Търся си мами от Варна за фитнес.

  • 5 244
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 632
Аз съм с 2 ремаркета,и нямам на кого да ги оставям.Единственната ми възможност е след 18 часа на баща им 1 път през седмицата,и после събота и неделя.Ако има мами,които са след този час,аз с удоволствие ще се присъединя.

# 16
Единственната ми възможност е след 18 часа на баща им 1 път през седмицата,и после събота и неделя.Ако има мами,които са след този час,аз с удоволствие ще се присъединя.
Ивка на мен ми е удобно към 18,а и в събота след 14-14,30 съм на линия.Можем да се разберем за другата седмица нещо?! newsm78 Няма ли още някой да се присъедини към нас? Thinking

# 17
  • Мнения: 1 632
Etna2102 идеално.Чакам да кажеш за кога!Хайде мами,включвайте се!

# 18
  • Мнения: 1 929
ами и аз имам нужда от раздвижване и стягане.От 04.02.излизам в отпуск и мисля да взема да се включа.Има кой да гледа малкия,така че к`во му мисля.Бройте и мен от по-другата седмица

# 19
Живанка добре дошла при нас  bouquet. Само че май се делим на 2 групи,едните ще ходим след 18часа(аз и Ивка,засега),а другите през деня.На теб кога ще ти е удобно?Айде с нас  Joy

# 20
  • Мнения: 1 632
Kакво стана бе мацки?За да не се делим на групи ако искате,ние с Etna2102 и който може през седмицата след 18 часа,или който когато може на групички,а събота и неделя всички заедно.Предложения и мнения?

# 21
  • Мнения: 1 929
Живанка добре дошла при нас  bouquet. Само че май се делим на 2 групи,едните ще ходим след 18часа(аз и Ивка,засега),а другите през деня.На теб кога ще ти е удобно?Айде с нас  Joy

през февруари докато съм в отпуск ми е все едно-както се разберем.Но иначе след 18 часа ,защото съм на работа-така че ме пишете към вашата група! Heart EyesЗза съжаление не мога да се включа следващата седмица,че не съм за тренировки Sick

# 22
  • Мнения: 38
Етна може като тръгнете вие след 18 и аз да си променя часа,иначе за сега съм от 10.Само да не е много натоварено.

# 23
  • Мнения: 38
А за събота и неделя ако ще сме всички ще питаме кога е най празно че да ни поберът.Ама аз като ходих да ми прави режима тои ми предлага някакви дни.

# 24
Тази вечер ще се разберем с Ивка и утре сигурно ще се обадим да запишем час(какъв им беше номера   newsm78 -имах го,но сигурно съм го запиляла).Ще се радвам ако ходим заедно,а и нали ти си инициаторката-без тебе за къде?!   bouquetза всички ви

# 25
Колко пъти в седмицата смятате да ходите?
Ще ходим и на сауна нали? newsm03

# 26
  • Мнения: 38
Вчера ходих да си взема хранителния режим и ме записа за вторник от 18.30.Аз им казах че съм събрала една групичка и искаме да ходим през седмицата заедно ако може 18,19ч. и те казаха че трябва да се обадим предварително да ни запишат всичките.То да вземем да си направим една среща и да се уговорим кога ще ни е най удобно на всичките и така да се запишем.Иначе искам да кажа че като си видях режима мисля че ще преяждам даже,ще видим тренировките как ще са.Ами чакам да ми пишете как да стане,само да не сте се отказали вече newsm12Може и по скайпа да ми пишете   ''julijasen''

# 27
  • Мнения: 38
Ехо момичета къде сте?!Телефона на фитнеса е   608 438.А вие май се отказахте  newsm12

# 28
  • Мнения: 1 632
Аз съм тук,и все още в пълна готовност.Моят мъж днес минал от там,и му казали че ако ходим вечер трябва да звъннем поне 2 дни напред,че сега имало доста желаещи.Хайде мами да се разбираме нещо!Колко сме и кога!?

# 29
 smile3525 как сте мами?Жулка ходи ли снощи,как беше? Аз не съм писала,че тия дни една работа ме е налегнала ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт