Тригодишно диване стана ДЕКЕМВРИЙСКОТО дете

  • 20 186
  • 304
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 390
Мила Шоши, ЧРД!

Много, много здраве, любов и късмет в живота!

# 271
  • София
  • Мнения: 938
Браво на Емката, тя е герой! Радвам се, че всичко е вече зад гърба ви. Излязоха ли резултатите на бебока? Айде, кажи има ли пишок или не  Mr. Green

Подозирам, че и Ванеса се е обзавела с модерния стрептокок. Не спира да кашля. Нищо друго - ни температура, ни сополи, само кашлица....Изпи хиляда сиропа - то не беше Проспан, Бронхикум, АСС, Синекод  ooooh! Онзи ден пак я водих на лекар - нищо на гърдите, зачервено гърло, но няма налепи. Просто се чудя какво да направя. Вечер не може да спи от кашлица.

# 272
  • София
  • Мнения: 2 493
Аз за Лени Кравиц се чудя още... Но ако ходя ще ходим двамата с Мартин може би, защото ако някой от двама ни го харесва то това не съм аз Simple Smile НО мисля да ходя на концерт на Кайли и приемам компания. Разните Металики, KISS и други по-хард май ще ги пропусна...

Айде до довечера. Аз може би към 21 ще изгрея.

# 273
  • у дома
  • Мнения: 708
Мимка, сигурно е коки Sad  На Катето й даваме Синекод - най-добре й действа. И задължително нещо противоалергично, понеже тези сиропи алергизирали - Кларитин, Ауерис нщо подобно беше май.

И още - освен баховата ябълка, която Ванеса не пие? , правя мед с лимон, дълбая черна ряпа и много течности и витамини - там грешка нямаш .. и чакаш.   

oх, Ели, все настръхвам като чета за оперции.  Sick

Супер е,  че Емката бързо се е съвзела, милата, герой е тя!  Hug Дано проблемите от пустата сливица вече са останали в миналото!!
А какво стана с амниото - резултати?

нашето педи ни изписа антибиотик, каза че организмът на детето не може сам да се справи със стафилокока . И нашият е златен .. същия мамка му.

За момента даваме сиропче, ако до 2 дни няма подобрение с кашлицата каза да почваме антибиотика (Аугментин, разбира се).

За момента няма да го давам - ще звъним на Чам, да видим дали само с бахова ябълка ще се размине или с друго.

Крис, как си писахте с Чам - имейл през сайта й? Колко време чака за отговор?  Може ли да ми дадеш координати ако не ти е проблем?

Нели, вярно по едно време доста ми беше накипяло като доказахме лекарството по наша си вина де - но нея я нямаше да помага ...  бях решила да я сменям, ходихме на още 2 интервюта и реших впоследствие, че тя всъщност е по-компетентна за сваляне на профил-а от много други, точно защото е дългогодишен психолог и правилно може да прецени човека срещу нея и да извлече професионално необходимата й информация за определяне на конституционалния тип. Което качество/умение е от ключово значение при определяне на лекарството.
Вече знам какво да очаквам от нея, така че малко или много съм я приела. И дори и да с есъмнявам, на нея вярвам най-много за момента. И на педито, която снощи ме изненада приятно - не обичала да изписва антибиотици, само когато наистина е наложително!   Wink   

извинявам се за чаршафа..

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 11:24 от fastuche

# 274
  • Мнения: 2 567
Браво на Емата! Hug
Приятно изкарване довечера.
Аз пък изчезвам след малко на либовен уикенд. Меткам децата в детския клуб на хотела и юхууу, мързел и секс здравей! Heart Eyes
До скоро! Hug

# 275
  • Мнения: 1 568
Кайлиии Каййлиии! Искаааамм! И Лени мога да уважа! Райче, колко струват билетите?
А на Кайли концерта има ли обявена дата?

Еленце, браво на Емката! Радвам се, че всичко мина без сътресения. Дано да има и очаквания резултат.
За пишката няма да кажеш и това си е ... поне кажи какво показа амниоцентезата...

И Дара пак се разкашля. Много суха, без никакво отхрачване. Спа добре обаче. Ще я видя как ще е след детската днес и ще звъня на чам. Даже ако трябва клип ак кашля Дара ще й пратя.

Диди, ходили сте на 2 други интервюта???!!! Къде, ако не е тайна?

Вече усещам вкуса на мартинито в устата си ...

# 276
  • у дома
  • Мнения: 708
Нелка, точно такава е кашлицата - спиш добре, но има криза докато заспиш. Сутринта отначало си ОК, докато станеш и се размърдаш и после се почва една мъка.

Тео я кара в момента, много е зле, в болнични е, и аз бях 2 дни.

Моля те пиши тук какво е посъветвала Чам, плийз. Аз ще й пиша, но не знам кога ще може д ами отговори.

Другите докторки вече съм ги позабравила беше преди месеци - Георгиева беше едната - педиатър хомеопат. Другата Сотирова, но се отказах от нея след известно проучване.

# 277
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ШОШИ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet
[/size]
/малко на патерица, но от сърце/

Вчера Вальо ме изненада с нов телефон  Heart Eyes

Ние май ще ходим на концерта на Металика, ако цените не са много-високи

# 278
  • София
  • Мнения: 938
Нелка, точно такава е кашлицата - спиш добре, но има криза докато заспиш. Сутринта отначало си ОК, докато станеш и се размърдаш и после се почва една мъка.

Тео я кара в момента, много е зле, в болнични е, и аз бях 2 дни.

Моля те пиши тук какво е посъветвала Чам, плийз. Аз ще й пиша, но не знам кога ще може д ами отговори.

Другите докторки вече съм ги позабравила беше преди месеци - Георгиева беше едната - педиатър хомеопат. Другата Сотирова, но се отказах от нея след известно проучване.

И Ванеса кашля по същия начин. С разликата, че след като заспи по някое време, някъде около 4-5 сутринта пак има криза. Какво ви изписаха освен Синекода, антихистамина и евентуално антибиотика (а Алгументина как го изписа - имахте ми направена антибиограма?). И къде е кока - в гърлото или в носа?

# 279
  • у дома
  • Мнения: 708
Катето няма антибиограма, но аз имам.   Mr. Green Моите към всичко са чувствителни, само към Пеницилин са резистентни.
Аугментина го изписа, понеже таков аимахме в къщи купено от миналото лято стои неизползван  Mr. Green

Освен Синекода и Ауреус-а изписа и някакви таблетки, но не ги помня - ще проверя рецептата , нещо с Е започваше, не е ефизол обаче.
 
Гърлото й е перфектно! Педката се възхити и затова забави антибиотика след 2 дни - няма сополи - никакви други симптоми освен освен кашлицата.

В трахеята били коките, по-дълбоко, но гърдите са чисти , и при мен , и при Катето, и при Тео. 
На Тео резултатът ще е готов в понеделник - 5 дни ги култивират пробите. 

П.С. Излишно е да казвам, че след конституциналнотото онзи ден, при мен има рязко подобрение т.е. почти не кашлям вече. Даже не вярвах че ще ми подейства толкова скоро, след всички болести и лекарства които съм изпила досега през годините. 

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 12:00 от fastuche

# 280
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
И Теди много кашля. Последната диагноза е възпалена трета сливица. Гъбите са се изчистили от гърлото, но са слезЛи на слабините. И при мен от гърдите са ми слезнали надолу.  Освен всичко друго пак се е обострил дерматита, а я мъчат и зъбите. От вчера е на физиотерапия и с един куп лекарства. Милото толкова го мъчат тези болежки, че вече не се смее. Спомням си, че и Габи покрай първия рожден рождения ден беше зле

# 281
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте,
нещо ме мързи много да пиша в последно време, ама си ви чета с интерес.
Ели голям герой е Емката, браво на нея. Laughing
Ние снощи наблягнахме повече на Трифончо, единствената ми изненада беше една валентинка от Вики, в градината са ги правили децата. Laughing
Ама ако ме бяхте осведомили по рано какви са тея пръстени на  DUREX, можеше аз да направя изненада. Laughing
Хейй откъде сте ги завъдили тези коки, успех в трепането и по бързо да минават кошлиците на дечицата.
Ние в началото на седмицата водихме с Деси децата на зъболекар. Аз се притеснявах много защото Вики има на 2 зъбчета черни точици. Но зъболекарката ме успокои че за сега няма нищо тревожно, просто зъбчетата трябва да останат под наблюдение и след няколко месеца да отидем пак да ни ги погледне.
Приятно ви купонясване довечера!!!

# 282
  • у дома
  • Мнения: 708
Марси, коките сме си ги донесли от соломоновите острови  Mr. Green

# 283
  • Мнения: 6 390
Амниото остана по назад покрай Емата  Grinning ама нищо му няма на детето, живо и здраво си е... че даже може да красиво като майка си, и хитро по баща си ... само не разбрах по ДНКто ли го разбраха или просто като са ме видяли що за чудо съм са си го измислили  Crazy Mr. Green
...много шум за нищо излезе цялата работа...

Аз трябва да върна да видя какви са тези пръстени  Mr. Green
Ама Лени в София ли ще идва да пее... защото и в Прага ще пее, ама пусто точно около термина Crossing Arms ooooh! Мартин няма да го припусне, то е ясно... ама аззз Crazy Tired

# 284
  • София
  • Мнения: 938
Ах ти лисицооо, отбягваш умело въпроса.....Добре де, поне кажи Емката красива като баща си ли е или като майка си, за да си направим изводите за новата реколта?  Mr. Green Иначе съм убедена, че чавето на кака си ще прилича  Laughing

С тия кашлици ми писна. Ще взема да си завлека детето до Германия другата седмица. Писна ми вече. За довечера не съм сигурна, че ще дойда, но ще опитам. В неделя рано сутринта летя за Виена, и може и да ме линчуват в къщи, че и тази вечер ще се изпаря. Ще видим, до края на деня ще ви кажа.

Общи условия

Активация на акаунт