Подсечено - каква козметика ?

  • 3 570
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 354
При нас Бочко действа безотказно

# 16
  • Мнения: 5 940
Бюбхен и Павлодерм.

# 17
  • Мнения: 922
Крем Здраве  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 3 688
Бочко или Здраве вършат страхотна работа.
и аз така.

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Най-добре е да се посъветваш с педиатъра. Да не е някаква екзема. Все пак не става дума за дупе, а за подмишнички и сгъвки на лакти. Попитай него! Дано няма нищо!

# 20
  • Мнения: 636
На първо място след баня трябва да подсушаваш задължително много добре тези области

Точно  Peace Когато е сухо е много малко вероятно да се подсече. Обличай само памучни дрешки, не претопляй детето и помещението. Аз лично от Бочко съм много доволна.
Peace Peace Peace
Най-лесно се подсушава с тензухена пелена - попива безотказно. Аз също ползвам Бочко и не сме имали проблеми.

# 21
Меди клайн - страхотно кремче.
Дупето на бебето ми няма нито един проблем , откакто го ползвам.

# 22
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 115
Аз ползвам крема против подсичане на Мустела и съм доволна,но малкият не се подсичал много все пак!

# 23
  • Мнения: 38
Мустела - има ефект дори само след едно намазване

# 24
  • Мнения: 257
а как изглежда ако е подсечено newsm78

# 25
  • Мнения: 159
Ползвам крема на Бюбхен против подсичане иначе както са ти казали и по - горе мн. е важно да подсушаваш добре, после нещо мазно и накрая крема. Поне аз така правя.

# 26
  • София
  • Мнения: 44 122


 Аз съм много доволна от крема на Бюбхен против подсичане.

Но това при вас много вероятно да не е никакво подсичане, а да е проява на дякой дерматит...ние така миналата зина на коленцете отзад бяхме - линола уреа го оправи...и къпане с линола фет.
Имай предвид, че ако е нещо такова само влошаваш нещата с кремове за подсичане, защото те доизсушават, а кожата може да има нужда от омазняване например...
Посъветвай се с лекар.

# 27
  • Мнения: 3 314
Бочко  Peace

# 28
  • Мнения: 171
Бочко Peace Ползвам само него и няма проблем.
 Сменяй по-честичко памперса и го оставяй малко по голо дупе Grinning за да "подиша" кожата.

# 29
  • София
  • Мнения: 44 122
Бочко Peace Ползвам само него и няма проблем.
 Сменяй по-честичко памперса и го оставяй малко по голо дупе Grinning за да "подиша" кожата.

А четохте ли изобщо първия пост....изобщо не става дума за подсичане на дупето....

Общи условия

Активация на акаунт