Деви, лъвчета и раци са АВГУСТовските хлапаци

  • 7 116
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
Добре дошла на Нелинчето. welcome
Ей човек да не излезе на разходка, пак сте изписали темата. Че и купон отпочнали. Mr. Green
Аз пък видях, че слънчо се показа, макар и плахо, и стегнах количката. Добре му се отрази на малкото разходката. За утре дават да вали, а от петък - сняяяг. И пак ще пазим стените. Абе то ако е само сняг - как да е, ама тая гадна мъгла е ужасна работа. Thinking
За задния ринит аз цял роман мога да напиша. Нали близо два месеца от това страдахме. Много е гадно. Особено като започне да се стича в гърлото и да дави детето. А това е почти перманентно състояние. И виброцил капах, и низита крем мазах, стеримарът пък за нищо го нямах по едно време. И пак не помогна. Помогна ни бактробана. Може да е локален антибиотик, но свърши чудесна работа.  Peace
За кашите - аз ще започвам с Нестле - ориз, тъй като е безмлечна. После мисля да мина на безмлечните на Фризокрем, и чак след това млечни. Иначе за съотношението, помня още от Теди, че всичко правех на око, защото препоръчваните в съдържанието количества не ставаха - обикновено се получаваше много рядко.
За пишето - аз и  преди съм казвала, но започнах да го забелвам от самото начало. Сега се забелва идеално до край. Дано така се задържи, че да не стигаме до доктори. Педите още преди 2 месеца възкликна, че пишето се забелва чудесно, така че засега съм спокойна.
 

# 16
  • София
  • Мнения: 5 721
Наведи http://www.fantasygif.it/index_2.htm
Боянче,чакам те и така ще те посрещна
само пиенете можем да сменим Mr. Green Mr. Green

# 17
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
Ай как щях да забравя.

# 18
  • Мнения: 525
Лулу, ще ни изгонят бе жена. Joy

Нелинче,   bouquet

# 19
  • Мнения: 525
А, мъглата я няма.
Айде на разходките.. Joy Joy

# 20
  • Мнения: 243
Ха Добър вечер   Mr. Green
Тони първо Наздраве да ти кажа и после голямо мерси за линка с песничките  Hug Майка купи на Яни едно DVD  с детски песнички и караоке даже и има некви странни песни дето нещо не ме кефят - примерно "Трите еко кофи"  Sick Пък тея дето ти ги даваш са си класика  Peace
Трябва на пролет като се позатопли да вържем мъжете една вечер вкъщи с дребосъците и ние да се съберем някаде и малко хапка и пийка както си трябва Peace  - тея виртуалните събиранея ...  Whistling Ама за сега няма как  Whistling

Саше, да ти е жива и здрава момата и голяма хубавица да порасне
Айде НАЗДРАВЕ за нейно здраве !!!

боли ме тиквата и не ми се рови за емотикончета и картинки.. сори

# 21
  • Мнения: 1 380
mentina, моля те съдействай да запишем и моят бебок ... аз пиша тук от известно време, но май не съм дала информация - бебе Ясен роден на 2 август 2007  тегло 2600 ръст 46 см термин 13 август 2007

Благодаря.

# 22
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
 Hug

# 23
  • Мнения: 998
Явно, вече в станало традиция вечрното парти  Peace
Аз ще се погрижа за мезетата:


# 24
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ей ме на - изкъпана, свежарка - светя  Flutter  Mr. Green

Радостче, сега ще ви вмъкна с Нелиска  Peace

# 25
  • Мнения: 1 900
Хайде и от мен  Joy

# 26
  • Мнения: 117
Ама Божидара има два зъба, а заблеяната и майка не ги е видяла, Наздраве.

# 27
  • Мнения: 525
Хехе, те да не са от една седмица. Joy
Ребека, честито.  bouquet

А така, смело. Колкото повече папане, толкова повече пиене.. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 998
Ама Божидара има два зъба, а заблеяната и майка не ги е видяла, Наздраве.


 Joy Joy Joy То детото, добре, че не е започнало само да си ги мие вече!  Joy Хайде, ЧЕСТИТИ ВИ ЗЪБЧЕТА! Да не збравиш да й купиш нещо чисто бяло утре! Ще взема и аз да проверя Калинка, че нищо чудно и аз да не съм забелязала  hahaha

# 29
  • Мнения: 243
Ама Божидара има два зъба, а заблеяната и майка не ги е видяла, Наздраве.
А така, каква стана тя - докато се усмихне и се озъби  Mr. Green Да са ви честити зъбчетата, да са много бели и здрави Grinning
Сефте чувам,че се купува нещо бяло  newsm78

Яни задряма и мисля да се възползвам и да забъркам малко мляко с ориз ( известно в някои части на БГ с колоритното наименувание сютляж   hahaha)

Общи условия

Активация на акаунт