бракът между Стрелец и Риба-споделете.

  • 4 735
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 867
Звучи по-добре от брак между стрелец и кошута или между рибар и риба.

Докато се търси оправдание в зодиите, разрешението на проблема ще е далечно като звездите.

# 16
  • Мнения: 111
Аз съм риби, той-стрелец.Нямаме проблем с това.Заедно сме от 10г.Да, имаме много различия, спорим понякога, поскарваме се...Но няма отчуждаване, обиждане.И двамата правим компромиси, за различни неща. Не мисля че щеше да е по-различно ако бяхме други зодии.
Пожелавам ти успех  bouquet

# 17
  • Мнения: 50
         Имах гадже Стрелец няколко години.Аз бях една глупава ,влюбена Риба.Играех му по свирката, докато не разбрах за една  изневяра.Разделихме се ,после се събрахме,но аз вече бях друга - абсолютна кучка, направих го крив.Той човека това искал -гледаше ме в очите,но на мен ми стана безинтересен и го зарязах.Години след това още ме търсеше и питаше за мен.
       Мнението ми за мъжете Стрелци е ,че за женкари и големи авантюристи.Трябва постоянно да са под напрежение, за да им се поддържа интереса.Трябва да мине под специално обучение по Романтика при някоя Риба.

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 836
При нас е обратното - аз съм Стрелец, той е Риба. От 5 години сме заедно. Никога не сме имали проблеми. Не излиза без мен (само на тренировка си ходи сам), правим секс достатъчно често, прави каквото му кажа. Е, от време на време го изкарвам от нерви, но това е защото много му викам. А, и страшно много говорим. И двамата не можем да си затворим устите. Като ми дойде сметката за телефона и лошо ми става. Добре, че дъщеря ми още не е проговорила, после не знам как ще си даваме думата един на друг.
По последните два въпроса - винаги сме правили компромиси, когато се налага и никога по никакъв начин не съм била обиждана (аз понякога го обиждам, но на майтап, а и след това го гушкам)


 Joy Joyлеле все едно аз съм го писала! вие явно сте другото ни АЗ!

ние сме от 3 години заедно, живеем без брак и засега нямаме деца. допълваме се във всичко. като черното и бялото сме, но в смисъл като двете половини от едно цяло. говорим си мноооооооооого, постоянно и за всичко. не ме е обиждал. аз съм си позволявала да го правя в изблиците ми на гняв Embarassed но бързо ми минава, извинявам му се и следват сълзи, прегръдки, целувки...компромиси трябва да се правят постоянно независимо от зодиите на партньорите Peace нито той, нито аз излизам без него ( освен когато ходим на работа ).

boto, ако знаеш аз как викам, майкоууу Embarassedкак търпят тези мъже, просто не знам newsm78

# 19
Ние сме заедно от 12 години.Аз съм рак,а той скорпион.Имаме същите проблеми.Той излиза без мен.И нашата връзка са децата...и на мен ми липсва мъжът в който се влюбих

# 20
  • Мнения: 118
Ха ха, аз съм Стрелец, мъжът ми е Рибок. На мен винаги ми се е струвало абсурдно две такива зодии да успеят да са заедно Simple Smile
Компромисите едва ли зависят от зодиите.
Женени сме от 14 години и май аз съм тази която която подпалва и потушава огъня.Но въпреки всичко мисля newsm78, че не зодиите са причина за разминаване в характерите, а по скоро индивидуалността на човека, и ситуацията в която  се намира.

# 21
  • Мнения: 50


Аз не съм Риба но мъжът ми е Стрелец. Според мен и другите хора който познавам Стрелци това е една страхотна зодия.
Женени сме от 6 години имаме син на 6 години и дъщеря на 9 месеца.
Нямаме абсолютно никакви проблеми или различия с мъжа ми дори това ме кара от дребни и незначителни неща да съм се опитвала да го направя приблем (за което разбирам че е много глупаво).
Разбира се едниствено секса не е толкова често колкото беше но то според мен е нормално в предвид това че и двата работим а после следват грижите около децата секса не се практикува повече от 1 или максимум два пъти седмично, но това не е проблем според мен а е нормално.

# 22
  • Мнения: 23
аз съм Риби, а мъжът ми е Стрелец (семейство сме без подпис, но е въпрос на време да се случи), отглеждаме заедно сина НИ (той е от първия ми брак), въобще ситуция предполагаща наличието на достатъчно конфликти, но всъщност всичко е въпрос на компромиси и от двете страни. много спорим, дълго и неотстъпчиво понякога, но се обичаме, той се грижи за нас  с много желание и има невероятно романтични попадения към моя милост.
за сведение първият ми съпруг беше Рак, зодиакално съвместими отвсякъде, но житейски несъвместими абсолютно (така се оказа), така че аз си мисля, че всичко зависи от хората, а не от зодиите.

# 23
  • Мнения: 93
Майка ми е стрелец,а баща ми риби.Имат прекрасе брак и взаимоотношения вече 25 години. Причината не е в зодиите Peace

# 24
  • Мнения: 1 950
Аз съм Стрелец, мъж ми е Риба.
Вярвам в зодиите до толкова, че определени черти на характера могат да се повторят в друг представител от същата зодия. Влияние обаче имат и планетите и асцендента. При нас се оказа, че аз съм с асцендент Риба, а мъжа ми с Лъв. Това може би също е допирна точка.
Вече 6 години сме заедно, разбираме се прекрасно. Много разговаряме, много се обичаме, подкрепяме се един друг, когато ни е трудно. Ако аз съм се скапала, той ми дава сила и обратно.
Винаги сме заедно, аз с моя пътешественически дух го накарах да заобича всякакъв вид пътувания Laughing, и той стана Миткало като мен. Той пък ме научи да бъда по-блага, по-спокойна, да броя поне до 10 преди да избухна за нещо Mr. Green
Разбира се, че се караме, понякога и двамата викаме, всичко ни минава най-много за половин, до един час. Скоро приятели ни питаха по колко време се сърдим, когато сме скарани. Ами и двамата не можем да си представим да си мълчим с дни или седмици. Абсурд. Компромиси се правят и от двете страни.
Разбира се, далеч съм от мисълта, че зодиите са определящи за разбирателството в семейството.
Баща ми беше Козирог, майка ми е Близнаци, характерите им бяха коренно различни. Тя хвърчаща във въздуха, той здраво стъпил на земята Laughing. Живяха в любов 40 години.

# 25
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
знам,че имаше такива теми но точно тази комбинация е най-неподходящата според всички затова питам ,не просто от любопитсво
Аз мога до поспоря по това твърдение.Аз Стрелец мъжо-Риби и не съм чула до сега да е неподходяща комбинация.Ние сме заедно от почти 13 години.Според мен това някой в по-горните постове го каза,че проблемите не са сред звездите,а на земята т.е между вас,а че сте заедно 17 години ми говори,че все пак има любов между вас.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт