Сладкото юнско детенце кикоти се звънко с медено гласченце!

  • 26 031
  • 266
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 698
Слънчев ден и от мен  Hug и благодаря за пожеланията  Heart Eyes !
Бързо да се оправя Мели, понякога просто не става без АБ.Целувки, а в сряда да потвърдят, че е здравичка  Hug !

# 241
  • София
  • Мнения: 2 164
Мила Лорка, Честити Три Годинки! От сърце ти желая много здраве, весели детски игри и много усмивки! И да си все така слънчева, лъчезарна и сладко бърбореща  Crazy! Heart Eyes

Сети, мила, честит празник, макар и със закъснение   bouquet Срамувам се, че не се сетих и не е извинение, че в момента съм адски натоварена  Embarassed. Много ми е мъчно, едно време се надпреварвахме кой да й честити пръв  Confused.......

С новата глава, тя е стара вече  Mr. Green, нямам още снимка и докато се снимам сигурно ще я променя пак. Имам снимка от края на декември, пак е нова за вас, но вече не е актуална  Laughing

Инес,
бързо оздравяване на Мели  Hug Тя тръшка ли се още? Ти ходиш ли на работа или само митарстваш из магазините  Mr. Green

# 242
  • София
  • Мнения: 11 790


Инес,
бързо оздравяване на Мели  Hug Тя тръшка ли се още? Ти ходиш ли на работа или само митарстваш из магазините  Mr. Green

Е-е-е ти нищо не каза...!Не знаех,че съм изградила такъв образ пред теб.Понякога се налага човек и по магазините да митарства,особено ако ходи на работа.
Мели продължава да се инати,но основно пред мен.Пред баща си не смее.

# 243
  • София
  • Мнения: 2 164
Ей ми старата глава. Новата ще гледам да я снимам тези дни преди да я променя  Mr. Green Качих и две три снимки на "китаристката", да не е без хич:)



Инес,
бързо оздравяване на Мели  Hug Тя тръшка ли се още? Ти ходиш ли на работа или само митарстваш из магазините  Mr. Green

Е-е-е ти нищо не каза...!Не знаех,че съм изградила такъв образ пред теб.Понякога се налага човек и по магазините да митарства,особено ако ходи на работа.
Мели продължава да се инати,но основно пред мен.Пред баща си не смее.
Образът е изцяло положителен  Hug Ти да не се обиди нещо  Thinking

# 244
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 260
ЧЕСТИТ ТРЕТИ РОЖДЕН ДЕН НА ЛОРКА  bouquet
Сети, извинявай, че чак сега се сещам Embarassed

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ДАРЕНА  bouquet
Пак на патерица Embarassed

Честит празник и на всички, които съм изпуснала Hug

Съкровище, какви подробности искаш? Пусни си скайп/кю и ще отговарям Wink

# 245
  • Мнения: 1 006
Дзак!
 Mr. Green

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 19:54 от Съкровищница

# 246
  • София
  • Мнения: 2 708
Леле Сети, съвсем ми е избягал от ума РД на Лора, въпреки че никога няма да забравя оня смс дето прати като ни изчезна от погледа. Да ти е жива и здрава, много щастливо детство и във всичко да успява.

И на Теодорките Честит имен ден, да сте винаги здрави и щастливи. Бубано, щях персонално да ти звъня, обаче програмата в събота беше: куклен театър, имен ден, детски рожден ден (детски клуб Нескуик в НДК е ГОЛА ВОДА), имен ден. Та не сколасах.

Дари какъв празник е имала? Да не празнува на Тодоровден? И от мен най-добри пожелания.

Вили, вече си имам нова кухня. Не съм я снимала още, защото чакам майсторо да оправи една врата дето я е объркал - това ми е големия проблем на мен - не е предвидил, че като се отвори миялната и опира в страничните панти на шкафа. Та сега на хубавата кухня седи грозната миялна на 100 години, която по принцип е за вграждане, но е толкова стара и грозна (но пупу работи си добре), та затова я скрих в шкаф. Сега остава рокади по местенето - пианото в бъдещата стая на Ивайла, както и старото ми легло, от там бюрото в нашата стая, нов диван в хола, купуване на лампи и килими и много работа по въпросната бъдеща стая, а именно: къртене на плочки (защото там нали беше кухня), изолация на външната (към стълбите) стена, може би укрепване на балкона, боядисване, обзавеждане и т.н. Въобще край няма, но вече е прилично да се живее - имам хол готов за балове - 2 стаи, едната преходна само паркет. Елате да потанцуваме.

Илиянче, браво че ще дойдеш, тамън да се организираме покрай теб да се видим всички. Да пишеш кога идваш.

# 247
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Сънчо, раздуй как преустройвахте апартамента, че ми е много интересно. Кое на какво направихте, и какво е разположението?

# 248
  • Sofia
  • Мнения: 576
Здравейте момичета.

Честит Рожден Ден на Лора! Пожелавам й да радва мама и тати и най-хубавите неща да й се случат!

Аз бая съм по изгубила дирите ви тези дни, но миналата сряда внезапно загубих майка си. В събота мъжът ми беше именяк и изпращахме мама.

# 249
  • Мнения: 592
Преси приеми моите най-искрени съболезнования за загубата ти. Много е тъжно мила - бъди силна. Прегръщам те. Не знам дали е подходящо да ти честитя и именника - но нека ти е жив и здрав и много да ви радва и да се обичате.

http://www.youtube.com/watch?v=VRsJlAJvOSM

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 15:12 от SadMamma

# 250
  • Мнения: 1 698
Преси, моите съболезнования миличка. Не знам какво друго да кажа Sad

# 251
  • Мнения: 3 698
Преси, моите съболезнования, прегръщам те и ти съчувствам  Cry !

# 252
  • София
  • Мнения: 11 790
Преси моите съболезнования!Ако можеш бъди силна заради Косара.
Бог да я прости майка ти! Flowers Rose

Виртуална прегръдка от мен.

# 253
  • Мнения: 3 698
Искам да помоля Софийските мами нещо...върти ми се в главата, че някоя от вас живееше или работеше около Алабин - Сънчо, Нансен или  Thinking , ако някой има път натам да го помоля нещо да ми провери в един магазин.Ще съм благодарна  Hug .

# 254
  • Мнения: 516
Ооооооооо мила Преси, бъди силна съболезнования за майка ти, сигурно боли много.  Hug  Такива рани бавно заздравяват но горе главата имаш си детенце което има нужда от своята майчица Hug Целувки на Косара!

Общи условия

Активация на акаунт