Маска за коса на AVON - моля за информация

  • 27 020
  • 548
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 421
Аз нищо не отварям...
Получих маската за коса с маслина, утре мисля да я пробвам. Серума за деколте е малко лигава текстура, но попива бързо и мирише добре. Малка четчица за сенки- много мекичка и...черното несесерче. Peace
Моля за "указания" как да ползвам споменатата маска  Praynig Върху мокра неизмита коса може ли? Колко време се стои? Не ми се иска да я слагам след изкъпване, като балсам. Моля да споделите!
Тази четка не е като тези с дунапрен...(като тези,дето се продават стандартно със сенки),нали?Много ли е малка?Много искам такава четка,но са доста скъпи...


Четката не е с дунапрен а е с косъмчета.Не моного малка.Удобна е на мен много ми харесва.В к02 я има за 2,90
Благодаря много Simple Smile

# 466
  • Мнения: 735
Маската с маслина е много хубава.Аз само нея ползвам от много време.Слагам я на измита коса и след това изплаквам.Косата ми става много хубава и гладка.Не съм я ползвала на неизмита коса и не знам как ще е. Peace

# 467
  • София
  • Мнения: 1 914
Някой беше казал преди, че косата става много мека- еми и при мен е така. А не ми харесва чак толкова мека няма никакъв обем.  Naughty Затова само веднъж съм си я взимала. Но признавам, че е хубава.  Wink

# 468
  • Мнения: 3 421
До коя дата мога да си поръчам нещо от К17?

# 469
  • Мнения: 3 421
А да ми кажете,хубав ли е този молив с апликатор където е?Апликатора разнася ли добре или мога да го правя и с обикновен дунапренен апликатор?

# 470
  • Мнения: 123
А да ми кажете,хубав ли е този молив с апликатор където е?Апликатора разнася ли добре или мога да го правя и с обикновен дунапренен апликатор?

Според мен е много по-удонбно с този апликатор, а и молива е мек и се нанася по-лесно... Party

# 471
  • София
  • Мнения: 4 179
До коя дата мога да си поръчам нещо от К17?

до 28.12.

# 472
  • София
  • Мнения: 1 914
С датите е много относително. Това, че според каталога може да се поръчва до 28-и (в случая), не значи, че реално е така, тъй като датите на представителката ти може да са минали и да не може да събере за още една поръчка, специално за теб или за някой друг закъснял. А датите за различните предтавители (зони) са различни, затова отговорът на въпроса много варира.  Peace

# 473
  • Мнения: 66
от кои молив за очи сте доволни? мисля да пробвам минералния...и този за вежди

# 474
  • Мнения: 15
Аз от молива за вежди съм много доволна.Издържа цял ден,стои толкова естествено абе страхотен е .Аз съм брюнетка и използвам dark brown пасва идеално....иначе съм много доволна и от автоматичния молив за очи...

# 475
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
от кои молив за очи сте доволни? мисля да пробвам минералния...и този за вежди

На първо виждане минералния е добър - мек и лесно се разнася, плътно черно. Слагайки го на клепача си след 20 мин. от черно става "прозрачно" черно и ми се отбелязва в горната част на клепача. Не препоръчвам.

# 476
  • Мнения: 16
Маската с маслина е много хубава.Аз само нея ползвам от много време.Слагам я на измита коса и след това изплаквам.Косата ми става много хубава и гладка.Не съм я ползвала на неизмита коса и не знам как ще е. Peace

А на коя страница е в новия каталог?
От колко месеца все ми я препоръчват, ама не мога да я намеря из страниците  Mr. Green

# 477
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
     ФЛЬОР,маската за коса с маслина е на стр.67,струва 12.90 лв.Наистина е много хубава,но моята коса става прекалено мека от нея  и аз спрях да я ползвам.Досега не съм чула някой да е недоволен от тази маска. Peace

    Весела Коледа,момичета! Tada

# 478
  • Мнения: 15
Момичета да ви попитам за гела за стягане и повдигане на бюста-има ли някакъв ефект,доволни ли сте от него ....благодаря предварително

# 479
  • Мнения: 2 035
Мацки, коя е от Русе от представителките, че много искам да си поръчам едни обици?

Общи условия

Активация на акаунт