Бебета ЮНИ - 13

  • 12 399
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 130
Ето, още един Божидар!!!!
 
Peace  като гледам православния календар средата на юни не виждам именни дни, един Бисер мъченик ми  излиза  newsm78  но то нищо не се знае  Simple Smile

# 226
  • Мнения: 1
Здравейте,момичета!
Относно имената ни е много трудно.Първият ни син е кръстен на свекърва ми и сега би трябвало да кръстим малкия на моите родители за да няма обидени,но нещо не можем да си изберем име с буквата С , така че приемам предложения.
За течението и аз имам,но моя лекар каза ,че е нормално по време на бременността.
Искам да ви питам как се справяте с болките в гърба и кръста? При мен болките се появиха преди няколко дни и не са постоянни.
Ритничета усещам от около две седмици,но вече са по-силни и през целият ден.
С първата бременност бях качила 29 кг и ги свалих свалих бързо.Този път се надявам да кача по-малко кг,макар че трябва трябва да лежа и почивам.Днес не издържах и в хубавото време излязох малко на разходка,но веднага натоварването си даде отражение.Завиждам благородно на всички ви ,че излизате,пътувате и сте постоянно в движение.
Стига съм ви досаждала,чао от мен!

# 227
  • Мнения: 24
здравейте Моми4ета!!!Аз днес излизах е априлските русенски мами и беше мн хубаво Simple Smile .ЕЙ  Sleeping Beauty ,мн хубаво корем4е ве4е си ли4и Simple Smile .Ама как ти завиждам колко си слаби4ка Simple Smile На вси4ки корем4етата са мн хубави Simple Smile аз моя още не смея да го снимам 4е не ми харесва още Simple Smile.като се пооформи тогава
Simple Smile

Айде стига глупости ве4е от мен Simple Smile Лека ве4ер на вси4ки и весели по4ивни дни!

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 83
   Здравейте момичета!Отдавна преглеждам темите ,които дискутирате тук,интересно ми е,но уви все не ми остава време да пиша.
Всъщност и аз съм бъдеща мама с термин 4.06. Laughing
   И понеже съм от Бургас интересно ми е при кои АГ лекари ходиш katentze

# 229
ЗДРАВЕЙТЕ, МАМ4ЕТА!!!
ЕТО МЕ И МЕН НАЙ-НАКРАЯ! ИСКАХ ПО-РАНО ДА СЕ ВКЛЮЧА, НО ЕДВА ДНЕС ИМАХ ВРЕМЕ ДА СЕДНА ПРЕД КОМПА И СЕ ЗАЧЕТОХ ДОСТА СТАБИЛНО. ВЕ4Е 5 4АСА СЪМ ПРЕД МОНИТОРА И МИ СЕ ДОСПА МНООООООООООООГО...БЛАГОДАРЯ ЗА ТОВА 4Е СТЕ МЕ ДОБАВИЛИ В СПИСЪКА С ТЕРМИНИТЕ Grinning! НА 31.01 6ТЕ ХОДИМ НА ФЕТАЛНА МОРФОЛОГИЯ И НАИ-СЕТНЕ 6ТЕ РАЗБЕРЕМ КАКВО НИ Е БЕБ4ЕТО.СЕГА ВИ КАЗВАМ ЛЕКА НОЩ, ЩЕ СЕ ПОСТАРАЯ ДА СЛЕДЯ ПО-4ЕСТО ФОРУМА И ДА ПИША ПОВЕЧЕ, НО МАЙ, МАЙ ЩЕ СЕ ПОЛУ4И 4АК КОГАТО ИЗЛЯЗА БОЛНИ4ЕН  ooooh!!!!

# 230
  • Мнения: 279
Sunny-bs, добре дошла при нас Hug
Отговорих ти на лични, за да не пишем неща,които не ги интересуват другите!
Пожелавам ти лека бременност smile3525 и здраво бебче!!!

# 231
  • Мнения: 5 713
Сега се сетих за едно име, което много харесвам от малка. Мелания. Звучи ми нежно. Така се казваше една моя съученичка.

# 232
  • Разград
  • Мнения: 377
Добро утро, мамчета! Черпя по едно кафе всички желаещи  food010
Лек и приятен уикенд на всички и само положителни емоции!  Hug

# 233
  • Мнения: 339
Добро утро, мамчета!
maia_a , пиши ме компания за кафето.kaffeetrmker_2

Днес от сутринта е изпекло едно слънчице   Nature Sun With Face  ,направо ми сгрява душата. По-късно  ще си направя една хубава разходка.

Желая ви хубав и усмихнат ден!

# 234
  • Мнения: 194
Добро утро и от мен  Hug Колко хубаво и слънчево изглежда времето навън  Grinning Аз обаче днес няма да излизам, че утре сутринта съм на изпит, а трябва да поуча малко, че съм доникъде. Уф, само веднъж да ми мине, да си почина малко от университета, в който така или иначе ходя от дъжд на вятър  hahaha Днес като по чудо станах в 9 часа  #Crazy Аз дори като съм на работа едва се надигам толкова рано, ама явно последните дни съм си отпочинала добре и сега съм пълна с енергия  Joy

Пожелавам слънчев уикенд на всички тумбачета   bouquet

# 235
  • София
  • Мнения: 391
Здравейте и от мен в тази слънчева събота     Nature Sunny
Да ви се похваля и на мен ми е едно такова слънчево, особено след като вчера видях бебка и всичко й е наред.
Да, нашето бебе се оказа бебка - така че offioly, за мен едни розови гащи моля  Simple Smile
Много съм happy, таткото също, а и всички, на които вече се похвалих. Не че ако беше момченце, щях по-малко да му се радвам, ама сега съм доволна, че ще си имам принцеса и дружка по женски  Heart Eyes
Хайде, пожелавам ви много хубав уикенд и да ви е весело на сърцата  Hug

Последна редакция: сб, 26 яну 2008, 12:05 от bleu

# 236
  • Мнения: 212
Честито розови гащи на bleu Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 237
  • Мнения: 279
Ех, днес всеки е излязъл на разходка май Crazy
И аз! Тъкмо се прибрах и гледам колко пестеливо е писанието във форума Laughing
Времето наистина днес е прекрасно, хайде да се стопля, че да налазим и ние Mr. Green както си знаем....

bleu, честито за розовите гащи!!! Wink
Аз сега отивам да разгледам поръчката за плочките за банята, че пристигнаха  Wink Heart Eyes

# 238
  • Мнения: 133
kory аз се мажа с масло за бюст на "кокона" то е с бадемово олио-някъде тук четох че можело и за корем.ако ти свърши работа ок.

# 239
  • Мнения: 133
ох забравих да питам в по-предна тема-мисля че юни-12 четох че някой пие магнезий.та въпроса ми е за какво се пие той?до сега не съм срещала и просто съм любопитна.лека нощ

Общи условия

Активация на акаунт