Сладкото юнско детенце кикоти се звънко с медено гласченце!

  • 25 995
  • 266
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 356
Аз тези дни много-много не мога да се добера до компа,щото Боби гледа на него нова серия на Мечо Пух

# 31
  • Мнения: 1 006
Ще пиша тези дни!
Не съм ви забравила!
Много ми е натоварена програмата!
 Hug Heart Eyes
Хайде,щото щях да ти звъня вече...ако не си забравила коя съм  Wink.

Хубаво е да имаш на кой да звъннеш.......при последното прецакване на телефончето ми отиде целия указател на кино..............тъй че..........мнооооооооооого гадна история е сега

# 32
  • Мнения: 1 006
Сънчо, не съм си купила..............не можах да реша, а и идеята беше да го направим сега, та уж да спестим увеличение някакво след 31 януари.....
 Thinkingама като ви кажа, че сега сме в обзаведена квартира, а купуването на наше жилище не е ясно кога ще се случи, реших, че няма голям смисъл да  ги държа в кашоните и да им тече гаранционният срок.......


 Crossing Armsабе такива общо взето..... newsm78

# 33
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
Какво да Ви кажа, какво да Ви кажа newsm78

Съкровище, а кюто пазиш ли си? Там питай за тел. номера Wink

# 34
  • Мнения: 1 006
Тц,

 Embarassed

с ново пс съм, а тефтера с регистрации и пароли не мога да го намеря (достатъчно малък е)....само скайпа, че него го помнех


Абе, не искам да си спомням детайлите, че........бяс ме хваща и ми пука нещо ушенцето, даже и ме боли...

# 35
  • Мнения: 592
Как ви се зарадвах сладурки само да знаете - вие цяла страница почти ще изпишите днес Simple Smile Болните бързо да оздравяват - нашта мишка на бабин дом 1 седмица - баща й не иска да я пуска на дом че повечето дечица болни, а нали скоро имахме проблеми с високата температура и тати даде почивка една седмица от яслата. Нищо повече не знам - не съм я виждала 5 дни вече и ми е много мъчно - надявам се тези дни да успеем да се видим в скайп-а.
Хотче и на мен ми домъчня за теб мила - цунки на Емма.
Сети - малката кукличка правилно разсъждава - принеската тя сладка  Heart Eyes Hug
Сега малко ще поджуркам тук по работа и после лягам да спя, че умирам за сън.
Приятен ден милички.

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 04:48 от SadMamma

# 36
  • Мнения: 592

Другите да не ослушват  Crazy Mr. Green - чакам на flashjune@abv.bg - разбира се ако нямате нищо против  Hug

# 37
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Тединка, страхотно е флашчето, много хубави дечицата. Поздравления за идеята.

Ама гледам много майлко мами са пратили снимки.

# 38
  • Мнения: 385
Здравейте !!!
Теди, много сладко е станало флашчето Simple Smile И аз ще пратя снимки, но не съм сигурна, че имам тук в работата. Трябва да потърся Simple Smile. Поздравления и за темичката  Hug
Бети Simple Smile Уби ме с този Хари Потър Simple Smile Подсети ме, че последната книга съм я чела само на англииски и трябва да си я купя и на български. Един вид в разход ме вкара Simple Smile
Лорката е много права Simple Smile Красива е като принцеса Simple Smile . Сети, остави тези диети, както е казала Инес, ще вземеш да изчезнеш.
Ние сме добре. Ники май го мъчат последните зъбки, защото ми каза, че го боли устата  Thinking. Иначе е голям чешит, много се смееме с него Simple Smile. Сега е на вълна заповедна форма на изразяване. Например: "Икам да додеш тук, мамо. Икам да додеш казах!"  hahaha . Откъде ги учи тези неща незная.
Чао за сега от нас, много целувки на всички дечица и нови бебоци Simple Smile

# 39
  • Мнения: 3 698
Привет Hug ,
днес трябва да намеря няколко секунди да пратя и аз снимчица, флашчето нещо не ми се отваря...
Рали от диетата до сега нищо не съм свелила, въпреки, че я спазвам, май няма да изчезвам  Grinning
Голям сладур е Ники, да го слушате, ей...Не знам откъде ги научават нещата, Лора пък казва "Искам да дойдеш веднага !"А вчера направо ме изуми като каза :Сълби ме лъката, дай ми палички " Shocked , не знам откъде го е чула.

# 40
  • Мнения: 592
Много големички ми се струват дечицата - и то не само че ми се струват, а е така. Сладуранчета  Hug
Започна да се пълни албума Simple Smile радвам се че ви харесва Simple Smile Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 516
БРАВО ТЕДИ, супер си го направила, всички какви са сладурчета и големи вече пу-пу да са ни живи и здрави!

# 42
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Здравейте, мацки!
Илияна, честита ти радост!Нека Александър расте здрав, спокоен и усмихнат за радост на всичките си близки! Heart Eyes
SadMamma, поздравления за оформлението на темата и идеята за снимките!  bouquet
Много са сладки дечицата!Умилих се като видях как са им се променили физиономиите - вече са млади дами и господа. Simple Smile Да са ни живи и здрави!

При нас всичко е наред. Не ми остава време за форума, за съжаление. Васил вече се държи като голямо дете - любознателно, закачливо и игриво. Със сестра си, си пасват много добре и дълго се забавляват заедно, без да изискват моето внимание.
Мен ме тресе първолашка треска Crazy. Днес ще подавам молба в бъдещото училище на София. В тази връзка, ЕлиТ, как се справя твоят първокласник?

Целувки на всички малки и големи! Hug

# 43
  • Мнения: 592
Лелеееееееееееее колко много са порастнали дечицата наистина - Мели едва я познах Simple Smile страхота косичка, Сети и Лоричка е къдравелка  Hug Heart Eyes

Ако знаете Александър колко е сладък - току що разгледах албумчето на Илиянчето - много сладки са - много хубави снимки - не посмях да взема снимки от там да сложа във флашчето - да не би Илиянчето да има нещо против - но при първа възможност да прати ако няма нищо против  Hug

# 44
  • Мнения: 3 698
Теди, благодаря, че си включила и Лори  Hug
аз на единия комп не можех да видя снимчиците, но вчера от другия ги изгледах-прекрасни са ни дечицата, да са живи и здрави, много са пораснали, направо такова щастие ме обзе докато ги гледах ... Heart Eyes
Теди, страхотна си, много хубаво е станало клипчето!!!

Общи условия

Активация на акаунт