"Клонинг"

  • 56 564
  • 458
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 668

Жалко, че не си наблизо, аз свалих 29 серии, щяхме да ги гледаме заедно на кафе.

Страхотно предложение, ако бях наблиэо щях с удоволствие да се въэполэвам Blush Hug

Kotik,можеш ли да ми  кажеш името на саундтрака на филма? Praynig

# 76
  • Мнения: 1 668
Като тръгна да свалям филма и стигна до 3-та стъпка-"СВАЛИ ФАЙЛ" и като натисна отдоло почва да се эарежда, эареди се до край и нищо Rolling Eyes Нито ме пита къде да эапаметя, нито ми пише нещо smile3511 Какво става неэнам? При вас как е?

# 77
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 404
При мен като се зареди, само се отваря да гледам серията на Winap

# 78
  • Мнения: 1 668
При мен като се зареди, само се отваря да гледам серията на Winap

 Cry Cry Cry
Какво да направя неэнам Rolling Eyes
Ти на "Екстра трафик" ли си или на "Беэплатен трафик"?
Като свалиш серията къде ти се эапаметява после?

# 79
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 404
На "Безплатен трафик"
За "екстра трафика" май се плаща за код, който е валиден седмица

# 80
  • Мнения: 453
Kotik,можеш ли да ми  кажеш името на саундтрака на филма? Praynig
[/quote]

Диска ми е в работата, но ако ми пратиш на лични icq/skype номера ти, мога да ти пратя това, което имам в МР3-то.
По памет, на самия диск пише "el clone" и вътре са бая песни  dance

# 81
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
С безплатния трафик можете да свалите една серия и след няколко часа още една и така нататък.
Аз за първите серии си платих и свалях с другия трафик. Така свалих за нула време доста. После вече свалям с безплатния една по една.

Музиката на Клонинг може да се свали от
http://oclone.on.neobee.net/music.htm

# 82
  • София
  • Мнения: 5 289
Бройте ме и мене за подписката. Peace

# 83
  • Мнения: 483
Аз мисля, че ще обърнат внимание на подписката, защото за тях е добре дошло, че ще има зрителски интерес, т.е. печелят и те и ние  Simple Smile

# 84
  • Мнения: 556
Ох,момичета,толкова се развълнувах като чета,че чак настръхнах.Пуснах си и песничката от v box-а и целият сериал отново ми изплува пред очите.Влюбена съм в бразилските сериали от времето на "От обич".Още помня имената на всичките артисти,при условие,че на новите сапунки,които вървят не запомням дори заглавията.И аз съм с две ръце "за" и Клонинг и От обич
Аз така и не можах да си сваля музиката.Моля ви,ако някой я има да се свърже с мен да ми я прати.Моляяяяя

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 21:52 от ДЕЗИРЕ

# 85
  • Мнения: 3 050
Много ще се радвам ако го дават пак... влюбих се в сериала късно-към последните епизоди и сега ми липсва.

# 86
  • Мнения: 11 747
хайде вече да почваме подписката! Party Доста хора са готови да се подпишат, ако в движение се съберем още повече - ок, ако ли не - и толкова стигат. Може просто да си напишем трите имена и града, от който сме. Може да приложим и линк към темата! Peace Телевизията има интерес за тия неща, може пък да успеем! Hug

# 87
  • Мнения: 63
Така... и аз съм вече за започване на подписката... дайте с общи усилия или нз как да измислим текста към нея... ако измисля нещо ше предлагам  Laughing
  bouquet

# 88
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ох, ми да пускаме, а?
На мен нещо не ми идва музата да пиша сълго и прочувствено послание как не можем да живеем без сериала, така че ми пращаите на лични примерно трите имена, града и мейла и да пращам.
Или пък да пуснем една тема със заглавие "подписка за Клонинг" където да се запишем всички и да им пратим темата.
Какво предлагате?

# 89
  • Мнения: 11 747
Според мен няма нужда от дълги и прочувствени излияния. Щом сме тръгнали подписка да правим, то е ясно, че много ни се ще да го гледаме пак. После важното е, че желанието е на повече хора.

Според мен е добре да се напише с точно 2 изречения как харесваме сериала и имаме желание да го видим отново по Нова телевизия. Ако си напишем списък с трите имена и града мисля, че е достатъчно. Смятам, че е много добре ако дадем и линк към темата, защото тука ясно си личи, че не е майтап, не е фалшив списък и че с дни наред сме го обсъждали насериозно! Peace

Може би един имейл със списъка и най-отдолу линка е добре.

Да пращам ли на лични имената си - martisun?

Общи условия

Активация на акаунт