Поредната тема на увеличаващата се 59-та немска дивизия :D

  • 14 553
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 817
Мацки, някоя ще си ходи ли до бг скоро? И ако да, кога? newsm78
Пепе, моята позната още не ми е дала тел на спедитори! За това не съм ти писала! Не знам къде се покри това момиче, хем е бременно...

# 16
  • Мнения: 434
Вечка, нещо не ми се връзва летенето ти на 29и и лентичката. Днес се сетих и те мислех целия следобед, да го знаеш в случай че са ти горели ушите.
Я кажи как се чувстваш.

# 17
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Ние си летим на 30.01. в 9.20 сутринта, но до София. Не знам за къде ти трябва информация.

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 099
ЗиМа, споки, чак през март ще е изнасянето, тъй, че има време.

# 19
  • Мнения: 911
Мистик, раzкаzът със съседите ти е направо ферфилмунгсрайф. С удоволствие бих поживяла там, стига да не намирам аz трупа.
Мишка, що да не лети Вечка?
Сърфи, zабравих да ти раzкажа, че миналата седмица zаведох свекърва ми в онzи хубав ресторант и тя остана повече от впечатлена, а и ние пак Grinning

# 20
  • Мнения: 1 610
...баш у Мюнхен съм си, ...Ама още съм на вие с тоя пусти хох дойч Embarassed

Муахахаха!  hahaha Откога в Бавария се говори на хох дойч?  Joy

Добър вечер!
Мистик, по повод отслабването - погледни е красивата мама има една тема"6дена на режим, на седмия потоп". Там "списвам" напоследък. Диетата се издържа. Аз смъкнах за седмица кило. Днес го давам ден свободен- сиреч изядох едно малко парче торта.  Wink

Чико, дай на лични координатите и цените на твоята остеопатка. Моята гинеколожа ме праща при някаква във Форст, ако не оправя на бебето навика да гледа само на ляво.

Майра, вземаш си юбервайзунг от личния лекар или 10 евро и отиваш при дерматолога. Карат те да подпишеш една декларация, че си съгласна с премахването. Огледай се, германците нямат една подута бенка, всичко се реже. Не чакай като мен докато заболи  newsm78/  "So dumm" /

# 21
  • Мнения: 230
Да се включа пак.
Вчера напазарувах розови ританки и бодита за малката. Уж бях покрила всичко, но днес реших да изпера част от нещата и торбата с останалите ританки остана на масата. Щях да я прибера, но не успях, а мъжът ми се върна по-рано от работа. И докато се усетя, той вече питаше какво има в торбата и преди да отговоря вече беше надникнал вътре. Та така, вече знае, макар и по този начин, че ще си имаме дъщеричка.
Иначе, свеки е напазарувала и тя дрешки за бебето. Понеже и тя не иска да знае пола, се разбрахме да купи неща в неутрални цветове. Та днес получихме колета. Преобладават дрешки в "неутрално" синьо. Laughing

# 22
  • Мнения: 185
Здравейте банда,

колета ми до БГ, дето ви се бях оплакала zа него, най-после пристигна. Пътува от 03. Декември до 21 Януари. Голяма иzлагация zа БГ Пост, ни все пак много се радвам, че е дошъл. Въпреки, че коледните пожелания, дето иzпратих вече не са от най-актуалните...

# 23
  • Germany
  • Мнения: 1 262
А пък колета на нашите се върнал обратно в Бг.  Twisted Evil Не ни били намерили и не сме го потърсили  Twisted Evil Ама  ДП ако бяха оставили и съобщение цена нямаха да имат, ама нейсе  #Cussing out #Cussing out

БТВ: за 2-ри път ми се случва да не ми оставят съобщение, предния път след обикаляне по всички пощи в Дюселдорф, стигнах до централната и хванах колета приготвен да го връщат на изпращача Twisted Evil Twisted Evil ама сега не вярвах, че могат да са толкова тъпи и пак да направят същата простотия  #2gunfire
...не за друго ама вътре имаше 2 луканки от любимите ми  Twisted Evil

# 24
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
...баш у Мюнхен съм си, ...Ама още съм на вие с тоя пусти хох дойч Embarassed

Муахахаха!  hahaha Откога в Бавария се говори на хох дойч?  Joy


Риенче, то тоя баварски е като все едно някой ти говори на марсиански. Та за тва викам да е хох дойч, белким малко от малко се разбираме. Мъж ми дето говори пирфектен немски, като бяхме на рожден ден при едни баварци - седя и гледа и вика, е, те тоя език не го разбиргам и тва е ooooh! То като се почне с онова гакане и край. Мен са ме хвърлили направо в дълбокото - уча се в движение, колкото мога да хвана от немския. Познай как се учи в Бавария такова нещо #Crazy
БГ пощите са велики просто. Ние наскоро получихме картичка от починалата наскоро свекърва. Картичката е пътувала 20на дена. Моя мъж изживя ужасен шок като я получихме... Cry Та са удивителни идиоти и едните и другите #Cussing out

# 25
  • Мнения: 7 605
МиШке, наистина, Що да не лети Ве4ка?  newsm78  И аz летях в 5та и 8ма г.с., и то обЩо 5 полета.

Като поръ4ах zа моми4етата от от4етната ми тема от Кидо, бяха раzпредилили артикулите по 2 колета, които тръгнаха едновременно. Единия пристигна, другия го върнали обратно  ooooh!  Велики са, няма Що  Twisted Evil

Имам проблем4е. Милена напоследък е бая крива, каприzна с яденето, каzва ми 4е иска да яде, вадя яденето, тя креЩи АЛЛЕ, иzпада в истери4ен рев и бяга дале4е. Прибирам яденето, тя идва, вика ЕССЕН, питам я иска ли да яде, каzва да, вадя, сцената се повтаря. И така няколко пъти  ooooh! и накрая сяда и си хапва (искам да кажа, 4е е гладна). Това както и да е, но лягането ве4ерта стана съвсем проблемати4но. Абсолютно никаква промяна няма, но тя първо не иска да си ляга, но идва с мен, не е проблем. После 4етем книга, каzваме лека ноЩ на плюШените игра4ки, гасим лампата, гуШкаме се и я слагам в леглото, където тя до 45 минути е zаспала (аz сядам до леглото). Днес оба4е не искаШе да каzва лека ноЩ на приятелите си, а като дойде ред да гасим лампата, се въртеШе в ръцете ми, съпротива един вид. Като исках да я гуШна zа лека ноЩ, по4на да пла4е много жално. Това се zасили като исках да я сложа в леглото. Хрумна ми, 4е може да я е страх от тъмното и zапалих едната лампа, която не е много ярка, но и това не реШи проблема. РевеШе много жално. Вzех я и се успокои, но не искам да я приспивам на ръце. Питах я дали иска да спи с друго животно, тя каzа да, сложих я в леглото zа да вzема животното и така мина номера, беШе в леглото и не пла4еШе (сноЩи пак така). Но си седеШе, говореШе, но откаzа да ляга  newsm78  Ве4е си мислех 4е Ще zаспи в седнало положение, но най накрая легна и zаспа. И zаспа много неспокойно  Thinking  Какво може да е? НиЩо не се е слу4ило, идея си нямам. Има ли такъв етап, в който примерно се страхуват?  newsm78  Въzможно ли е да е от кътниците?  newsm78

# 26
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Tatjana, ние имаме почти същите проблеми Confused На моменти не иска да яде, а за спането ме прави крива. Даже взехме прословутата книга Jedes Kind kann schlafen lernen. Не иска да заспива ако не сме в стаята или не ми държи ръката. Научих се да го приспивам гушнат на леглото до мен и така се полюляваме докато заспи, после го местя в неговото легло. Нощем се събужда с ужасни писъци и не се успокоява около 30на минути. Реве истерично и не познава никой от нас. След това заспива, все едно нищо не се е случвало. Аз в такива случаи гледам да си го полюлея малко и така се успокоява и спира. Все още смучем залъгалка, та като я загуби и се буди да я търси. И аз не знам на какво се дължи това, а тукашното педи не може да ми даде нормален отговор защо е така. Sad

# 27
  • Мнения: 7 605
А при вас от кога е така? Ние до в4ера нямахме проблеми.....
И аz винаги стоя при нея докато zаспи, и ако се буди и пла4е, отивам при нея. Тя се буди мноооого рядко, сноЩи се е будила но бърzо се успокои като вляzох в стаята, да видим днес как Ще е  Thinking

# 28
  • Мнения: 1 817
Гея, питам от любопитство, подбудено от долния ми въпрос  Wink !
Пепе, вие към бг ли ще се изнасяте? newsm78

Абе хора, искам да ви питам нещо! Ама да не ми се смеете  Naughty ! Не знам дали помните, но в предишната тема обещах на една мама да й купя лекарства за детенцете, което е болно от епилепсия, и да й ги пратя. Аз имам празни рецепти от свеки и днес без проблем ги поръчах в аптеката. Утре ги взимам. Обаче бях в пощата и ми казаха, че нямам право да пращам психотронни и опиати лекарства. А пък трябвало да ги пратя с дхл и да попълня какво пращам...За протокола за първи път ще пращам пакет до бг! Та понеже не знам дали тези лекарства са такива, се притеснявам да не ги конфискуват на митницата и майката на детето да не си ги получи!
А дали не е по-добре да се намери някой да ги занесе до бг и от там с куриер за 5 лева? Thinking
Много ще съм ви благодарна, ако някоя от вас се изкаже по въпроса!  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 636
Риен,утре Ще немря номерът и Ще ти го пратя.  Peace
Зима,аz не съм праЩала често колети,но до сега никога не са го отворили нито тук,нито в БГ.Пи6а играчки и така си пристига.Като те е страх zаЩо не пита6 някоя от майките,които скоро Ще си ходят да го вzемат те?Ние чак август Ще си ходим  Sad

Общи условия

Активация на акаунт