Лоша жена

  • 3 468
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
В пети месец детето е вече оформено..то е вече човек и се намира в матката...В тръбата неможе.
Цветната снимка се прави и без хормони да се изследват. Хормоните може да си пуснеш по-късно...за да видиш цялостно как е състоянието на организма ти.
И понеже тази тема за мен е абсурдна се чудя въобще дали да я оставям.
Грозните реплики тук са забранени.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
И аз мисля, че рисковете след толкова късен аборт са много по-големи.  Но това е само според това, което съм чела. Най-добре попитай лекаря си, защото поне в този подфорум не съм срещала момиче, което да е правило аборт по желание в толкова напреднала бременност ooooh!

# 17
  • Мнения: 668
ами защо просто не напишеш в търсачката "последици от аборт в 5 месец" и ще ти се изясни всичко

# 18
  • Мнения: 2 751
И понеже тази тема за мен е абсурдна се чудя въобще дали да я оставям.
Не съм подстрекател, но ...

на никоя от нас не й е приятно да чете "не беше точно аборт ,а умартвиха детето и го извадиха"  Rolling Eyes

лоша, Нишо лошо няма да си задаваш въпросите, дори и да са глупави. Ама съобразявай се какви ги пишеш.  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 21
И аз подкрепям казаното от Кали!
Не съм съдник на никого, но лоша от постовете ти лъха жестокост, извини ме, но ме потресоха...

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 260
Темата е меко казано отвратителна. В този форум влизат момичета които копнеят за бебе или такива които са вече бременни. Неискам да те съдя за това което си направила, но и ти не ме съди че се чувствам погнусена.
Вземи прочети библиотеката на форума и си подбирай малко въпросите, защото освен ужас будиш и неистов смях. Абе тази девойка май на пързаля.
Как ще объркаш 5тия с 3тия месец? И на училище не си ли била? В 8-ми клас на учат къде се развива бебето. Или може би точно тогава ти си убивала своето и си пропуснала урока.  #2gunfire

# 21
  • Шумен
  • Мнения: 403
това е най-гадната тема.извинявам се но както и много други момичета просто нямам думи...и да твърдиш че с пари всичко е възможно..това е и нагло и жестоко !!! мисля че няма какво повече да с е коментира. и тази тема никък не пасва на нашия хубав и пълен с емоции по бебеправенето форум

# 22
  • Мнения: 93
И аз като всички момичета прочели темата съм възмутена (меко казано).Аз претърпях кюртаж в 8 седмица преди месец,тъй като така желаното от мен и мъжа ми бебе се оказа кухо яйце.Тук във форума търся утеха и кураж,а попадам на подобни изродщини ooooh! И не мога да не си задам въпроса-къде е Господ в цялата тая работа.За едно не си права.С пари може да постигнеш всичко друго,но не и да си купиш здраве.

# 23
  • София
  • Мнения: 587
Мила Хера, вземи я заключи тази тема... Няма да коментирам проблема на авторката - не съм компетентна все пак! НО - прави ми впечатление че се проявяваме от към най-лошата си страна и се чуват доста остри квалификации и обидни думи...

# 24
  • Мнения: 26
Мисля, че имам и аз какво да кажа по тази тема.
 Naughty
/не мислете че се застъпвам за някого, изказвам своето мнение/
Когато прочетохте за тази жена, какво е направила казахте си: Леле каква жестокост, какво безсърдечие.Да така е може и да не е най-правилното решение, но замислихте ли се в какво положение е била, защо е взела такова решение, защо е махнала бебе което вече се е развило. Запитахте ли се какви са причините да стигне до това решение. Мисля че не. Щом жената е решила да сподели с нас значи съжалява за това което е направила. Сега тя иска да има бебе - готова е за него, има възможност да бъде майка. Мисля че не е хубаво така да я нападаме.
Да ви кажа аз влизам от половин година в този форум. Не знаех нищо за бебеправенето. Не знаех как се смята даже овулацията . Не мисля че това е срамно. Аз питах питах и благодарение на вас научих много неща.Вие сте тези които ми давате сили и съвети когато имам проблем.
Но мисля, че както сте се обърнали към мен, към всеки друг който е дошъл тук, мисля че трябва да се постараем и да я изслушаме. Да чуем нейната мъка, която ние не оставихме да изкаже.
Извинявам се за дългия пост.
Пак казвам не защитавам никого.Казвам своето мнение.

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 17:54 от moni4k@

# 25
  • Мнения: 3 453
Единственото, което мога да кажа е, че темата е за заключване! Tired

# 26
  • Мнения: 9 990
Мисля, че имам и аз какво да кажа по тази тема.
 Naughty
/не мислете че се застъпвам за някого, изказвам своето мнение/
...
Да ви кажа аз влизам от половин година в този форум. Не знаех нищо за бебеправенето. Не знаех как се смята даже овулацията . Не мисля че това е срамно. Аз питах питах и благодарение на вас научих много неща.Вие сте тези които ми давате сили и съвети когато имам проблем.
...

Дълго списвах в този подфорум.Все още надниквам подтикната от различни поводи.Често съм изглеждала груба, с риск и сега да изглеждам такава ще кажа едно-съжалявам, но не е нормално човек, посещавал гимназия да не знае елементарни неща?Какво учат днес, биология в 8 клас нямат ли???Там съвсем елементарно е обяснено какво е овулация, какво е цикъл, как се изчислява, как се зачева, полова система и всичко необходимо.Елементарно е.Чудесно е, че някои поне тук се научават.Радвам се, че са отворени за това.Аз самата незнам много неща, разбира се, но елементарните-моля ви, не се излагайте така.
Относно правото на аборт съм се изказвала много пъти.Относно случката с авторката-не съдя, но начина на представяне на историята смятам е нелицеприятна.И не, че желанието ми е да сме саксийни цветя и да не си и помисляме за подобни случки, а защото сме достатъчно големи да пуснем една търсачка и да видим и гледки и последствия от подобен аборт.
Тази тема ме отчая, две момичета имам..... Tired
Хера, помисли дали да не я затвориш наистина.

# 27
  • Мнения: 395
Към авторката.
Виж тук:  http://sdabg.net/page.php?id=article3                     
Отказвам да коментирам, защото не мога да кажа нищо хубаво!!!

# 28
  • Мнения: 9 990
А и смятам, че проповеди също не са нужни Tired

# 29
  • Мнения: 1 335
Смятам, че авторката получи отговори на въпросите си ясно, точно и конкретно още в поста на Хера. С оглед това, че темата играе лоша шегичка на останалите потребителки МОЛЯ МОДЕРАТОРИТЕ да я премахнат.

Общи условия

Активация на акаунт