Крихте ли до 3 месец?

  • 5 771
  • 174
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 765
 Не съм крила нищо от никой.Казах на близките ми почти веднага. Те не са 100 човека.
...ако евентуално (не дай си боже) нещо се случи и жената пометне, да не се налага пак да казва на 100 човека за този инцидент, би било още по болезнено и травмиращо за нея.

# 16
  • Мнения: 4 965
От никого не съм крила ...
Изобщо не вярвам в суеверия. А, ако се случи нещо лошо, то едва ли причината би била това, че съм казала на всички.


  bouquet

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
В момента в който си направих теста и излезе положителен, с таткото се раззвъняхме по телефоните и в края на деня всички познати и родителите ни знаеха.А и в службата казах веднага,бях в 5 г.с.Не намирам за нужно нещо толкова хубаво да се крие.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 040
Да, много малко бяха хората, с които споделих веднага. Пвечето научиха след 10 г.с.

# 19
  • София
  • Мнения: 39 771
и аз щом си видях 2-те чертички веднага се обадих на мама и няколко приятелки Simple Smile
Във фризьорския салон в блока козметичката сама позна и напраме ме попита.

# 20
  • Мнения: 745
аз забременях към 10 декемвриняколко дни по-късно отидох на преглед. на родителите решихме да кажем на бъдни вечер.стана страхотен празник!!!

# 21
  • Мнения: 1 477
Не сме крили от никого.Честно казано аз исках да изчакаме поне прегледа при гинеколог.Мъжът ми обаче едвам изтърпя втората чертичка да стане по-ясна.Все пак това е огромна радост. Hug

# 22
# 23
  • Мнения: 6 461
Още като разбрах,че съм бременна казах на всички.
Няма смисъл според мен да криеш. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 555
Аз пък бях на другата крайност. Ако можех, до деветия месец щях да крия.
Чувствах се някак си уязвима и в центъра на вниманието, а това много ме изнервя.
Най-приятно ми беше да кажа на майка ми. На всички други хора по една или друга причина се притеснявах да кажа.
Най-странното беше, че майка ми реагира на новината със "Знам, чудех се кога ще ни кажеш най-после", а бях и аз в 6-та седмица някъде.

# 25
  • Мнения: 728
На родителите казахме още в 5 г.с, но на чужди хора не съм казвала до 3-тия месец, суеверни сме Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 376
Поради здравословни причини(много повръщах), а и бебето не се беше закрепило хубаво   в началото, и не исках да стане нещо и после да обяснявам какво е станало и т.н. Rolling Eyes затова им казахме в края на 3ти месец,но вече всички ни подозираха, само чакаха ние да си признаем Joy

# 27
  • Мнения: 2 614
НЕ съм крила, но не бързах да кажа на всички  Mr. Green, само на майка ми и на свекърва ми  Peace
В интерес на истината, доктора ми каза, да изчакам до 12 г.с. и тогава да кажа....

# 28
  • Мнения: 537
Крих единствено от работодателя, да не би да реши да ме освободи знам ли и аз защо, беше ме страх, там казах след 3-я месец. Но отидох на преглед за първи път в 6г.с. и доктора ми каза, че плода вече има сърдечна дейност. Аз бях така  Shocked Казахме на родителите ми и на 2-3 близки приятели, това си е страхотна новина  Peace Но и аз мисля, че не се крие до 3-я месец толкова от суеверие, колкото, заради това, че има риск от спонтанен аборт /да не дава Бог никому  Praynig/

# 29
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не казахме веднага след като разбрахме,защото имаше проблем и нищо не беше сигурно.След няколко месеца обаче всички бяха много изненадани от новината!

Общи условия

Активация на акаунт