Маска за коса на AVON - моля за информация

  • 26 994
  • 548
  •   1
Отговори
# 480
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Виж в темата за представители на първа страница.

# 481
  • Мнения: 15
Русе
   *Elina*

# 482
  • Мнения: 66
донесаха ми основата за грим и фдт, но не ми харесва  Naughty много ме е яд, че си дадох парите за нищо ама ще го подаря на някоя приятелка сигурно..

# 483
  • Мнения: 15
донесаха ми основата за грим и фдт, но не ми харесва  Naughty много ме е яд, че си дадох парите за нищо ама ще го подаря на някоя приятелка сигурно..

От Кой фон дьо тен не си доволна?

# 484
  • русе
  • Мнения: 646
Момичета искам да ви попитам за перлите арабски блясък..доволни ли сте от тях и цвета кафеникав или златист е..
аз си ги взех кафеникави са  мойте приятелки като ме видяха гримирана казаха че изглеждам много добре
а за чантата Хайди видях я в офиса  стилна е и не е малка нормална големина пък и тя е с 2-3 прегради така че доста неща ще събере
и да попитам някой има ли златистите перли за лице и какъв цвят са изобщо как седят на по тъмна кожа

Последна редакция: сб, 26 дек 2009, 17:36 от mypi1975

# 485
  • Мнения: 66
донесаха ми основата за грим и фдт, но не ми харесва  Naughty много ме е яд, че си дадох парите за нищо ама ще го подаря на някоя приятелка сигурно..

От Кой фон дьо тен не си доволна?

основа и фон дьо тен с лек блясък..блести доста, дори и да има друг фон дьо тен отгоре пак се забелязва, че блести

# 486
  • Мнения: 15
донесаха ми основата за грим и фдт, но не ми харесва  Naughty много ме е яд, че си дадох парите за нищо ама ще го подаря на някоя приятелка сигурно..

От Кой фон дьо тен не си доволна?

основа и фон дьо тен с лек блясък..блести доста, дори и да има друг фон дьо тен отгоре пак се забелязва, че блести

И много ли е грозна гледката?Не може ли да се намери някакво приложение защото и аз съм го поръчала и стои не използван....примерно за дискотека,за парти не става ли

# 487
  • русе
  • Мнения: 646
донесаха ми основата за грим и фдт, но не ми харесва  Naughty много ме е яд, че си дадох парите за нищо ама ще го подаря на някоя приятелка сигурно..

От Кой фон дьо тен не си доволна?
основа и фон дьо тен с лек блясък..блести доста, дори и да има друг фон дьо тен отгоре пак се забелязва, че блести
И много ли е грозна гледката?Не може ли да се намери някакво приложение защото и аз съм го поръчала и стои не използван....примерно за дискотека,за парти не става ли

момичета за кой фнд говорите че нещо не се сещам

# 488
  • Мнения: 15
донесаха ми основата за грим и фдт, но не ми харесва  Naughty много ме е яд, че си дадох парите за нищо ама ще го подаря на някоя приятелка сигурно..

От Кой фон дьо тен не си доволна?
основа и фон дьо тен с лек блясък..блести доста, дори и да има друг фон дьо тен отгоре пак се забелязва, че блести
И много ли е грозна гледката?Не може ли да се намери някакво приложение защото и аз съм го поръчала и стои не използван....примерно за дискотека,за парти не става ли

момичета за кой фнд говорите че нещо не се сещам


http://www.album.bg/dimislava/images/18194869/  за този мила,основа и фдт с лек блестящ ефект.ама явно хич даже не е лек както казва elssssss

# 489
  • Мнения: 13 879
Благодаря че сподели  Hug
аз се чудех какво си от разновидността "фон дьо тен" да взема при услове че никога досега не съм ползвала подобен продукт.
Бях се насочила точно към него защото някой беше писал че може да не се слага пудра отгоре а на мен ми трябваше нещо за изравняване на тена.Бихте ли ме посъветвали какво да опитам ?

# 490
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Аз си взех минералния и съм много доволна. Изобщо не личи, че си слагала фдт и покрива идеално. Слагам го върху крем за лице, утре ще пробвам и върху основа как е. Няма нужда от пудра.  Peace

# 491
  • Мнения: 66
аз си избрах този, понеже не мога да си избера цвят само от каталога..ами да ви кажа не блести същност толкова много, ама аз не харесвам нещо такова да имам по лицето си през деня
иначе за вечерта мисля, че ще е добре, но не е покривен, все едно си с кремче някакво, обаче цветно

# 492
  • русе
  • Мнения: 646
аз си избрах този, понеже не мога да си избера цвят само от каталога..ами да ви кажа не блести същност толкова много, ама аз не харесвам нещо такова да имам по лицето си през деня
иначе за вечерта мисля, че ще е добре, но не е покривен, все едно си с кремче някакво, обаче цветно
[/quot

ако не ти харесва върни го на консултанта си или го замени за друг продукт

# 493
  • Sofia
  • Мнения: 1 201
Аз пък съм много доволна от основата+ФДТ, на моето лице стои много естествено и леко, не блести а ми придава свеж сияен вид, за лятото ми беше перфектно. Сега съм с ФДТ с минералите, който е по-покривен и също стои много естествено, но първия продукт ще си го взема пак като стане по-топло.

# 494
  • русе
  • Мнения: 646
Аз пък съм много доволна от основата+ФДТ, на моето лице стои много естествено и леко, не блести а ми придава свеж сияен вид, за лятото ми беше перфектно. Сега съм с ФДТ с минералите, който е по-покривен и също стои много естествено, но първия продукт ще си го взема пак като стане по-топло.
аз също си взех фнд с минералите и съм доволна и се слага като пудра с четка което е по удобно поне за мен и по бързо

Общи условия

Активация на акаунт