Можете ли да правите котката?

  • 19 505
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 19 333
а как като сложиш линк към аватара може да се направи да не се показва името на линка,а примерно друга дума.
както във форума вижте тук

# 76
  • Мнения: 3 316
а как като сложиш линк към аватара може да се направи да не се показва името на линка,а примерно друга дума.
както във форума вижте тук
    а това във форума как се прави   newsm78

# 77
  • Мнения: 2 229
а как като сложиш линк към аватара може да се направи да не се показва името на линка,а примерно друга дума.
както във форума вижте тук

Това изобщо не го разбрах, може ли да обясниш. newsm78

# 78
  • Мнения: 19 333
а как като сложиш линк към аватара може да се направи да не се показва името на линка,а примерно друга дума.
както във форума вижте тук

Това изобщо не го разбрах, може ли да обясниш. newsm78
нали до снимката а,която можеш да си сложиш като аватар в скайп има място,на което може да напишеш нещо или да дадеш линк към някоя песен например.и мисълта ми беше,че вместо да пиша там примернo http://www.youtube.com/watch?v=1odOqFR_K58&NR=1 да мога да напиша Шакира и като кликнеш върху името да се отваря въпросната страница в youtube.
не знам дали се разбра сега.както по-горе вместо да напиша www.bg-mamma.com,пише само тук

# 79
  • Мнения: 3 316


не знам дали се разбра сега.както по-горе вместо да напиша www.bg-mamma.com,пише само тук
     а това как го правиш  newsm78  как  пи6е6 думата на мястото на линка   Crazy

# 80
  • Мнения: 1 270
[url*тук копираш линка]тук пишеш думата, която искаш да се появи[/url] , но вместо * поставяш =

# 81
  • Мнения: 7 723
Нищо не ви вдявам.... Crossing Arms Whistling
Дърпам си темата във фаворити, обаче.... Whistling

# 82
  • Мнения: 19 333


не знам дали се разбра сега.както по-горе вместо да напиша www.bg-mamma.com,пише само тук
     а това как го правиш  newsm78  как  пи6е6 думата на мястото на линка   Crazy

като натиснеш цитат на мнението ми ще видиш как изглежда.Скрита го е обяснила много добре.

[url] излиза като натиснеш втория бутон в долната лента като пишеш мнение.

а за Скайп никой ли не знае??

# 83
  • Мнения: 17 546
Направих си котка и нещо, което гризе молив Mr. Green само дето не вдявам каква им е целта на тези джвъчки. newsm78

# 84
  • Мнения: 893
На мен не ми излиза котка, само молив... newsm78 а съм с последната версия...

# 85
  • Мнения: 3 316
skrita    bouquet  bouquet  bouquet   

B_u_B_u   bouquet  bouquet  bouquet

много ви благодаря   love001

# 86
  • Мнения: 2 495
Помогнете и на мен, плс Praynig
Опитвам се да направя котката ама не ми се получава....с последната версия на Скайп съм...а трябва ли отсрещния да е онлайн Embarassed

# 87
  • Мнения: 2 229
Помогнете и на мен, плс Praynig
Опитвам се да направя котката ама не ми се получава....с последната версия на Скайп съм...а трябва ли отсрещния да е онлайн Embarassed

Не, но ако е инвизибъл няма да ти я види...ти трябва да си я виждаш обаче, пробвай и ще стане. Mr. Green

# 88
  • Мнения: 1 226
Ни котка, ни молив

# 89
  • Мнения: 550
[url*тук копираш линка]тук пишеш думата, която искаш да се появи[/url] , но вместо * поставяш =
ей това не ми се получава, макар че във форума съм го ползвала.... дали бъркам някъде?
skrita, ти пробвала ли си го?

Общи условия

Активация на акаунт