МАЙчета 2005 (104)

  • 14 607
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 5 526
Тиа, уж беше позатихнала, но от снощи нещо пак се засили. Кашля основно като е буден. Като спи не се дави и не кашля.

# 16
  • Мнения: 920
Тиа, не ви е лесно и на вас...Не става ли с овлажнител за въздух, що така да ставаш по толкова пъти на нощ да вариш вода със сол  newsm78

Със сигурност става стига да имаш  Laughing. Вече кое по-напред да купя се чудя, овлажнител ли, директно инхаратор ли, и двете ли..... но като за начало ще купя АБ  Naughty.

# 17
  • Мнения: 1 101
Куки, честит рожден ден! Ако четеш все още тук, драсни 2-3 реда Hug

Тиа, Дени е пил Калергин, ама в този момент не пиеше Зиртек newsm78 Ама щом са ти казали, че може да ги съчетаеш, действай Peace Дано бързо му минава на Калоянския

Тарталета, и ти действай! Щом го искаш, не умувай. Аз лично предпочитам да работя за мъжа ми, хем парите си остават в семейството, знам че колкото повече работя, толкова повече ще има за семейството, ако детенце се разболее, няма да имам проблеми...абе, по-добре да работя за мъжа ми, вместо да пълня гушата на някой друг. Но пък го има и другия момент, ако стане нещо лошо, наистина оставате без никакви доходи. Пък и ми се струва, че другата работа ти е по присърце Wink Така че отивай на интервютата, пък каквото е писано - ще се случи Hug

Аз пак съм 2 дни подред нощна Crazy Миналата серия беше трудна, особено втората нощна, та сега се стягам - поне вече знам какво е Simple Smile

Лек ден на всички!  bouquet

# 18
  • Мнения: 4 066
Честито на Куки! Да си здрава, щастлива и много обичана!

Сиска, ама много силен старт имаш с тези поредни дежурства! Лека ти пожелавам!

Тиа, наистина е добре да се пият противоалергични в такива случаи.

Гуш, къде е тая пролет, бре... как да я обичам зимата, смотан сезон (когато сме в града)

# 19
  • Мнения: 995
Диана, честито ти помъдряване с най-добри чувства и пожелания!  bouquet
Куки, бъди здрава и щастлива!  bouquet
Днес много се изложих с изследванията на Ава за градината.
При нас беше студен слънчев ден.

Много здраве на всички Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 2 437
Добър ден и от мен  Hug Любомир спря да ака слуз и кръв най-накрая.
Онзи ден идва и супер щастлив, с грейнали очички, кряскащ "мамиии...аках гънетоооо" и ми поднася ено...огромно кълбо чиста слуз с много кръв. Вие не можете да си представите цялата картина...директно ревнах и го похвалих през сълзи, миличкото ми детенце Cry А то не разбира защо мама плаче, като то се е изакало в гърнето  Confused

И премина на ужасна диета, абсолютен глад. Пуснах го на ясла, защото у нас иска да яде, знае какво иска, от къде се взима и не може да разбере защо мама не дава  Confused Та, поне там яде каквото има и няма избор. По случай успеха снощи хапна малко пилешко месо.

Но днес съм по-спокойна. Пожелавам на всички бързо оздравяване  Hug

И чакаме новини от интервюто, нали?  Wink

# 21
  • Мнения: 4 066
Диана, много мъчно ми стана за Любачето, миличкото, ама и за теб...
То след дъжд качулка, ама... нали имахме подобен ад преди две години, Теа с месеци беше така, дадох й пектин накрая и се оправи.

Катка, що да си се изложила? А какво стана с вашата занималня?

# 22
  • Мнения: 2 407
Дианче, не се ядосвай.много неприятно!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 5 526
Дианче,  Hug Горката душица Любачето. А като се похвали, че вече сте захранени с доста неща и аз си помислих, че вече се е оправило детенцето.
Куки, много щастие и любов!  bouquet
Камий, какво стана изби ли тоя зъб, дето мъчеше Ники?
Мартеа, как сте?

# 24
  • Мнения: 4 066
Деспина, благодаря, че питаш. От онзи ден не сме имали произшествие, чук-чук.
Двата й кътника съвсем скоро ще избият. По три кътника от всяка страна горе и долу ли трябва да има за момента, че нещо го изпуснах този разговор, когато беше актуален. Т.е - общо 24 зъба, засега?

# 25
  • Мнения: 2 407
Май да,не ми да ва да видя.

# 26
  • Мнения: 888
Честит Рожден Ден, Кукиbouquet Много щастие ти желаем!
Ксения, Честит Имен Ден, миличка! Hug

Бъди жива и здрава!И много щастие и успехи! Heart Eyes
Колата ми е оправена!Да е здрав девера да помага, като ни го няма таткото!
Болните малчугани да оздравяват! Praynig Praynig Praynig
Гушкам ви всички! Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 2 896
Хора, на нас ни разбиха вх.врата днес - и сме минус три ценни неща - моя лаптоп, едно хилти и едни супер любими обеци на майка ми от корал и злато. Много ме е яд и ми едно такова ... ужасно е чувството, че чужди хора са ти ровили в нещата.


Като се върна назад, за последната година сме имали няколко кражби в семейството:
1. миналата зима откраднаха на съпружето колата /служебна, застрахована естествено/
2. малко след това му откраднаха номерата на новата
3. юли месец щораджиите ни откраднаха цифровия фотоапарат
4. ноември, като бях в Барселона, ми гепиха портмонето
5. вчерашната случка

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 08:46 от Гуш

# 28
  • Варна
  • Мнения: 5 526
Гуш, гадост.  Hug

# 29
  • Мнения: 888
Гуш, много противно наистина!Вратата ви не е ли добра...комшиите нищо ли не са чули...гадна работа...направо да ги  #2gunfire такива!Съжалявам! Sad

Общи условия

Активация на акаунт