God dag kjære Norge! Норвежки мами -19 тема!

  • 13 649
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 515
Изсуших се минавам да кажа "хай"!
Докато стигна до училището на Мартин и таман 3 коли ме изпръскаха(едната чак в ушите ми вкара киша)! Едно време в България като ме изпръска някоя кола и аз почвам да кълна "Простаци, как не ви е срам!". А сега разбирам, че то да те изпръскат било цивилизовано и върховно културно! Българският шофьор не бил простак а върл норвежец!  Grinning

# 226
  • Мнения: 1 294
Милва, Нора, ако знаете колко такива поста в които след 2рото изречение съм изтрила... ехе... Ама нали и без това ми излезе име на пронорвежки настроена, викам си ... айде, няма нужда да потвърждавам още, това мнение.  Wink И на мен са ми се включвали преди, сега съм малко по-потайна, омръзна ми. А много ме дразнят и <намиганията> на живо в стил : Е хайде, всички сме тук за пари... Е, айде моля, ако може сама да си знам защо съм тука...

Марйо, и българските и норвежките са под девиза <Простаци от всички страни обединявайте се>  Wink
Обаче, честно, ако не поспреш да се тормозиш от всяко дребно нещо и не се опиташ поне малко да се насладиш на преживяването си: < Моята 1 година в Норвегия> ще е много жалко.

# 227
  • Мнения: 515
И в тая връзка... Днес закъснявам(за пореден път  Grinning ) за вземането на Мартун! И (за поред път) заварвам цялата тълпа да зяпа филм ("Матилда"). На партито в работата на мъж ми след официалната програма, вместо да оставят децата да дивеят, пак филмче им пускат! Брей как се правело! Пък аз нали съм проста (както казваше една героиня от НЛО) да взема да обърна половин София да търся детска градина без телевизор! Ма много съм назадничава да му се не види! И 100 кренвирша да изям, не мож се интегрирам!

# 228
  • Мнения: 977
Е аз отивам на козметик, преди да тръгна към Норге. А там как ще се справям с тази процидура просто незнам.

Yuliadm и аз умувам по този въпрос... Wink

Милва, не се ядосвай за глупости! Хора и разбирания всякакви...

Нали ви се похвалих с курса по норск. Ама да ви кажа, понеже ми беше за 1 път, а бях пропуснала първият урок... и бях като в необрано лозе. Едно от нещата, което учихме вчера бе как се отговаря на "Колко е часът". То не беше една математика, не беше чудо... Но учителката ни успокои, че датчаните имат още по - сложна система при отчитането на часа.  Party

Ох, сега дочитам последната страница... И ми стана едно... Хем ви разбирам, хем не ми се иска да съм от тези досадници от .бг дето все разпитват за Норге... Май ще си трая повече. Wink))

# 229
  • Мнения: 515
Ех, Палачинке  Hug аз трудно говоря по Скайп-а. Обикновено на прибежки минавам през компютъра Grinning За туй и отговарям малко със закъснение на хората и някой може и за "нелюбезна" мА мислят!
За тук ми е силата в писането: Пиша 2 изречение, сменям памперс, пиша още 2 кърмя  Grinning

Иначе и аз смятам, че от как роди Милва и направо друг човек стана. Много ме кефиш, жено да знаеш  Hug
Аз пък докато бременеех не излизах от "Отчетени" после га родих и се затрих. Добре, че тук норвежката общественост ме отхвърли, та пак се завърнах във форума  Mr. Green

# 230
  • Мнения: 249
Лесно и на Палачинката, нали си е пронорвежка  Wink и спокойствието им е прихванала!
Ма аз нали съм дива балканска душа!

Па и съм толкоз проста, че казах поне на 15 човека "Идвайте дивна ми е на ваше разположение!" Па то не се правело така   Mr. Green

Олеее,тъй не съ прави,бе,личи си ,че си от скоро тук!Първо дивана,после колата и накрая мъжа! Grinning

Аз моя мъж преди да ми отгледа детето не го давам. Няма да правя всичко сама, я. Таман го научих да сменя пясъка на котката, да сменя памперси, сега храни с шише. Както се казва - бейби степс.
Мишел, ще влезеш и ти в час, няма страшно. На датчаните не само часа, на тях цялата цифрова система им е с главата надолу.

Човек трябва да има чувство за хумор, иначе ако не се смеем ще вземем да замръзнем тук, и белите мечки ще ни изядат.
Сега очаквам всички в хор - В Норвегия няма бели мечки  Naughty

# 231
  • Мнения: 1 854
Моми4ета, не живея в Норвегия, но преди малко ми попадна нещо, от което ако не сте се вьзползвали не е за изпускане - гратис бебешки пакет.
Аз ве4е си взех от Дания и сьм много доволна от сьдьржанието му Grinning.Като гледам Вашият се разли4ава по продукти, но щом го дават хората да се вьзползваме, тези който сме с бебета.Ако някой го е пускал ве4е в темата, моля да ме извините за повторението.



Лека ве4ер Hug

# 232
  • Мнения: 4 390
Извинете, явно има нужда да ви напомня, че спамо-чат темата е ТУК.


# 233
  • Мнения: 244
Здравейте момичета,
Учудвам се какво става-вчера темата беше 14 страници като я преглеждах за последно, а сега е 12  newsm78

# 234
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Гисмо не се чуди, Татти се е развъртял с прахосмукачката и е разчистил спам публикациите. По правили, си има теми за спам и там трябва да се спами, или да се пише на лични.
Гадничко ама какво да се прави, Правила  Tired

Айде и ние да се отчетем с малко рехав снежец от Ставангер, то не бяха ветрове, то не беше чудо, накрая ни наваля.
Хайде отивам на разходка, до после.

# 235
  • Мнения: 515
Аааа, аз тъкмо чета - нормални мнения, а Модератора се кара! Брей викам си "Ко стана?". А то чата затрит, само предупреждението останало!  Grinning
 Иначе при нас киша 10 сантима! Е, такова нещо у Българско не съм виждала!
да уточня: Не казвам, че норвежката киша е по-лоша (или по-добра) от българската! Само казвам, че е по различна!
Та вола ми се отели до де премина през нея с количка! Сигурно и в Българската киша се кара трудно количка. Не знам, едно време като паднеше сняг 2 сантиметра и детИто не се изкарваше навън!

# 236
  • Мнения: 3 674
Понеже ркб от врем на време пускше готини неща... Grinning та сме се хилили , та сега аз искам да се реванширам....пускам ви малко да се посмеете.. Hug

Това ми го пратиха днес ...и паднах от смях... Joy Joy Joy


En kvinne satt på Skarven sammen med ei venninne og tok en drink etter
jobben.

Da kommer det inn en høy, vakker og sexy ung mann. Han var så 'perfekt' at
kvinnen ikke klarte a ta øynene vekk fra han.

Mannen la merke til at hun stirret, og kom direkte bort til henne. Før
hun fikk bedt om unnskyldning for stirringen, sa han:" Jeg gjør alt,
absolutt alt du ønsker av meg, uansett hvor kinky det er, for bare 200
kroner. Det er bare en betingelse; du må kunne uttrykket ditt ønske med
kun 3 ord."

Kvinnen tenkte over tilbudet et øyeblikk - hentet fram  lommeboken,
 tok opp 200,- kroner og trykket dem inn i handen hans
sammen med sin adresse. Hun så han dypt inn i øynene og hvisket:


                                                           
               " VASK HUSET MITT "

# 237
  • Мнения: 1 062
Добър ви ден от снежно Осло Nature Snowman
Вали при нас, не си играе Laughing Понатрупало е от снощи и продължава.
ЧервеноВинце,  Joy Joy Joy
Само един въпрос: Той с дрехи ли ще мие или без? newsm56

# 238
  • Мнения: 515
У Тосенско е зимна приказка! Ей, ма как една замръзнала вода променя цял квартал! Много е красиво навън, ей!
Само за пързаляне е, ама моя сребролюбец  (Мартунка визирам) седнал тука - игра ще пише! Да я продава, да си събере пари за Нинтендо! ooooh!

# 239
  • Мнения: 3 674
...
ЧервеноВинце,  Joy Joy Joy
Само един въпрос: Той с дрехи ли ще мие или без? newsm56

Е това вече не знам.... Joy Joy Joy Няма продължение... newsm78  Трябва да си фантазираме.. Joy

Общи условия

Активация на акаунт