Относно турнето на Bon Jovi?

  • 2 243
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
С мъжа ми решихме да отидем на концерт на Bon Jovi в Германия. Днес се разтърсих за информация в кои градове точно ще има концерти и решихме да отидем на този в Берлин на 24.05.2008 г. Мъжът ми се обади на негов приятел, който живее там, но момчето каза, че концертът на 24.05 е в Мюнхен. Сега и аз като погледнах наистина в някои сайтове излиза, че е в Берлин
http://www.ticketnest.com/categories/Bon-Jovi/Bon-Jovi-Berlin-BE/index.php
http://www.ballparks.com/tickets/concerts/bon_jovi_tickets_berlin.htm
http://tickets.mycityrocks.com/ResultsGeneral.aspx?kwds=Bon+Jovi … piastadion+Berlin
а в други излиза, че е в Мюнхен http://www.soldouteventtickets.com/ticket/50559/bon-jovi
http://www.showtimetickets.com/eventInstance.do?id=859013&method=load
Навсякъде пише, че е на Olympiastadium, а той нали е в Berlin, а Olympiapark е в Мюнхен. Най-странното е, че става въпрос за една и съща дата - 24.05.2008
Сега не мога да разбера ще има ли концерт в Берлин изобщо или да се ориентирам към друг град.

# 1
  • Мнения: 6 998
Погледни в официалния сайт на Бон Джови. И за всеки случай пиши на администраторите или контактите, те ъпдейтват.
Завиждам. Снимки после, моля Grinning

# 2
  • Мнения: 3 880
Според немските сайтове за билети, концертът е в Мюнхен, а не в Берлин:
ето тук например
(в Мюнхен също има Олимпиащадион)

# 3
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Погледнах в официалния сайт на Бон Джови и концерта си е в Мюнхен. На колко километра от Берлин е Лайпциг? Защото сега тази идея ми се заформя.

# 4
  • Мнения: 3 880
На колко километра от Берлин е Лайпциг?
200

# 5
  • Мнения: 2 185
Аз ще се опитам да го видя във Флорида или Атланта, но не знам със сигурност дали ще съм в САЩ по това време, ако не ще си взема билети за Барселона. Само да не падна от 2 стола на земята  Laughing .Направи ми впечатление че билетите в Европа са доста по-евтини.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 375
Моите билети за тази дата са за Мюнхен.

# 7
  • Мнения: 799
По схемата "един познат, който работи в този бизнес, каза" разбрах, че се водели преговори за концерт в България. Но след като вече е обявен маршрута на турнето, сигурно нищо не е станало. Или ако стане, ще е нещо инцидентно като Мерилин Менсън (концертът му в София не беше обявен в официалния списък на градовете от турнето).
Но все пак надеждата умира последна  Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 2 623
Еххххх наистина надеждата умира последна.
Още ги чакам  Hug И както съм се зарекла
дойдат ли, и 200 лв да е билета съм на първия
ред до сцената   bouquet

# 9
  • Мнения: 2
За какво изобщо ще ходиш в Германия? 'ми те и тук ще дойдат.

# 10
  • Мнения: 10 758
За какво изобщо ще ходиш в Германия? 'ми те и тук ще дойдат.
надай се Wink
И аз искам да дойдат, ама нъцки Cry

# 11
  • Мнения: 2
За какво изобщо ще ходиш в Германия? 'ми те и тук ще дойдат.
надай се Wink
И аз искам да дойдат, ама нъцки Cry
ше дойдат...ай на бас!

# 12
  • Мнения: 6 998
Хубав татко, я думай какво знаеш!
Вече в две теми си твърдо убеден...Надявам се да ти го комуникира някой от СМЕ , а да не ти го говорят звездите... Laughing

# 13
  • Мнения: 10 758
За какво изобщо ще ходиш в Германия? 'ми те и тук ще дойдат.
надай се Wink
И аз искам да дойдат, ама нъцки Cry
ше дойдат...ай на бас!
ракията е от мен Wink

# 14
  • Мнения: 2
Хубав татко, я думай какво знаеш!
Вече в две теми си твърдо убеден...Надявам се да ти го комуникира някой от СМЕ , а да не ти го говорят звездите... Laughing
имам сериозна връзка в Ентърпрайсиз-а Wink ама когато имам всичкото инфо - тогава ше споделям!

# 15
  • Мнения: 3 423
Не, Фрос, няма да е в Берлин концертът.

# 16
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Това ще е голям майтап да отида в Германия на концерт, а те да дойдат тук  Joy
хубав татко, ако имаш някаква информация казвай, че да не си купувам билети, макар че нямам нищо против да отида на една кратка екскурзийка до Германия.
Аз като гледам къде ще са им концертите, изобщо нямат намерение да идват към Източна Европа, но знае ли човек.

# 17
  • Мнения: 23 115
Това ще е голям майтап да отида в Германия на концерт, а те да дойдат тук  Joy
хубав татко, ако имаш някаква информация казвай, че да не си купувам билети, макар че нямам нищо против да отида на една кратка екскурзийка до Германия.
Аз като гледам къде ще са им концертите, изобщо нямат намерение да идват към Източна Европа, но знае ли човек.
Ние така ходихме до Милан да гледаме Джордж Майкъл,а той после дойде в София. Simple Smile
Кога е концерта на Бон Джови в Барселона?

# 18
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
В Барселона е на 1 юни. Аз снощи и за там проверих вариантите, но ми излиза колкото да отида до Германия, а в Барселона съм била. На мен ми се иска да съчетая приятното с приятното, т.е. концерта с кратка екскурзийка  Wink

# 19
  • Мнения: 1 243
И аз вече за кой път чувам от разни познати, които уж имали връзки, че Бон Джоуви ще идват в БГ. Сега се водели преговорите за дата и условията. Дано да е истина! Laughing

# 20
  • Мнения: 2 553
И аз вече за кой път чувам от разни познати, които уж имали връзки, че Бон Джоуви ще идват в БГ. Сега се водели преговорите за дата и условията. Дано да е истина! Laughing

Наистина ли  Party Party Party Ей, дано си права!
Аз писах mail на СМЕ по повод европейското турне и дали има шанс да дойдат до България, но за сега ми отговориха, че няма такива планове ...  Thinking

# 21
  • Мнения: 5 622
Брей, мойта дружка как още не се е разписала в темата, не знам  Crazy

И тя се кани да 'оди в Джърмани на концерт, а на мен ми се ходи просто до Германия, не държа на концерта, та се чудя дали да не отидем двечките- аз по магазините, тя по концерти   Flutter  Joy

# 22
  • Мнения: 7 837
След като слушах Lost highway, разбрах какво имаше предвид един от водещите е местното рок-радио, казвайки, че няма да пусне Bon Jovi, дори под заплаха от уволнение. Много кънтри албум, много не рокаджийски. Жалко...

Все пак, пожелавам приятни емоции на отиващите на техните концерти. Купонът до голяма степен си зависи от вас  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 10 277
kotio mu e pochitatel da otide da go gleda zadylvitleno. mnogo iako shou prawi. minalata godina hodihme na koncert kato beshe w Chicago-ne mojete da si predstawite kakwo beshe-4 chasa pia i skacha toia chowek bez 5 min. pochiwka i bileta beshe $45. Neshto neweroiatno, ne moze da se opishe. Predpolagam che i w Ewropa shte go naprawi pak taka. Mnogo e iako nepropuskajte

# 24
  • Мнения: 2 255
Е,стига бе,Кейси.Те са си насмогнали на мастрафа,защо да не направи и малко друга музика.Как ще разберат реднеците за него/тях/групата?Човекът се раздава на концерти.Страхотни са.А и гарантирам,че при все промотирането на последния албум,няма да останат неизпяти добрите стари хитове.Дай хард феновете,си остават такива.Едно залитане в жанра е позволено,хеле пък ако е на Джон Бон Джоуви."Lost highway" не е баш от най-долната чалга  Mr. Green
 На феновете,и нахъсалите се да отидат на концерт-весело.Очакват ви най-малко 2 незабравими часа(а те понягога се отплесват и по повече)!И дано да отскочат и до България.

# 25
  • Мнения: 3 405
А дано да отскочат!
Който получи коректна информация за концерт в България най-напред на мен да пише Simple Smile

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 07:29 от Анджелина

# 26
  • София
  • Мнения: 2 623
А дано да отскочат!
Който получи коректна информация за концерт в България най-напред на мен да пише Simple Smile

И на мен  Party

# 27
  • Мнения: 6 998
И на мен Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 185
Подозирам и аз че може да дойдат, чувам разни такива непотвърдени информации, сега се зарадвах, като го прочетох и тук. Според мен това че календара на турнето е направен и едва ли ще се промени не е съвсем достоверно, тъй като той вече беше променян няколко пъти, тъй че да стискам палци скоро да видим и България включена.
Съгласна съм, че последния албум не е на нивото на останалите, но Бон Джови ако ще и хитовете на Лепа Брена да изпълняват, просто няма да ги пропусна, а и съм сигурна че ще зарадват феновете и с парчета от предишните албуми.

# 29
  • софия
  • Мнения: 3 417
ОХ!ДАНО!!! Praynig

# 30
  • Мнения: 7 837

Малко крайно ли прозвуча  Laughing
Естествено, че ще направят шоу.
На мен обаче не пречи да ми е тъжно. Няма да има повече стил ала New Jersey или Slippery When Wet и ние няма да сме на по 16... Рокаджиите остаряват, поумекват и музикално.

п.п. Добре че те послушах и го взех от библиотеката. Маса музика си купувам, ама за този албум щеше да ме е яд.

# 31
  • Мнения: 32
Аз откога ги чакам да дойдат в Гърция, но само Скорпионс идват всяка година тук. Незнам защо не иват на Балканския полуостров, сигурно малко пари им предлагат.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 757
но Бон Джови ако ще и хитовете на Лепа Брена да изпълняват, просто няма да ги пропусна,

 smile3521

И аз тъй.

# 33
  • Мнения: 2 185
Айде честито  Party
Цитат
Незабравимо лято с Металика, Кис и Джон Бон Джоуви


Концертите са на 25 юли и 16 май, за Бон Джоуви щели да съобщят допълнително; "Нооти бай нейчър" идват на 2 март

http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1161390

# 34
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Там сме!

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 08:35 от iva_top

# 35
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Ами ще поизчакаме с купуването на билетите, пък може и наистина да дойдат.

Общи условия

Активация на акаунт