Болест на Ходжкин - съвет, помощ

  • 205 664
  • 788
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 145
kade v voenna bolnica za6toto takava ima i vav varna

# 481
izvinqvai aleksssss,prosto zabravix da poso4a 4e v sofiq.ne pomislix 4e az kato znam ostanalite ne znaqt no 6te me izvini6,tova e ot EGNto.

# 482
  • Мнения: 156
Добро утро и от нас,

Чаче, за съжаление не мога да помогна с информация нито за заболяването, нито за лекарката.  Наистина съжалявам.

Алекс и Мира, защо се притеснявате за тази температура?  До 37 градуса не се смята за висока температура.  Също - къде мерите?  Ако е ректално - извадете един градус за акуратно измерване, ако е в устата - 1/2 градус.

Мира, за лъче ще се реши идните две седмици.  Направихме 9 курса химия, има няколко леко увеличени възела, които не се знае дали са активни, или е фиброзна тъкан.  Следват още скенери.

Карина, браво на теб, момиче.  Я кажи за къде мислиш ваканция, че и на мен ми се иска да идем някъде за ден-два.  Ние много си я мъкнем бебинята с нас, та и е време вече и за почивка Simple Smile.

Венесия, я махни вече едната си линийка и гледай напред.  Трябва да се освободиш от товара, за да потръгне.  Помисли си...

Хубав ден от нас и приятна почивка.

# 483
Princeska, pritesnqwam se za]oto днес темп. е 37.2 вечерта, а през деня 36.6. не знам, ще видим лекарите какво ще кажат.

# 484
  • Мнения: 145
zdraveite na vsi4ki moqta temperatura ne e minavala 36.9 sega ve4e e normalna az q svarzvam s poredniq virus ili nastinka neznaq kakvo e to4no no sega piq antibiotik i sam malko po dobre

# 485
  • Мнения: 129
Здрасти и от мен!!!
Принцеске незнам за ваканцията още не съм решила ту исках към Велинград да хукнем ту в Турция сега пък заваляха офертите от познатии съвсем се обърках но ще видим ако искам да хвана някой добър пакет с предложението трябва да побързам с решението.
За моите кръвни изследвания са ок само АФ ми е леко увеличено стойностите са му 50.0-170.0 а моето е 174.867u`l
ALEKSSSS за теб притеснения защо ?предположение че си болничка и стига вече си боледувала Stop
Ще питам всичките за нас не ли по добре да си правим ядерно магнитен резонанс вместо скенер?  newsm78newsm78
VANESIA още малко скъпа дръж се  bouquet
ЧАО ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ Hug Hug Hug

# 486
  • Мнения: 156
Карина,

Тумори се гледат на КТ, само мозъчните на ЯМР.  Двата скенера виждат различно различните по плътност тъкани и за туморни маси КТ е по-добър.

Що се касае до чернодробни показатели, на моя съпруг никога не са били всички в норма.   От самото начало ГГТ и АлАТ си мърдат, явно "добрият" ни начин на живот преди с по ракийка и салатка вечер си е казал думата  Thinking.  Правили сме няколко консултации с гастроентеролог, но казаха, че точно ГГТ и АлАТ могат от много неща да се повишат, а свалянето отнема доста време и не са повод за притеснение.  Правили сме и тестове за хепатит и какво ли не - нищо му няма на дроба.   Така че, не се коси.  А и такова наднормие като твоето си е нищо  Hug!

# 487
  • Мнения: 145
zdraveite,znaeteli za tozi qdreno magniten rezunans se se6tam v na4aloto na zabolqvaneto o6te predi da mi izleznat limfite hodih na edno isledvane neznaq kak se kazva no izglejda6te kato kardiograma na vrata i glavata mojebi obqsneniqta mi izglejdat kato na maloumna no nemoga da go obqsnq po drug na4in togava doktorkata mi kaza samnqvam se za izmenenie v DNK-to i mi kaza prigotvi 250 lv i ela da ti napravq  QMR togava me prieha za satresenie na mozaka i kazaha 4e glavobolieto bilo ot satresenietoi i nqmalo nujda ot QMR sega sled vreme se se6tam za tazi savkupnost ot doktori no ve4e kasno   mojebi gre6kata v na6eto ob6testvo e 4e neznaem ni6to dokato to neni zastigne  i se se6tame da si obarnem vnimanie kogato ne6tata sa neobratimi ako nqkoi v nego kabinet mi be6e kazal 4e izmenenieto na DNK ozna4ava zloka4estveno zabolqvane 6tqh da predotvratim ne6tata v samoto na4alo no i az sam edna ot nevejite v tazi strana mojebi taka e trqbvalo da stane za6toto onzi ot gore znae 4e 6te se spraq 

# 488
  • Мнения: 125
dnes e Sweti Mina. Пожелавам на всички всичко лошо в живота да ни се размине, Св. Мина да помага само да сме здрави и щастливи със семействата си.  Praynig Моля се само за здраве на всички нас.

# 489
  • Мнения: 92
Здравейте!
Моля ви за помощ,някой знае ли нещо за вдигане на левкоцитите?В понеделник ме върнаха от химиотерапия,тъй като левкоцитите ми бяха 2.8.Преди да отида,в петъка си бях правила изследване и бяха 2.1 и до понеделник със сокове от моркови и цвекло,ядки и бирена мая успях да ги направя 2.8.Днес си пуснах отново изследвания,тъй като ме отложиха за този понеделник и отново с спаднали на 2.1!на какво може да се дължи това и какво да правя,за да ги вдигна?Има ли някакви медикаменти,питах в няколко аптеки,но ме гледат много странно.Притеснява ме факта,че ще ме отложат пак,тъй като съм чувала,че се губи ефекта от химиотерапията Cry Cry Cry

# 490
  • Мнения: 145
venesiq zdravei na men karina mi kaza 4e e protivopokazno birenata maq za6toto sadarja vitamini ot grupa B vsi4ki plodove qdki i zelen4uci vdigat pitai v nqkoq drogeriq az pih 4esan na ampuli aroniq na ampuli vitamin C jen-6en s p4elno mle4ice vdiga mn pokazatelite 4eren drob sa6to vdiga drugo nese se6tam dano da sam ti pomognala

# 491
  • Мнения: 125
Ванесия, ползваш ли англ. език. имам прдвид, че Принцеска ми е дала едни амер. сайтове, където има добри примери и съвети. ще видя и аз. има ги по назад в чата.

# 492
  • Мнения: 125
Ванесия, четох в разказа на човек от Сащ, лекуван от ходжкин, който по време на цялото лечение е бил с ниски левкоцити, че са му инжектирали NEUPOGEN PREZ CQLOTO WREME, A NE SA MU OTLAGALI TERAPIQTA. ГОВОРИ С ЛЕКАРИТЕ, ако трябва нещо да си купуваш, а не да те мотат. Ти къде се лекуваше?
сигурно има начин да се вдигнат показателитте.
успех , късмет и много здраве на всички.

# 493
  • Мнения: 92
Благодаря ви много за съветите.Аз се лекувам в Дървеница-хематологията,лекуващи са ми Лилова и Хрисчев.Сега разговарях с една позната от хематологията в моя град и тя каза,че е нормално левкоцитите да паднат месец след лъчетерапията,просто се отразявало по-късно.Някой ако има някакъв телефон на хематологията,за да се обадя в понеделник преди да тръгна и да питам има ли смисъл да се разкарвам,както стана предишната седмица.Или пък още по-добре мобилен на някой от двамата лекари.А за тези инжекции ще попитам,защото и аз съм чувала от едно момиче с Хочкин за някакви инжекции,но ги слагали май в краен случай.

# 494
  • Мнения: 145
venessiq da normalno e da padnat levkocitite no ti se starai da gi vdiga6 i moq savet e da gi vdiga6 s prirodni produkti za tezi injekcii ne sam saglasna ako stava vapros za tova koeto si mislq tuk v varna ima edna doktorka koqto slagala nqkakvi vaksini za rakovo bolni te bili dve sestri navremeto ba6tata bil nqkakav profesor koito zabolql ot Ho4kin i zapo4nal da raboti po tezi vaksini no toi po4inal i dvete mu da6teri bili medecinski lica i prodaljili tova be6e na4alnata istoriq koqto mi kazaha kato se svarzah s tqh razbrah 4e te pravqt vaksini MANTU tezi koito sa zatuberkoloza.az ne riskuvah s tezi vaksini  no naistina imam poznati s drug vid rak koito go polzvat dalgo vreme.neznaq no nesa mi mnogo v doverie i predpo4itam ne6to prirodno nali se se6tate 4e te 6te ti vdignat pokazatelite iskustveno za da si svar6at rabotata no v sa6toto vreme precakvat organizma ta nali gi vdigat nasila i posle kakvo stava s organizma kato strat da deistvat padat totalno zatova moq savet e da si gi vdiga6 ako trqbva cql den se hrqni s cveklo i qdki   

Общи условия

Активация на акаунт