Болест на Ходжкин - съвет, помощ

  • 205 667
  • 788
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 129
Здравейте МИЛИЧКИ в никакъв случай не съм забравила нито вас нито приятелчето с името Ходжкин
Все не ми остава време покрай детето и домакинството направо немога да се откъсна иначе аз ви чета редовно и ми се струва че новините тук не са много лоши даже нещата текът добре
Принцеске радвам се че при теб със бебчето всичко е ок!Надявам се и таткото да се оправя вече Hug
VANESSIA  миличка аз съм добре а ти пиленце трябва да се въоръжиш с търпение сила и воля.Специални целувки и прегръдки за теб!  bouquet Ще прелети щъркела и над вашата къща сигурна съм Praynig Praynig
Няма да ви отегчавам с моите проблеми не ми се говори за тях
Времето е готино само за разходки дръвчетата в бургас цъфтят все едно че ще иде пролет
В четвъртък ще ходя на контрола дано да съм ок!
Много благодаря на хората които са били болни че пишат и ни вдъхват голям кураж
МНОГО ЦЕЛУВКИ И ЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ!

# 466
Zdraveite,imam tazi bolest napravi6 4eteri terapii i mi kazvat 4e triabva da prodalja neznam kakvo da pravia niakoi mojeli da mi pomogne kazvat 4e za sega niama razvitie,o6te ne se znae s ximio ili la4o 6te prodalja.Blagodaria vi i yspex na vsi4ki.

# 467
  • Мнения: 145
zdravei batio 76 kakvi terapii si minal po kakva programa si se lekuval 4 meseca e osta kratko vreme za da se nadqva6 na 4udesa koi variqnt si na ho4kin v koi stadii si i kakvoto se seti6 dai pove4e info kade se lekuva6

# 468
здравейте на всички. радвам се за всички при които лечението върви добре и от все сърце желая на всички пълно оздравяване и само здраве.
в неделя ние използвахме хубавото време и отидохме до Кръстова Гора. молих се много за оздравяване и здраве , както правя непрекъснато, когато мисълта ми е свободна.
при нас химиото продължава. сега само се моля като спрем дексаметазона, да спре и температурата. да подействат лекарствата, и да се поуспокоим, защото, както казва Алекс, зааслужаваме почивка на психиката, а тези, които се лекуват и на физиката. толкова много искам да оздравее моят съпруг, а и всички, които се лекуват, и да заживеем по старому, радвайки се на децата си  Praynig Praynig Praynig, и на много здраве.
успех на всички,  Hug Hug Hug

# 469
  • Мнения: 156
Хайде един импровизиран запис и от нас.

Много ми е неприятно като видя нови хора, които споделят, че са целунати от болестта!  Моля се всичко да остане зад гърбовете ни много, много скоро!

За бебетата - в другите ми групи за взаимопомощ има наистина много хора, които имат по няколко дечица след лечение.  Така че, който иска, да знае, че надежда има и изобщо не е малко.  А защо тук не казват да се замразят яйцеклетки за всеки случай - ами това си е една подготовка за ин-витро, с времето, което отнема, а и финансовото изражение.   Може би заради това, зная ли.  Или просто тук всеки лекува неговото си и няма един по-цялостен подход, от който пациентът така се нуждае. 

Ние растем, ревем, хубавеем Simple Smile всичко, както си му е редът.  Таткото се радва на малката голяма радост, сега като видя, че не се чупи въпреки крехките размери Simple Smile.  А тя започва да гука, на мама принцеската! 

Карина, с теб сме в четвъртък!  Много, много здраве на всички!

# 470
  • Мнения: 145
neznaq za6to ne kazvat za zamrazqvane na qicekletki no v na6ata klinika ima nqkolko 4oveka zamrazili spermatozoidi az mislq 4e tova e ne6to logi4no 4e 6te ima porajeniq i v tazi oblast no nikoi konkretno ne zastava sre6tu nas da razkrie ne6tata za6toto ne vseki ima finansovite vazmojnosti ot porqdaka na 3000 lv za tozi luks a taka otbqgvat i vaprosa za6to nese finansira ot darjavata az go nau4ih o6te kato vlqzoh v klinikata ot sebepodobnite no ne misleh mnogo za tova ta nali si imam edno detence ne 4e neiskam vtoro no vseki znae sebe si naistina se nadqvam ne6tata da se razminat i da imame toro detence i az da izlezna po silna ot tozi ho4kin pri men la4eto prikliu4i no az se 4uvstvam mnogo slaba psihi4eski napravo sam na raba no se nadqvam da se vastanovq po barzo princeska iskam da ti zadam ein vapros i 6te go napravq direktno ot kolko vreme e bolen tatkoto i ti koga zabremenq misalta mi e dali e predi tova ili prosto neste znaeli za zabolqvaneto izvinqvai 4e taka pitam no naistina mi e interesno    az mojebi polovin godina se opitvah da zabremeneq no vinagi mi ima6e ne6to i nese polu4ava6e sled tova ustanovihme zabolqvaneto i az svarzah ne6tata s bolesta zatova mi e interesno razkazam ti tova za da me razbere6 i nemi se obidi6      celuvam vi

# 471
  • Мнения: 129
Здрасти защо си мислете че неказват за яйцеклетките на мен лично ми казаха но след първа химиотерапия беше ми много неприятно да разбера  #Cussing out че мога да го направя това когато е невъзможно.
Общо взето лекарите не обичат да се  обьясняват за много неща съм разбрала от болните и от нета а за Принцеска нямам думи това момиче си е цял справочник благодаря ти мила за инфото което даваш  bouquet
Благодаря и за подкрепата през тези месяци на всички!!!
Незнам какво ще се случи с мен но за лоши неща неискам да мисля сега се опитвам да организирам една страхотна почивка по нова година и да напиша едно дълго съобщение до ДЯДО КОЛЕДА Crazy
ЧАО много здраве на всичките Hug Hug Hug Hug

# 472
  • Мнения: 156
Aleks, таткото си е бил болен, когато забременях.  Освен това ние не опитвахме от предния ден като се случи, така че си е магия зачатието.  Когато най-малко го чакаш и хоп!  става.  Преди това имам неуспешни АРТ процедурИ, уж нямаше шанс за естествено зачатие, ама ето го, спи си в кревата "невъзможното".  Така че, горе главата, докато няма физическа невъзможност и имаш момче с желание да стане татко - ще успеете!  А и щом си имаш цикъл, съвсем съм убедена, че ще стане.  Почини си сега след лечението една година и след това ще видиш.

Карина,  Blush.  Благодаря ти за хубавите думи!  Аз още си спомням как се чувствах като ударена с мокър парцал като чух диагнозата и как започнах бясно да търся информация.  Спокойствието идваше с разбирането какво ни чака, как протичат нещата, какво трябва да имаме предвид и т.н.  И ако мога да бъда от полза на някой, който няма възможността като мен да намери и изчете толкова много - какво по-хубаво от това.  Освен това, аз съм убедена, че трябва не болният, а някой близък, да чете и преразказва, за да се избегне стреса от понякога страшната информация.  Като има едно страшно от 1000 добри, човек все за лошото ще се хване и ще се страхува, така ми се струва на мен.  Затова и гледам да сортирам информацията, за да дам кураж от голямата вероятност за излекуване, а не да плаша с незначителните проценти на по-сложни случаи.   Та така.  Благодаря ти за хубавите думи и да знаеш - ще стане!  Хубавото ще стане...

# 473
  • Мнения: 145
princeska tova naistina e magiq edna istinska 4udesna magiq a tova s nevazmojnoto imam 4uvstvoto 4e na6ite doktori sa vazmojno nai nekadarni pri sestrami sa6to kazaha taka 4e e nevazmojno no ela da vidi6 nevazmojnoto kakto kazva6 e ve4e na devet godini gospojica   za sina mi 30 min predi da zapo4ne rajdaneto mi kazaha 4e e na raba da se rodi jivo za6toto e mnogo malko okolo 1000gr gorkoto momi4ence  a to mom4e 2,950 taka4e te sa unikalni     az naistina se nadqvam da moga da imam vtoro detence i da moga da si gi otgledam no straha e ujasen

# 474
  • Мнения: 129
ЗДРАСТИ днес бях на лекар утре ще дам кръв чак януари нов скенер
Май живота започва да влиза в нормите АААААААААААААААА  ДАНО!!!
Принцеске  newsm20  love001
 Hug Hug Hug Hug Hug прегръщам ви всичките и кураж!!!

# 475
  • Мнения: 92
ЗДРАСТИ днес бях на лекар утре ще дам кръв чак януари нов скенер
Май живота започва да влиза в нормите АААААААААААААААА  ДАНО!!!
Принцеске  newsm20  love001
 Hug Hug Hug Hug Hug прегръщам ви всичките и кураж!!!

 newsm44 newsm44 newsm44 smile3525Миличка,ако знаеш колко много се радвам за теб!Само хубави неща от тук насетне!!!Време е да се сбогуваме с MR.Hojkin,сякаш много време ни гостува #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 476
  • Мнения: 145
karika bravo mnogo se radvam za teb sega e vreme da si po4ine6 i psihi4eski za6toto psihikata e mnogo vajen faktor v podobreniqta pojelavam tazi radost na vsi4ki i da vzemem da pi6em v drugi forumi stiga s tiq bolesti

# 477
  • Мнения: 145
zdraveite iskam da popitam kakva trqbva da e normalnata temperatura za6toto az sam ve4e obarkana moqta hodi ot 36.2 do 36.8 tova 36.8 me pritesnqva no az sam i malko hremava ako nqkoi zna ne6to molq da me posavetva

# 478
алекс, и аз се притеснявам затази температура. и на мъжа ми варира до 36.9. след поредната химио , засилени дози, и след спиране на кортизона. може би лекарите ще кажат. ти прави ли контролен скенер след лъчето? но все пак тези показатели са врамките на нормалното.
Принцеска, навас препоръчват ли ви лъче? колко общо химио правихте?
моля се за здраве на всички  Praynig

# 479
zdraveite vsi4ki,molq vi ako nqkoi znae ne6to za prof. Obre6kova vuv Voenna bolnica.pri neq pra6tat plemennicata.za sega sa otkrili alergia kum amalgamata i vadqt plombite,za6toto amalgamata e edna ot pri4inite za LEUKOPLAQUIA. molq ako nqkoi se e lekuval pri neq da  dade nqkakvi otzivi.
PRINCESKE,ti momi4e si cqla enciklopediq,4uvala li si ne6to za prof. Obre6kova.
kak e bebolinka ,radvai i se sega,moq dqdo kazva6e:da vi se radvam do 15 ,4e sled 15 drug 6te vi se radva,za sujalenie tova e golata istina.
burzo ozdravqvane na vsi4ki

Общи условия

Активация на акаунт