дегримьор за очен грим,който да не дразни очите

  • 12 388
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 880
Имам чувствителни очи,но на лореал много добрем и понесе,въобще не ми дразни
http://assets.madame.lefigaro.fr/images/product_test/picture/000 … 22aout-Loreal.jpg
Иначе май този е специално само за очи: http://img.nokaut.pl/p/a3/0f/a30f75d29901f89cba296f3a80b99039130x130.jpg

# 16
  • София
  • Мнения: 1 231
Ползвам това http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=22793 и съм доволна  Peace

# 17
  • Мнения: 5 173
Тоалетно мляко на Юсерин за чувствителна кожа. Но се чудя дали не трябва да си взема нещо специално за грима на очите?

# 18
  • Мнения: 957
Двуфазния не е ли за водоустойчив грим?

# 19
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
В момента съм с Гарние и се чъвствам много добре  Peace
Peace - зеления

# 20
  • Мнения: 624
Аз пък ще ти предложа домашно приготвен дегримьор:
20 мл масло от жожоба + 80 мл. розова вода.
Пак става двуфазен, супер идеално почиства, не дразни, дори успокоява очите.


Аз също използвам този лосион,страхотен е Peace

# 21
  • Мнения: 1 313
това и за мен е най-доброто

# 22
  • Мнения: 463
Това препоръчвам с 2 ръце няма търкане, пада без да се усетиш, съдържа розова вода. Изобщо много съм доволна!!!

# 23
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Двуфазен на Клиник Peace

# 24
  • Мнения: 364
Доволна съм от двуфазния на Лореал и на Нивеа. Препоръчвам ги  Peace

# 25
  • Мнения: 171
аз в момента ползвам един на Ив Роше,който уж хем бил за чувствителни очи,хем лесно премахвал грима,но честно казано на практика не съм съгласна с нито едно от двете твърдения  Cry
Кой дегримьор за очи на "Yves Rocher" използваш?Аз ползвам би-фазен лосион  с екстракт от синчец на същата марка и съм много доволна Peace

# 26
  • Мнения: X
аз в момента ползвам един на Ив Роше,който уж хем бил за чувствителни очи,хем лесно премахвал грима,но честно казано на практика не съм съгласна с нито едно от двете твърдения  Cry
Кой дегримьор за очи на "Yves Rocher" използваш?Аз ползвам би-фазен лосион  с екстракт от синчец на същата марка и съм много доволна Peace
търсих го в сайтовете да го намеря на картинка,но не можах да го намеря, в едно розово триъгълно шишенце е, прозрачно е на цвят- не може от първия път да отстрани хубаво грима и като сложа още малко от него върху тампона,тогава вече започва да ми щипе, не мисля обаче че е двуфазен.

# 27
  • Мнения: 112
аз от години ползвам една термална вода на Виодерма - Sensibio H2O, която е за чуствителна кожа и изобщо не люти на очите. Препоръчвам я горещо!

# 28
  • Мнения: 776
аз от години ползвам една термална вода на Виодерма - Sensibio H2O, която е за чуствителна кожа и изобщо не люти на очите. Препоръчвам я горещо!

Подкрепям с 2 ръце  bouquet, не дразни и има добра почистваща способност. Относно двуфазните лосиони, аз не бих избрала такъв, прекалено са мазни и при по-чувствителна кожа не само че дразнят и лютят, но и може да направиш някоя алергия в деликатната околоочна зона. Пресен пример: сигурно 10-ки малки пъпчици ми излязоха непосредствено под долната мигла само след 1 почистване с двуфазния на Клиник #Crazy ( минути за антиреклама Mr. Green #2gunfire Sick) Моят съвет е да се ориентираш към медицинската козметика. На Виши почистващата вода с екстракт от роза също е добър вариант!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 447

И аз съм за този Peace
Не дразни на очите.

Общи условия

Активация на акаунт