....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 3

  • 14 375
  • 263
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 803
Казах на един познат онзи ден, че на 01,02 ще си правя поредната татуировка, той се хвана за главата и ми казва "Момиче, трябва вече да се лекуваш, това твойто си е зависимост! Дали има лепенки срещу татуиране, както срещу тютюнопушене?" newsm78

И аз в началото исках нещо малко, нежно, незабележимо....Ама после като опря иглата до кожата, си казах, че детайлите няма да си личат, ако е нещо малко... Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 10 858

ха и аз   Flutter

# 17
  • Мнения: 411
Утре в 11 отивам Crazy да ми изработят номер три,че гледам много съм назаднала с бройката Mr. Green

# 18
  • Мнения: 803
Утре в 11 отивам Crazy да ми изработят номер три,че гледам много съм назаднала с бройката Mr. Green

Беа, успех, стискам палци! Grinning Къде ще ти я правят, какво, кой и ред други любопитни въпроси Blush

# 19
  • Мнения: 411
Утре в 11 отивам Crazy да ми изработят номер три,че гледам много съм назаднала с бройката Mr. Green

Беа, успех, стискам палци! Grinning Къде ще ти я правят, какво, кой и ред други любопитни въпроси Blush

Ми тука на село Laughing обичайният ми татуист.Ама добре си работи човека,а и само той ме търпи Mr. GreenМалка ще е  от вътрешната страна на ръката,малко по-нагоре от китката.Ще покажа утре Flutter

# 20
  • Мнения: 2 270

Айде, вие сте! Споделяйте! Hug
Кога и как се решихте на такива крачки....? Whistling
 

Реших се преди доста годинки - тати каза: НЕ! Naughty Като станеш на 18 - тогава прави квото знайш!
На 18-тия ми рожден ден вместо да купонясвам - аз бум с тату на дясната плешка (черно бяла орхидея - снимков матрял ще пусна по-късно).
Добре де, ама шило в торба не стои - последва пиърсинг на пъпа, а преди 2 години второ тату - на кръста (е това за малко да ме умори от болка - ама не се давам така лесно).
Сега - нова идея ми се бистри в главата - тату на тила и още по-страшното (по мнение на мъжа ми) да си татуираме халки на пръстите!
Това общо взето е моята история - краста голяма са тия неща!

# 21
  • Мнения: 757
на кръста много ли боли Rolling Eyes
на мен за там ми се върти идейка

# 22
  • Мнения: 2 270
на кръста много ли боли Rolling Eyes
на мен за там ми се върти идейка

мен много ме боля на кръста, но имам познати, които не ги е боляло чак толкова. Много е индивидуално, а и зависи какъв праг на болка имаш!

# 23
  • Мнения: 5 173
Имах пиърсинг на 1 мн интимно място. Изтърпях го цял месец, като постоянно движих с 2 флакона лиду/окаин. Няма такава болка. Една вечер ми свърши Л... и аз не изтърпях и ми я махнаха.

# 24
  • Мнения: 10 758
Беааа, успех!Искам снимка после Hug

# 25
  • Мнения: 7 723
Имах пиърсинг на 1 мн интимно място. Изтърпях го цял месец, като постоянно движих с 2 флакона лиду/окаин. Няма такава болка. Една вечер ми свърши Л... и аз не изтърпях и ми я махнаха.
ShockedИзтърпяла си цял месец? И си я махнала? ooooh!

Е как се пресрами да си го сложиш там?  Blush
Шушулче, боли ли? Дразни ли? А не се ли закача по бельото? newsm78

# 26
  • Мнения: 5 299
Имам си нова придобивка, фук-фук Mr. Green На 2 дена....

# 27
  • Мнения: 803
Бейб, с право правиш фук-фук Grinning
Страхотна е, поздравления! Само ми кажи дали там те боля? Да знам, дали само мен не ме боли около кокал. Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 5 299
Бейб, с право правиш фук-фук Grinning
Страхотна е, поздравления! Само ми кажи дали там те боля? Да знам, дали само мен не ме боли около кокал. Rolling Eyes
Болезнено-малко. Съвсем търпимо беше. Grinning Не забелязах някаква разлика до кокала и иначе.

# 29
  • Мнения: 10 758
Имам си нова придобивка, фук-фук Mr. Green На 2 дена....
Уауууу, Бейбиииии, супер е!Глупости говоря, страхотна е Crazy Crazy Crazy


Ох, аз що си мисля, че на кокалчето ще ме боли  Thinking
Ти видя ли ги наште с Руска?

Общи условия

Активация на акаунт