Къде в Бургас (7) ...

  • 64 114
  • 665
  •   1
Отговори
# 615
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
и-и-и-ий,значи какви сте-запалихте ме с този пусти прах за пране... wash
Джи,какво стана с "номера" от БТК?(с тъй наречената награда...от колко лв беше?!?)

# 616
  • Мнения: 201
Sano го има и в едно магазинче за бебешки храни и пер. препарати до Велека (за тези които са в комлекса). Иначе наистина е доста икономичен. Последно преди 2 седмици  взехме праха на 10 лв, а омекотителя-4 и нещо.

# 617
  • у нас
  • Мнения: 5 740
Ей, никой не казва за този прах какви разфасовки има.  Crossing Arms

Всеки взема  - еми, кажете колко кг е опаковката, бе, хора  Thinking

# 618
  • Мнения: 503
За тапицера,този който е към Краснодар...как да го намеря?
Сещам се за един блок в ляво,леко навътре от улицата...дали е същия?
Къде точно да го търся човека?

За FRESH LINE студиото
ако е това в Братята,аз не съм доволна от стария му вариянт.
Беше ми удобно,че там живея
Когато го развалиха,реших че са фалирали newsm78,а те го обновиха.
Незная сега как е,но предната година видях табела за Мезотерапия и с моите 52 кг
влезнах да попитам.
Те направо за шаран ме взеха,нищо не ми обясниха в детайли освен цената,която си бе сериозна.
Оказа се че процедурата не е никак лека и ако се улучи точка от акопунктурата,която не трябва,става лошо.
после разбрах че не са квалифицирани да извършват това,а пистолета за процедурата
им го е оставил някакъв арменец от Пловдив-доктор.
естествено консултирах с Джорова,при която ходих месеци на ЛПГ и жената се схвана.
Повече не стъпих там
аз изобщо не съм била за такава процедура,а те са искали парите да ми вземат,вероятно.

# 619
  • Мнения: 738
Ей, никой не казва за този прах какви разфасовки има.  Crossing Arms

Всеки взема  - еми, кажете колко кг е опаковката, бе, хора  Thinking

Е казали са хората - 1,250 Rolling Eyes

# 620
  • у нас
  • Мнения: 5 740
Ей, никой не казва за този прах какви разфасовки има.  Crossing Arms

Всеки взема  - еми, кажете колко кг е опаковката, бе, хора  Thinking

Е казали са хората - 1,250 Rolling Eyes

ок, мислех,че има и по-големи разфасовки, щото досега никога не съм си купувала толкова малко прах за пране. Колкото и да е икономичен искам голямааааааа торба  Wink

# 621
  • Мнения: 738
За тапицера,този който е към Краснодар...как да го намеря?
Сещам се за един блок в ляво,леко навътре от улицата...дали е същия?
Къде точно да го търся човека?


Същият ще е сигурно, той е в самият блок и има огромен надпис ТАПИЦЕР Mr. Green

# 622
  • Мнения: 12
 
Цитат
здравейте..... аз пък да попитам...
Знаете ли къде мога да си запиша детето(3г.) на модерен балет?
Знам, че в АЯКСа има такава школа, но дали приемат толкова малки деца? 
 
 
 
tedka* знам,че е само за малки деца,но на колко години не зная.Ето линк http://www.ajax-sport.com/index.htm?action=a_mobal-Всъщност сега видях в програмата им за деца 4-5 год

# 623
  • Мнения: 700
 Момичета,знаете ли дали в Бургас някъде се продават от полските Pampers други номера освен 6?Или навсякъде има само от турските?

# 624
  • Мнения: 4
ах"Не! благодаря за телефона - ще докладвам за резултата)))))

# 625
  • Мнения: 1 111
и-и-и-ий,значи какви сте-запалихте ме с този пусти прах за пране... wash
Джи,какво стана с "номера" от БТК?(с тъй наречената награда...от колко лв беше?!?)

400 Mr. Green

# 626
  • Мнения: 644
Mомичета търся жена, която да лее куршум! За съжаление бабичката от която бях много доволна вече нямала условия да лее и затова не приемала! Тя лееше докато види, че сърцето е цяло, чисто и не ме викаше по няколко пъти а правеше самия ритуал колкото трябва пъти- при мен се получаваше понякога на 13 или 14 път чак! И вземаше парички колкото на сърце имаш!!

И също все още си търся тавичка с форма на сърце! Ако някой някъде случайно види такава, да вземе координатите на магазинчето, плийс! В Пикадили и Метро няма - проверих, ама в Билла не съм!По Интернет нямам желание да си поръчвам!

Предварително ви благодаря за отговорите!

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 11:56 от sneji20

# 627
  • Бургас
  • Мнения: 703
Здравейте, а аз съм доволна от препарата за микровълнова на SANO MIKROVELE  , препоръчвам ви го ,( моята е с грил и само този ми попадна да е без изплакване), взех го от склада срещу входа на Пиргос. Явно всичко е добро на тази фирма , ще пробвам и праха .

# 628
  • Мнения: 738
Mомичета търся жена, която да лее куршум! За съжаление бабичката от която бях много доволна вече нямала условия да лее и затова не приемала! Тя лееше докато види, че сърцето е цяло, чисто и не ме викаше по няколко пъти а правеше самия ритуал колкото трябва пъти- при мен се получаваше понякога на 13 или 14 път чак! И вземаше парички колкото на сърце имаш!!


На мен ми ля последно една баба в  56-ти блок в Славейков, след катастрофа, каза всичко жената-кола, 2 момичета и т.н. Само че точният адрес не помня Blush В 6-ти или 7-ми вход, на първия или втория етаж в дясно...Но ти като питаш те хората я знаят и ще ти кажат Peace

# 629
  • Мнения: 1 035

Цитат
здравейте..... аз пък да попитам...
Знаете ли къде мога да си запиша детето(3г.) на модерен балет?
Знам, че в АЯКСа има такава школа, но дали приемат толкова малки деца? 
 
 
 
tedka* знам,че е само за малки деца,но на колко години не зная.Ето линк http://www.ajax-sport.com/index.htm?action=a_mobal-Всъщност сега видях в програмата им за деца 4-5 год


нещо не се отваря линка Sad

Общи условия

Активация на акаунт