Сладкото юнско детенце кикоти се звънко с медено гласченце!

  • 26 006
  • 266
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 356
Дзак и от мен.  food010.Бобсънът ме изрита в 7 ч. още.Уж съм почивка,а трябва пак да ходя на работа. Sick
Бобсънът е станал голям симпатяга,лошото е,че минава наново периодът със истериите.На моменти не се трае.Имаме голям напредък с гърнето.Казва си човекът,когато е вкъщи,само през ноща е с памперс (за сметка на това сменям по 3).Мисля другата седмица да го пусна и на ясла по голо дупе,пък ще видим.Иначе е голям певец.Сега седи на гърнето,взел е един микрофон и пее.

# 16
  • Мнения: 527
Здравейте и честита ни нова темичка! Страхотна е, поздравления Теди  Hug
Честито на Нансето на големи патерици, Нансе, много здраве, щастие, любов и професионални успехи ти желая.
За нощния памперс - не сме го махнали, до тази сутрин винаги го откривах сух, но днес беше пълен  Rolling Eyes Всяка вечер изпиваме по 3 чаши сок, чак се чудех как устисква до сутринта, но пък днес имаше авария. През деня нямаме никакви проблеми, от раз го махнахме още края на август и винаги си казва. Много съм им благодарна на лелите в яслата, те ми го научиха. Аз с тази нова работа нямах никакво време, а и нерви за тази мисия и бях решила, че ще го оставя така да му е гадно и сам да си реши, че памперса му пречи, но хората ми го научиха и съм много щастлива. Темата с тоалетната няма да я коментирам, болна тема ни е, ние се държим докато си правим работата, не иска да сяда на тоалетната и мама развива мускули - трицепс и бицепс.
Снимка ще изпратя, но трябва да го снимам, че на всички сме едни физиономии и усмивки  Crazy
СедМаме, кога ще си идваш насам?
Приятна почивка ви желая!

# 17
  • Мнения: 592
Гледам сте подхванали темата за пампа-та, тати отдавна я махна през деня, докато беше при мен нямаше произшествия - когато се прибра в България спряли и през ноща пампа-та. Аз слагах вечер понеже ме беше страх да не се напишка, но почти винаги беше сутринта суха. Кошарката ни става като детско легълце и преди нова година татко й махна решетките и малкото шомпалче спи на легло вече. Лично мен ме беше страх да не се търкули, но за сега се справят чудесно без дори да омекотяват земята пред леглото Simple Smile
Сополивички сме малко последните няколко дни, повечето от децата в яслата кашлят и са със сополи - явно вирус някакъв има.
Щях да питам - в яслите как обувате децата - при нас лелките ни искат по чорапки - имам предвид без чоропогащник. На мен ми се струва хладно така - не че е студено в яслата, ама май май баща й я оставя по чорапи (3/4) и в нас. Аз все си мисля че е по-добре с чоропогащник Simple Smile ама знам ли и аз Simple Smile уж да не се изнежват - ама последно време все сме сополиви...
Иначе какво друго покрай нас - плануваме лятото да се прибирам - вече едвам издържам много ми липсват моите хора.
Бягам сега да си правя закуска-обяд, че срамота - излюпих се в 11:00 часа  Blush Crazy

# 18
  • Мнения: 1 006
Здравейте,

май пак сте се отдали на разходки и извън-нетни занимания  Wink
Хубавото време ни излъга и нас да излизем, обаче вятърът се оказа ужасен! Пратихме таткото да чака на километричната опашка пред тото-пункта и ние къде-къде, та влязохме в магазин за 1 лв.....от който си излязохме 40 минути по-късно с касов бон на стойност 10 лв......... Laughing Ей, в тия магазини не се научих да устоявам на изкушенията....които два часа по-късно вече за нищо не стават....
Този път Калина (уж да се скрием от вятъра за малко) се сдоби с едно малко пластмасово пони, с панделки на опашката, един пъзел, една книжка за Франклин, пастели (иначе тези вкъщи не ги поглежда), книжка за принцеси......

абе  Laughing Heart Eyes
ужасна прахосница съм  #2gunfire

# 19
  • София
  • Мнения: 2 686
мързи ме да пиша

# 20
  • Мнения: 1 006
Еееееее, срамота!!!! Crossing Arms

# 21
  • София
  • Мнения: 11 701
Да-а-м-м замира ни темичката,ама какво да се прави...!?!Ние сега си организираме срещичка мамите на 4-токласници.Ама да видим дали ще се организираме.
До сега бяха срещи покрай Мели,сега покрай Алекс.
Някой чувал ли е Хотчето,много отдавна не се е вясвала?
Съкровище какво стана с варицелата?

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 22:28 от Ali&Meli

# 22
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Здравейте!

Хайде бе, на никой ли не му се пише  Sad

Хотчето наистина отдавна не се включвала! Какво ли става?

# 23
  • Мнения: 3 698
Здрасти Hug , още не съм пратила снимчици, дано намеря време довечера.За писане-да пиша, Лората става голям нарцис, като някой й каже "Много си хубава", тя отговаря "Да"  Grinning или пък аз като й кажа : "Много си сладка ", тя добавя "И класива" , вчера си лежи в леглото и разсъждава "много съм класива, като плинцеса"  Joy Такива неща.Тук времето е хубаво, ще излезем сигурно след половин час.
В неделя, ходихме до една писта над Кюстендил и Лора и татко й се пързаляха на воля, много беше хубаво и Лорка беше много щастлива, възхищаваше се на снега, защото в града нямаше  Laughing , едва си тръгнахме...

# 24
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Лорката е абсолютен сладкиш! Кукленце! Да я нацелуваш от мен!

# 25
  • Мнения: 3 698
Благодаря, целувки и на вас Hug  Heart Eyes Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 2 686
Нансен, ти само казваш: пишете, пишете, пък ти не пишеш.
Айде, от мен да мине, ще попиша малко.

Чакам си кухната - тая неделя най-вероятно ще я карат, имах проблеми с аспиратора - поръчах по-голям на ширина, но го върнахме, сега чакаме по-малкия. Имаме да си купуваме разни лампи, както и мивка с батерия.
Галя, ти купи ли си печка и хладилник?

Побърках се с тоя четвърти февруари - вече втора нощ сънувам как кандидатствам онлайн - хахаха, луда работа.
Отгоре на всичко компа почна да се рестартира как му скимне, та май ще кандидатстваме с кумата от интернет клуб.
Освен това съм на вълна Хари Потър и си препрочитам книжките, а и гледахме последните 2 филма, та тая нощ сънувах, че хващам черния лорд в буркан и го лепя с книжна лепенка. Луда работа, кво да ви кажа.

Освен това пия пак антибиотици - аман вече, щото нещо частта УНГ ми изневерява.

Керкезелът е добре, но иска 100 % внимание (с изключения, разбира се), а мен нещо напоследък ме тресе нервата. Искам вече да я давам на детска градина, като се опитвам някакси да я потготвя за това. Поне като че ли почна да свиква, пупу, да я оставям по бабите. Имаше един период, дето само като чуеше, че отиваме при баба и и почваше да заема отбранителна позиция. И все иска да я гушкам - това има ли го при вашите деца? Иначе все ни повтаря колко много ни обича.





# 27
  • София
  • Мнения: 2 164
Ще пиша тези дни!
Не съм ви забравила!
Много ми е натоварена програмата!
 Hug Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 3 698
Леле Хотче, много се затъжихме за теб, бе човек Heart Eyes , хайде смести 20 реда в програмата си  Praynig и нацелувай Емма от всички  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 11 701
Ще пиша тези дни!
Не съм ви забравила!
Много ми е натоварена програмата!
 Hug Heart Eyes
Хайде,щото щях да ти звъня вече...ако не си забравила коя съм  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт