Ягодка - информация за пратки, поръчки, плащ&

  • 39 268
  • 1 062
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 204
освен това ,не съм прочела ,че над 100 долара има мито  и ........
съм поръчала за повече,но понеже едното нещо е парфюм,а другото декоративна козметика,дали ще са в един колет и има ли шанс,ако са отделно,да няма мито
пьтуват отделно  Peace пьрво пристига козметиката от Хон Конг а парфюмите от Швейцария  Hug

# 91
  • Мнения: 184
ама това означава ли,че ще избегна мито

# 92
  • Мнения: 9 095
митото е за над 45 евро, не е над 100 долара

# 93
  • Мнения: 184
тоест-ще има,така ли Hug

# 94
  • Мнения: 9 095
не, няма да има, много са редки случаите на мито, аз има около 2- поръчки вече и никога не съм плащала мито Peace

# 95
  • Мнения: 1 204
не, няма да има, много са редки случаите на мито, аз има около 2- поръчки вече и никога не съм плащала мито Peace
но това не е гаранция,4е може да минаваме метьр всеки пьт  Laughing
по добре да не се рискува Peace пускайте порь4ката ако трябва на два пьти, за да не се надвишава сумата Wink да ти е спокойно,4е няма да те цакнат после  Crazy
п.с. това го пиша за kushelka последното  Peace

# 96
  • Мнения: 184
ами ,сумата е 120 долара Sad

# 97
  • Мнения: 1 204
ами ,сумата е 120 долара Sad
120$ за парфюмите само ли,или за всичко?

# 98
  • Мнения: 184
и още един въпрос имам-къде мога да си видя поръчката-продуктите,цени и т.н.
рових,рових,но не видях такава опция

# 99
  • Мнения: 9 095
ако питаш за направенат апоръчка, няма такава опция, иначе докато пазаруваш виждаш в кошницата

# 100
  • Мнения: 184
за всичко общо

# 101
  • Мнения: 1 204
спкойно Peace значи пьрво пристига козметиката сьс сумата за доставка само на нея вьрху кашона,после другата час от порьчката,т.е. парфюма сьс сумата за него вьрху кашона Peace

# 102
  • Мнения: 184
оооооо,супер Heart Eyes

# 103
  • Мнения: 1 204
писах ти лично  Wink ако имаш още вьпроси питай  Hug

# 104
  • Мнения: 515
Да питам тук тогава  Wink Колко време пътуват пратките от Русия до БГ обикновено??? Моята е тръгнла в четвъртък, но още я няма тук... Кога да я очаквам горе долу?


diamond ,обикновенно от Русия до България пристигат за 2-3 дни.Аз също чакам една поръчка тръгнала на същата дата от Русия и вече започвам да се притеснявам.Другата ми поръчка е тръгнала 1 ден по-рано и още в събота се появи в сайта на БГ пощи

Искам да попитам necha пристинала ли ти е вече поръчката от 17ти. Мойта ощи не е и започвам да се притеснявам...една седмица от Русия дотук  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт