекламни ателиета са най-добри цените за поръчка на голяма външна табела /като тези на магазините/?

# 19
  • Мнения: 1 294
Имате ли впечатления в кой рекламни ателиета са най-добри цените за поръчка на голяма външна табела /като тези на магазините/?

Щрих работят много добре и подържат ниски цени.Ето сайта им:
http://shtrih.bg/


Пластик също са много добри  във външната реклама Peace, но  цените им са по-високи.Ето и техния сайт:
http://www.bukvi.com/static_info.php?id=30


Аз пък искам да попитам за зъболекар, който почиства зъбен камък с ултразвук.
И къде в Бургас има мамограф?

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 14:05 от Asya_

# 20
  • Мнения: 472
Знаете ли фирми които се занимават с подръжка на касови апарати?
Знам само "Карат"-сервиз и "Изот"-сервиз.Сещате ли се за други?

# 21
  • Мнения: 644
Цитат
Аз пък искам да попитам за зъболекар, който почиства зъбен камък с ултразвук.
И къде в Бургас има мамограф?

С ултразвук почистват на 4тия етаж в стоматологията в кабинета за физиотерапия- 50 лв е там /казаха, че било най-евтено, но не съм проверила/ ! На няколко пъти по няколко часа ми казаха че почистват!
Ако разбереш другаде пиши и аз се интересувам!


Мамограф има в Ел Масри! Но те съветвам първо отиди на ехограф и ако открият/видят нещо тогава отиди на мамограф, защото е много болезнено! Ако искаш да си направиш само профилкатичен преглед не си заслужава болката!

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 14:27 от sneji20

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 38
Отиди в "МИГ СЕРВИЗ" ООД на ул."Гурко"59 с/у 3-та поликлиника--тел.82-00-71,72-касови апарати и компютри Simple Smile

# 23
# 24
  • Бургас
  • Мнения: 613
Запис и от мен!
Мнооого полезна тема.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
За Бианка бях забравила - миналата седмица там мерих - има големи номера - 40,42 по немската номерация

# 26
  • Мнения: 687
Знаете ли фирми които се занимават с подръжка на касови апарати?
Знам само "Карат"-сервиз и "Изот"-сервиз.Сещате ли се за други?
На първо четене се сещам за Комплекс 2000 и Мултитехнолоджис. И на двете фирми сме били клиенти и нямам забележка.
Всъщност мисля, че повечето компютърни фирми се занимават и с поддръжка на касови апарати.

# 27
  • Мнения: 5 713
И къде в Бургас има мамограф?[/b]
Мамограф има в Св. София. Но и аз като Снежи ще ти кажа първо ехограф и в краен случай мамограф.

# 28
# 29
  • Мнения: 472
vania_ip къде да намеря тези фирми(Комплекс 2000 и Мултитехнолоджис)?

Общи условия

Активация на акаунт