Относно турнето на Bon Jovi?

  • 2 247
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Не, Фрос, няма да е в Берлин концертът.

# 16
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Това ще е голям майтап да отида в Германия на концерт, а те да дойдат тук  Joy
хубав татко, ако имаш някаква информация казвай, че да не си купувам билети, макар че нямам нищо против да отида на една кратка екскурзийка до Германия.
Аз като гледам къде ще са им концертите, изобщо нямат намерение да идват към Източна Европа, но знае ли човек.

# 17
  • Мнения: 23 274
Това ще е голям майтап да отида в Германия на концерт, а те да дойдат тук  Joy
хубав татко, ако имаш някаква информация казвай, че да не си купувам билети, макар че нямам нищо против да отида на една кратка екскурзийка до Германия.
Аз като гледам къде ще са им концертите, изобщо нямат намерение да идват към Източна Европа, но знае ли човек.
Ние така ходихме до Милан да гледаме Джордж Майкъл,а той после дойде в София. Simple Smile
Кога е концерта на Бон Джови в Барселона?

# 18
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
В Барселона е на 1 юни. Аз снощи и за там проверих вариантите, но ми излиза колкото да отида до Германия, а в Барселона съм била. На мен ми се иска да съчетая приятното с приятното, т.е. концерта с кратка екскурзийка  Wink

# 19
  • Мнения: 1 243
И аз вече за кой път чувам от разни познати, които уж имали връзки, че Бон Джоуви ще идват в БГ. Сега се водели преговорите за дата и условията. Дано да е истина! Laughing

# 20
  • Мнения: 2 553
И аз вече за кой път чувам от разни познати, които уж имали връзки, че Бон Джоуви ще идват в БГ. Сега се водели преговорите за дата и условията. Дано да е истина! Laughing

Наистина ли  Party Party Party Ей, дано си права!
Аз писах mail на СМЕ по повод европейското турне и дали има шанс да дойдат до България, но за сега ми отговориха, че няма такива планове ...  Thinking

# 21
  • Мнения: 5 622
Брей, мойта дружка как още не се е разписала в темата, не знам  Crazy

И тя се кани да 'оди в Джърмани на концерт, а на мен ми се ходи просто до Германия, не държа на концерта, та се чудя дали да не отидем двечките- аз по магазините, тя по концерти   Flutter  Joy

# 22
  • Мнения: 7 837
След като слушах Lost highway, разбрах какво имаше предвид един от водещите е местното рок-радио, казвайки, че няма да пусне Bon Jovi, дори под заплаха от уволнение. Много кънтри албум, много не рокаджийски. Жалко...

Все пак, пожелавам приятни емоции на отиващите на техните концерти. Купонът до голяма степен си зависи от вас  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 10 301
kotio mu e pochitatel da otide da go gleda zadylvitleno. mnogo iako shou prawi. minalata godina hodihme na koncert kato beshe w Chicago-ne mojete da si predstawite kakwo beshe-4 chasa pia i skacha toia chowek bez 5 min. pochiwka i bileta beshe $45. Neshto neweroiatno, ne moze da se opishe. Predpolagam che i w Ewropa shte go naprawi pak taka. Mnogo e iako nepropuskajte

# 24
  • Мнения: 2 255
Е,стига бе,Кейси.Те са си насмогнали на мастрафа,защо да не направи и малко друга музика.Как ще разберат реднеците за него/тях/групата?Човекът се раздава на концерти.Страхотни са.А и гарантирам,че при все промотирането на последния албум,няма да останат неизпяти добрите стари хитове.Дай хард феновете,си остават такива.Едно залитане в жанра е позволено,хеле пък ако е на Джон Бон Джоуви."Lost highway" не е баш от най-долната чалга  Mr. Green
 На феновете,и нахъсалите се да отидат на концерт-весело.Очакват ви най-малко 2 незабравими часа(а те понягога се отплесват и по повече)!И дано да отскочат и до България.

# 25
  • Мнения: 3 405
А дано да отскочат!
Който получи коректна информация за концерт в България най-напред на мен да пише Simple Smile

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 07:29 от Анджелина

# 26
  • София
  • Мнения: 2 623
А дано да отскочат!
Който получи коректна информация за концерт в България най-напред на мен да пише Simple Smile

И на мен  Party

# 27
  • Мнения: 7 002
И на мен Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 185
Подозирам и аз че може да дойдат, чувам разни такива непотвърдени информации, сега се зарадвах, като го прочетох и тук. Според мен това че календара на турнето е направен и едва ли ще се промени не е съвсем достоверно, тъй като той вече беше променян няколко пъти, тъй че да стискам палци скоро да видим и България включена.
Съгласна съм, че последния албум не е на нивото на останалите, но Бон Джови ако ще и хитовете на Лепа Брена да изпълняват, просто няма да ги пропусна, а и съм сигурна че ще зарадват феновете и с парчета от предишните албуми.

# 29
  • софия
  • Мнения: 3 425
ОХ!ДАНО!!! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт