Новата тема на френските омайници ;)-11 по ред

  • 20 381
  • 291
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 017
Привет на всички Simple Smile
На мен нещо ми идва на нагоре още с работата и не ми остава много време за нет, а и съм скапана като се прибера та за това май, няма да съм много редовна Embarassed
Приятна седмица ви пожелавам и оЩе по -приятен уикенд:)  Hug

# 91
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551

А ти преди да предприемаш разни коремни гимнастики вземи си направи това, на което му викат "реедукация на перинеума" - не са ли ти предложили?


Mari, на мен ми предложиха реедукация на коремните мускули(на перинеума е при нормално раждане) при кинезитерапевт - не съжалявам  Peace

# 92
  • Мнения: 6 713
Френски мами, здравейте! Simple Smile
Може ли да се намеся се в темичката ви е едни въпрос: Embarassed
Може ли да ми дадете линк(ове) на френски интернет магазини - търся си бебешка количка, но ми е необходима малко повече информация относно надеждни интернет сайтове за поръчка на бебешки стоки.
Ще съм много благодарна за всякаква информация Hug Hug

# 93
  • Мнения: 1 325
Чумби, какво точно е редукция на прениума?Не са ми предлагали и при секцио ли се прави?

# 94
  • Мнения: 1 909
Май при секцио наистина не се прави - все пак питай някоя акушерка кога можеш да започнеш да правиш коремни преси и подобни упражнения, за след секцио сигурно има други неща, за които трябва да се внимава.

# 95
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Мари, имаш право на 10 безплатни сеанса при кине, който ще ти покаже какви упражнения трябва да правиш. Моят ми прави и едни специални масажи, които спомагат за стопяване на мазнините по корема и бедрата. Профитирай!  Wink

# 96
  • Мнения: 1 325
Благодаря ви  Hug ще попитам на следващата консултация доки, ако ми се полага такава услуга ще се възползвам Simple Smile

# 97
  • Мнения: X
Въпрос към пазаруващите във VP. Някой има ли опит с липсващи (откраднати) артикули от пратка? Не цяла пратка, а 1-2 неща от пакета? Писах им, но ми се иска да разбера повече подробности как процедират в такива случаи.

# 98
  • Мнения: 545
Сбъдваща мечти, как разбра, че са откраднати, а не просто забравени да ги сложат?
Не съм имала такива проблеми аз, нито с доставки тук, нито в БГ.

Аз пазя леглото днес..някакъв вирус ме лепна яко тази нощ и не ме пуска.. Sick Tired

Поздрави от дъждовен Нант..ще ни издуха.

# 99
  • Мнения: 2 907
Хелоу мадами. И тук вали ли, вали. Ей такова време за сватбата ми ако има, картинката ще е пълна. Очаквам най-лошото вече.

Перинеум се рехабилитира само след нормално раждане, тъй като е често разтеглен и отпуснат от напъните. При секцио няма физическо напрягане на перинеума, но пък има други възстановителни методи. И май е забранен спорт до 3 месеца след операцията.

Мариякара, дойде ли заплатата? Аз онзи ден им звъня по тел. на СЖ защото имам много точки джазз и понеже се махнахме оттам, то точките ми изтичат края на февруари. Такава злоба искреше от тях, че със задоволство ми казаха, че нямат каталога с подаръците.
Утре отиваме в Страсбург за два дни, аз ще довършвам покупките за тая пуста сватба, ще обядвам и с кумата ми, а и ще мина покрай някоя агенция на Сосиетето да си поискам каталог. Ще си взема подарък, ей тъй напук на тях, въпреки че само като си помисля за тях ми се гади! Откраднаха ни парите за една година живот! Мръсници. Сега се женим с минимално ограничен бюджет, един уикенд пътуване не можем да си позволим, а тези мародери ни откраднаха 2/3 от парите. Няма справедливост в този живот.

# 100
  • Мнения: 3 241
Пфу, какво време, зимата верно се връща Simple Smile

Mystic, да не сте разкрили вие скандала в сосиетето Wink Напълно си го заслужават де, твоята история е потресаваща. Ужас. Аз вчера пък се разправях с 'моите хора' от Креди Агрикол, и те са едни. Ние имаме обща сметка с мъжа ми там, а освен това аз си имам моя лична. Е тези хубостници решили на своя глава да изравняват с парите от МОЯТА сметка (не че парите са си само мои де) общата сметка, защото не минал някакъв чек на мъжа ми в друга банка (което си е грешка пак на банката естествено). Ама един нагъл чичко ми обясни, че съм била с кюпа и така ставало.
Айде дано на вашия ден няма дъжд, иначе - mariage pluvieux, mariage heureux! При нас така малко валя и по едно време бях готова да убия всеки, който ми обясняваше, че ще ни върви по вода.   Laughing

Сбъдваща мечти, Nadin е клиент на VPто, тя може би знае нещо по въпроса Simple Smile 

Pinka, мъжът ми тогава се върна с някакъв друг гел, но аз името на твоя си го записах, така че все пак ще си го купя по-натам, мерси за препоръката Wink
 

# 101
  • Мнения: X
Новини от нас - Бобо има варицела. До 2 седмици трябва всички да се гътнем, щото никой не я е карал.

cleoven, откраднато е. На пакета имаше една малка дупчица. Вътре в пакета трябваше да има 4 часовника в метални кутийки. Имаше 2 затворени кутийки вътре с часовници и 2 отворени кутии без часовници и само 1 часовник в кашона извън кутиите. Липсващия часовник е най-скъпия от четирите и е съвсем ясно че е изпаднал (откраднат) през дупчицата на кашона. Тъпото е, че точно тоя часовник не е за мен, а за приятелка, която си иска часовника, а не парите. Още нямам отговор от VP.

# 102
  • Мнения: 3 241
Сбъдваща мечти, те трябва да имат някакви застраховки VPто, ама пак разправяне си е де, гадно Wink
 А и с  тази варицела, аз още си спомням като я карах какъв ужас беше. Дано вас поне големите ви пропусне!
 Hug

# 103
  • Мнения: 545
Една зарибявка, много яка игра:

http://conquiztador.bg/

Мистик, е как може 12000 евро да ги оставите на банката...? Адвокати, ако трябва ще вземете, но ще си ги върнете..Все пак не познавам контекста ..

Сбъдваща мечти, това с пратката е много кофти наистина. Кажи за развитията после..
А варицелата ще мине по-лесно за дребните, отколкото за вас.. Laughing

# 104
  • Мнения: 847
Здравейте мадами и от мен ,тука вали и е гадно ,както Клео го е казала..
Сутринта бях тръгнала по разни у4реждения и аз ,оба4е ми стана зле в банката и се върнах ...имам проблеми с кръвното - ту е мого ниско ,ту е много високо , което е ужасно...та сега беше високо и ме обливаха едни горещи вълни....
Сбъдваща ме4ти много неприятно това с пратката ,как е възможно кражба и то във Франция. ooooh!
А за варицелата ,ще мине бързо ,само малко ще ви сърби...
Мисти, много гадно това с Сосиете Женерал ,наистина са големи кожодери,та подкрепям Клео - адвокати и дела,как така ще им оставите 12 000 ? на тях....та това са много пари наистина , ама срама нямат....и цялата тази тяхна история намирисва много ....
А за сватбата както е казал Пинка - ще ви върви по вода ,не мисли мра4но ,а мисли позитивно и весело за празника който ще си направите...
Някой ,освен Мама Щрумф да има инфо за матернела? Днес ходих до кметсвото и техни отговор беше ,4е трябвало директно да се запише детето в у4илището ,нещо което си протевори4и с инфото което ми дадоха от Академията.....май ще се ходи пак по бюрокрация , и хи4 не ме се разправя,защо поне един път не кажат вси4ки едно и също нещо...
Хайде ,до скоро


Общи условия

Активация на акаунт