Тайната на дългата и здрава коса-26

  • 40 201
  • 513
  •   1
Отговори
# 30
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Преди малко забърках-по една лъжичка тривит.,ракия,оцет,хума,бад.масло,пшен.масло,масло от грозд.семки,5капки масло от чаено дърво и половин лъжичка мед.За първи път слагам мед.След 30 мин. ще отчета резултата.А щях да забравя-сложих и газ.Домочадието е възмутено от неговата миризма Laughing

# 31
  • Мнения: 2 631
Аз тоя път нищо не направих Simple Smile От махмурлук Simple Smile хахаха
Сложих само тривитаминол, бира, по няколко капки оцет, глицерин, рициново масло, масло от жожоба и от грозде.
Ще стоя час и половина. Simple Smile

# 32
  • в.преслав
  • Мнения: 242

# 33
  • София
  • Мнения: 46
Отдавна следя темата. Днес за втори път си направих маската - ад3е, бадемово масло, лимон, прясно мляко и аспирин. Останах мн.доволна!  Hands Clap Тр.да кажа, че и цвета ми не е мръднал (обикновено от разните домашни маски веднага ми се прецаква русото). Мажа си косата САМО в корените и това ми е напълно достатъчно, тя и без тва надолу си е съвсем наред - нито някога е цъфтяла, нито е изтощена и т.н Обаче количеството наистина ми е мааааааалко недостатъчно.Не знам коя съставка да увелича Thinking Някак си ми се струва, че всичко си е в идеалните пропорции...  chef

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 691
И моята коса на втория ден се омазнява след маската ... Simple Smile слагам - тривитаминол, бадемово масло, зехтин, пшенично масло, лимонов сок, кисело мляко , аспиринпонякой път мед......... все още не съм слагала алкохол и газ Simple Smile) мисля си че изпускам мноого и ще ги снабдя.





Anelia85 - ти точно това не можа да разбереш - не съм се съмнявала в съшествуването на тези видове хума нито съмнявала, че са само оцветени а просто изказах нещо като "възмущение" от невежеството на фармацефтите ......




# 35
  • Мнения: 965
Anelia85, четах че не трябва да се прекалява с тривитаминола.най-много 2 с.л. От другите съставки ли да слагам повече?

Правилно си прочела - максимум две суп.л. са напълно достатъчни. Преди да увеличаваш която и да е било от другите съставки, трябва да се увериш, че всичко, което слагаш в маската, има положителен ефект върху косата ти.  Peace Ако искаш да ти е по-мазна смесицата,наблегни на маслата на Икаров, но не прекалено. Да кажем по 1 суп.л. максимум...  Flutter Но гледай все пак да има и някоя изсушаваща съставка, за баланс  Flutter Успех!   bouquet


Аз тоя път нищо не направих Simple Smile От махмурлук Simple Smile хахаха
Сложих само тривитаминол, бира, по няколко капки оцет, глицерин, рициново масло, масло от жожоба и от грозде.
Ще стоя час и половина. Simple Smile

Кафе, ти на това нищо ли му викаш?  Whistling Много са ти добре даже съставките. На мен ми е любопитна единствено бирата - как ти се отразява и оставя ли ти после някаква миризма?  Peace


Beba_bg, браво за резултата  Hug - междудругото не си единствената, която залага тук на прясното мляко  Flutter... и остава доволна. Ако не се лъжа, това беше ти Анастейнджълче  Party  А иначе коя съставка да увеличиш, за да се увеличи и количеството накрая...  newsm78 зависи от това каква искаш да е комбинацията - по-мазна или по-гъста. Ако е първото - една идея отгоре с маслата, които ползваш примерно. А ако е второто, в зависимост от това, от което си доволна - хума, кисело мляко или мед  Peace

# 36
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Аз не почивам и не усещам никакъв отрицателен ефект върху косата си - нито косопад, нито нищо. Сега виждам, че се слагат по 2 супени лъжици в маската, а аз досега съм слагала по 2 чаени, може би това е причината да не се пренасищам.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 691

# 38
  • Мнения: 199
Anelia85, мерси за бързия отговор. ще работя над откриването на съставките за мен. аз сам с изключително мазна коса. мия я през ден и то с мн зор издържам. направо ужас и с тия масла дето се клепотя постоянно още повече се омазнявам.  Sick #Crazy

# 39
  • Мнения: 1 270
Викчето, много ти е хубав блога!
кое по-точно е хубаво?
оформлението - да, но ... правописа  #Cussing out съжалявам, нека не прозвучи грубо или като заяждане, но просто не мога да се сдържа и ще оспамя темата! НЕ МОЖЕ!!! момиче в 7 клас да пише толкова неграмотно /дори и това да е нарочно/ Не го разбирам  #Crazy Не го одобрявам! Не мисля че съм възрастна...не се имам за умна, но не мога да преглътна "омрАзна"; "см"; "наи много"/като съм сигурна, че "й" е изпуснато от незнание.
Никога не бих толерирала подобен правопис. За мен това е шльокавицата, а не изписаните на латиница думи  Crossing Arms
Яд ме е, защото за направата на такъв блог определено се изискват умения, които явно притежаваш, а грамотното писане остава...

# 40
  • Мнения: 965
hasigill, след като ти много мазна косичката, слагай и изсушаващи съставки към маслата в маската, за да балансират комбинацията. От маслата също така това с гроздовите семки регулира омазняването  Peace Билкова отвара от коприва също се отразява положително на мазни косички (ако разбира се ти се правят такива  Mr. Green) А ти иначе какво шампоанче използваш?

Викче, като се появиш ще мога да видя успяла ли съм да ти помогна със снимката?!  Peace  А относно правописа - с малко повече старание всичко се постига  Peace А и ще ти трябва при кандидатстването  Wink 
Доставиха ли ти вече другите масълца на Икаров?  Flutter

# 41
  • Мнения: 4 496
Викчето, много ти е хубав блога!
кое по-точно е хубаво?
оформлението - да, но ... правописа  #Cussing out съжалявам, нека не прозвучи грубо или като заяждане, но просто не мога да се сдържа и ще оспамя темата! НЕ МОЖЕ!!! момиче в 7 клас да пише толкова неграмотно /дори и това да е нарочно/ Не го разбирам  #Crazy Не го одобрявам! Не мисля че съм възрастна...не се имам за умна, но не мога да преглътна "омрАзна"; "см"; "наи много"/като съм сигурна, че "й" е изпуснато от незнание.
Никога не бих толерирала подобен правопис. За мен това е шльокавицата, а не изписаните на латиница думи  Crossing Arms
Яд ме е, защото за направата на такъв блог определено се изискват умения, които явно притежаваш, а грамотното писане остава...

 Целта ми беше друга, далеч от правописа...Грамотността на дамите, пишещи тук, не ме касае. Това е тема за косата. С АМУналиЙ и невИдения нямам време да се занимавам. Whistling Викчето разбра какво имам предвид и посочи източника си. Flutter


косичката,  косички ... А ти иначе какво шампоанче използваш?
Доставиха ли ти вече другите масълца на Икаров?  Flutter

Анелия, всеки път успяваш да ме разсмееш... newsm62

Утре ми е ден за маска. Ще пробвам с прясно мляко.днес съм заядлива

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 01:21 от мис арк

# 42
  • Мнения: 199
Anelia85, сигурно няма шампоан който не сам ползвала вече. те не бяха професионални не бяха и не професионални.   ползвала съм phyto, klorane, loreal profesional от 5 лв. до 55 лв. ефекта е един и същ. сигурно просто косата си ми е такава.иначе си взех маслото с гроздето. слагам и хума ама да видим дано има ефект.

# 43
  • Мнения: 965
Краси... смехът удължава живота  Joy


 hasigill , дано имаш ефект  Peace А иначе кой шампоан на Клоран си използвала? Че аз сега точно си избирам, но до момента насочвам най-много вниманието си към този със сладки бадеми, защото е за фини коси без обем, каквато е моята   bouquet

# 44
  • Мнения: 3 050
Вчера след маската и къпането, забелязах че имам някакви косъмчета точно над челото -както вие го описвате като бритонче... По мои изчисления са около 2,5 см Възможно ли е да е от маската и да са нови косъмчета newsm68
Отделно дето пия вече почти 3 месеца Пантогар Peace

Общи условия

Активация на акаунт