"Клонинг"

  • 56 698
  • 460
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 685
 Twisted EvilА какво ще кажете за "новата версия"на  бодигарда Wink-според мен това е другото по-добро попадение в сегашния сериал-поне за окото де. Laughing

# 376
  • Мнения: 1 639
Към 12-13 ми излезнаха на мен и то DVD! Simple Smile
Но при положение ,че го има качен във вибокс и може да се гледа по всяко време,
 май няма смисъл от дискове.
Флайбъл, от къде си ги смъкна сериите, от брзилиядата ли? Аз се пробвах там, но не успях  Sad . А в vbox7, качеството е много лошо, не става!

Да, от бразилиядата, но беше преди 2 и повече години.
Палщаше се такса , за едномесечен неограничен достъп.

# 377
  • Мнения: 0
Към 12-13 ми излезнаха на мен и то DVD! Simple Smile
Но при положение ,че го има качен във вибокс и може да се гледа по всяко време,
 май няма смисъл от дискове.
Флайбъл, от къде си ги смъкна сериите, от брзилиядата ли? Аз се пробвах там, но не успях  Sad . А в vbox7, качеството е много лошо, не става!

Да, от бразилиядата, но беше преди 2 и повече години.
Палщаше се такса , за едномесечен неограничен достъп.
Флайбъл, би ли влязала в Бразилиядата да видиш дали е същото както преди, или аз нещо бъркам и не знам как да си го сваля? Благодаря ти предварително!
Много искам да си го имам, но единственото място от където успявам да го гледам е vbox7, където се вижда лошо, размазано, не е като на двд или като на тв.  Sad
А дали няма друг начин и друго място за сваляне на сериала?

Последна редакция: пт, 11 фев 2011, 11:25 от tanji

# 378
  • Мнения: 1 639
tanji, влезнах, така като гледам пак се изпраща  смс за за да се получи код
за пълен достъп. 2,40 лв е цената.

Не се заблуждавай , качеството и в бразилияда е лошо.
Аке не греша, епизодите са сваляни от тв и след това качени там.
Сериите, които са на руски са с много добро качество , но и двайни като обем. Simple Smile 

# 379
  • Мнения: 6 546
tanji, влезнах, така като гледам пак се изпраща  смс за за да се получи код
за пълен достъп. 2,40 лв е цената.

Не се заблуждавай , качеството и в бразилияда е лошо.
Аке не греша, епизодите са сваляни от тв и след това качени там.
Сериите, които са на руски са с много добро качество , но и двайни като обем. Simple Smile 

Ако знаете колко труд отне това. 2003-та година едно момиче е записвало целия сериал и е ходело на училище. Тогава беше на видеокасети. Понякога не са ставали записите. Брат й помага в прехвърлянето и форматирането в авиформат. Прехвърляне до други точки на България. За да се събере това в бразилиада. От цяла България и толкова поклоници. Ако познавате човек с такива записи дайте ми координати за да се поддържа и допълва информацията и особено базата със сериите, защото някои хора никога няма да забравят оригинала - сблъсъка с новия прочит на теленовелите.

# 380
  • Мнения: 0
Браво на това упорито момиче, добре че е  била тя и брат й!! Иначе от къде щяхме да ги гледаме всичките ние не знам! И какъв труд е това само, да обръщаш формата от касети на двд или на какъвто е там точно формата. Направо са за похвала, страхотни са!!

# 381
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз сериите ги изтеглих от някакъв сайт "4сторинг" или нещо от сорта. Пак изпратих СМС за 2,40 лв. и за седмица ги свалих без проблем. За съжаление не ги запазих, защото обема беше огромен, качеството иначе беше прилично.

# 382
  • Мнения: 0
tanji, влезнах, така като гледам пак се изпраща  смс за за да се получи код
за пълен достъп. 2,40 лв е цената.

Не се заблуждавай , качеството и в бразилияда е лошо.
Аке не греша, епизодите са сваляни от тв и след това качени там.
Сериите, които са на руски са с много добро качество , но и двайни като обем. Simple Smile 
Флайбъл, благодаря ти за старанието!
Много се радвам, защото вече ги свалям, благодарение на sabina_k, която бе така добра да ми качва сериите в tranz.it  и аз от там да ги свалям! Една голяма целувка за нея от мен!  :Love:  :Hug:
Малко останаха добрите и отзивчивите хора!

Последна редакция: сб, 12 фев 2011, 21:08 от tanji

# 383
  • Мнения: 0
Момичета, трябва да ви кажа, че е страхотно да гледам отново сериите на оригиналния Клонинг!! Супер е!

Последна редакция: сб, 12 фев 2011, 21:06 от tanji

# 384
  • Мнения: 1
аз разбрах за коя песен питаш, но не знам името и на кой е  Mr. Green
     Simple Smile Pesenta e po vreme na seriala,edna bavna e,muj q pee.


да не би да питаш за:

Mario Reyes - Ana Baddy   http://www.youtube.com/watch?v=NHLpBjDRKPw

страхотна песен  Peace

п.с. за съжаление нямам възможност да следя сериала, но песента ми харесва (гледала съм няколко епизода). Хубав е  Peace
 Da,tochno tazi e!Blagodarq!


Джипси Кингс - единият от братята я изпълнява - Mario Reyes

# 385
  • Мнения: 54
А аз не мога да разбера защо се влагат пари в направата на нещо, което го има в по-добър вариант, вече направено?! Да бяха пуснали оригиналния Клонинг и да си вложат парите в нов сериал. Актьорският състав е по-слаб, като цяло липсва цялата атмосфера, Жади е жена, Хаде е момиченце, според мен, като излъчване. Направо опорочиха сериала Simple Smile Ама на тези, които не са гледали оригинала, сигурно им харесва. Аз когато много харесвам филм и когато чуя името му, го свързвам с героите му и просто това не мога да го приема  Grinning Както сега дават нова версия на Nikita, ами не, аз като чуя Nikita и си представям Peta Wilson Simple Smile

# 386
  • Мнения: 776
А аз не мога да разбера защо се влагат пари в направата на нещо, което го има в по-добър вариант, вече направено?! Да бяха пуснали оригиналния Клонинг и да си вложат парите в нов сериал. Актьорският състав е по-слаб, като цяло липсва цялата атмосфера, Жади е жена, Хаде е момиченце, според мен, като излъчване. Направо опорочиха сериала Simple Smile Ама на тези, които не са гледали оригинала, сигурно им харесва. Аз когато много харесвам филм и когато чуя името му, го свързвам с героите му и просто това не мога да го приема  Grinning Както сега дават нова версия на Nikita, ами не, аз като чуя Nikita и си представям Peta Wilson Simple Smile

 Peace

# 387
  • Мнения: 40
А аз не мога да разбера защо се влагат пари в направата на нещо, което го има в по-добър вариант, вече направено?! Да бяха пуснали оригиналния Клонинг и да си вложат парите в нов сериал. Актьорският състав е по-слаб, като цяло липсва цялата атмосфера, Жади е жена, Хаде е момиченце, според мен, като излъчване. Направо опорочиха сериала Simple Smile Ама на тези, които не са гледали оригинала, сигурно им харесва. Аз когато много харесвам филм и когато чуя името му, го свързвам с героите му и просто това не мога да го приема  Grinning Както сега дават нова версия на Nikita, ами не, аз като чуя Nikita и си представям Peta Wilson Simple Smile

 Peace

На мен от новия сериал ми харесва само Хаде, много по-красива е от Жади.

# 388
  • Мнения: 6 546
Въпрос на вкус. Аз я намирам за доста красива Джована Антонели. Ако на това казваш, че не е хубост?





# 389
  • Мнения: 54
Момичета, трябва да ви кажа, че е страхотно да гледам отново сериите на оригиналния Клонинг!! Супер е!

Мила, как ги сваляш от там, че нещо не ми стана ясно?

Общи условия

Активация на акаунт